Şimdi Ara

MMORPG TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
11.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun bir aradır mmo oynamıyordum. en son blade and soul ve lol takılıyordum en son onlarıda bıraktım fakat kılıç sallamayı skill efektlerini özledim.
    2015 sonrasında
    Çıkacak olan takibinde olduğum birçok oyun var ama şuanda acaba bildiğiniz pvp si zevkli ve bol skill efektli

vindictus yada bns tarzı bir oyun varmı?

• tabiki aion ve cabal.gerçi cabal oynamadım ama grafikleri iyi görünüyordu.aionda on numara güzel doyurucu skiller var.
  • Adam Vindictus tarzı demiş Aion yazılmış....

Hocam Vidictus tarzında dungeon tabanlı istersen Dragon Nest var. Hem Non-target olduğu için vindictusa yine benziyor. Bunun dışında open world olupta non-target olan oyunlardan ise Tera'yı söyleyebilirim. PvP pek iç açıcı olmasada PvE gayet güzeldir.

Bunun dışında bir sürü çıkması beklenen oyun var.

1 kere para verip oyun alabilirim diyorsanda Guild Wars 2 veya Wildstar'a bakmanıda öneririm.
  • Natsu Dragneel kullanıcısına yanıt
    MMORPG konusunda neredeyse her populer oyunu denemişliğim var. dungeon tabanlı olarak değil dövüş dinamikleri olarak vindictus ve bns e benzer demiştim. yoksa bns deki gibi open world monsterları olması en iyisi. oynadığım online oyunları yazıyım diyecektimde şimdi 90-100 civarı yazmam lazım. dediklerinizin hepsini denemişliğim var yinede teşekkürler

sonuç olarak :
    -2015'in sonlarına kadar everquestnext i ve bns in avrupa versiyonunu bekleyip arada canım sıkıldıkça smite,lol,bns ve vindictusta pvp takılmaya karar verdim.

son olarakta forumda benim gibi oyun arayıp konuyu okuyan arkadaşlara tavsiyem

-blade and soul (bns) in rusya private serverinda ingilizce patchle pvp pve karışık olarak oynasınlar 4-5 ay zevk alırlar.

-Vindictus da dungeoun ve toplu bos görevlerini denesinler. pvp si aşırı dengesiz olsada dövüş dinamikleriyle ve monsterların tepkileriyle oynanabilirliği 1-2 ay olucaktır.

-silah ve skill efektine çok önem vermeyip knight online tarzı bir oyun isterseniz pvp olarak rift online ı öneririm. en yüksek lvl e kadar pek kimse yok en yüksekdede atı alan üsküdarı geçmiş kaptırırsanız kendinizi 4-5 item dizmekle uğşarsınız

-Anime karakterlerini seviyorsanız ve dungeoun sistemine razı olup benim için arena sistemi yeteri dersenizde Dragon Nest i öneririm.

2015in son çeyreğinde gerek anime gerek avrupa tarzı birçok sağlam MMORPG oyun gelicektir.

Merak edenler için :http://www.youtube.com/watch?v=cy4ODx8opCE

ayrıca gw2 yi tek başına arkadaşları olmadan başlıyacak arkadaşlara tavsiye etmiyorum. oyuncu sayısı çok az . daha yazardımda . sanki konuyu tavsiye almak değil vermek için açmış gibi oldum iyi akşamlar... yinede belki benim bilmediğim bir oyuna denk gelmiş olabilrseniz istediğim tarzda... bana tavsiye ederseniz memnun olurum. iyi forumlar

• Hocam herşey iyide Lol'den kastınız League Of Legends'se MMO MOBA yalnız o. Mmorpg değil.
  • P2P oynamayacaksan oyun yok. Ben saatlerimi verdim ama yok.
  • Youshet kullanıcısına yanıt
    dostum ben oynanabilir oyunları saydım oraya . mmorpg ler bunlar diye belirtmedim moba nın mmorpg nin yada fps nin ne oldugunu bilecek playerlıgım var saol
  • "Playerlik"

Evet hocam fps ve mmorpg'nin ne olduğunu bilecek kadar iyisiniz fakat aynı şeyleri Türkçe'yi bilmeniz konusunda söyleyemeyeceğim.
    Senin gibi parazitlik yapıp milletin hatasını aramaktansa klavye başında imla kurallarına dikkat etmeden yazmayı tercih ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatX

MMORPG konusunda neredeyse her populer oyunu denemişliğim var. dungeon tabanlı olarak değil dövüş dinamikleri olarak vindictus ve bns e benzer demiştim. yoksa bns deki gibi open world monsterları olması en iyisi. oynadığım online oyunları yazıyım diyecektimde şimdi 90-100 civarı yazmam lazım. dediklerinizin hepsini denemişliğim var yinede teşekkürler

sonuç olarak :
    -2015'in sonlarına kadar everquestnext i ve bns in avrupa versiyonunu bekleyip arada canım sıkıldıkça smite,lol,bns ve vindictusta pvp takılmaya karar verdim.

son olarakta forumda benim gibi oyun arayıp konuyu okuyan arkadaşlara tavsiyem

-blade and soul (bns) in rusya private serverinda ingilizce patchle pvp pve karışık olarak oynasınlar 4-5 ay zevk alırlar.

-Vindictus da dungeoun ve toplu bos görevlerini denesinler. pvp si aşırı dengesiz olsada dövüş dinamikleriyle ve monsterların tepkileriyle oynanabilirliği 1-2 ay olucaktır.

-silah ve skill efektine çok önem vermeyip knight online tarzı bir oyun isterseniz pvp olarak rift online ı öneririm. en yüksek lvl e kadar pek kimse yok en yüksekdede atı alan üsküdarı geçmiş kaptırırsanız kendinizi 4-5 item dizmekle uğşarsınız

-Anime karakterlerini seviyorsanız ve dungeoun sistemine razı olup benim için arena sistemi yeteri dersenizde Dragon Nest i öneririm.

2015in son çeyreğinde gerek anime gerek avrupa tarzı birçok sağlam MMORPG oyun gelicektir.

Merak edenler için :http://www.youtube.com/watch?v=cy4ODx8opCE

ayrıca gw2 yi tek başına arkadaşları olmadan başlıyacak arkadaşlara tavsiye etmiyorum. oyuncu sayısı çok az . daha yazardımda . sanki konuyu tavsiye almak değil vermek için açmış gibi oldum iyi akşamlar... yinede belki benim bilmediğim bir oyuna denk gelmiş olabilrseniz istediğim tarzda... bana tavsiye ederseniz memnun olurum. iyi forumlar

Yukardaki saydığın oyunlar hakkında bi fikrim yok ama doyurucu PvP ve PvE için aion.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatX

Senin gibi parazitlik yapıp milletin hatasını aramaktansa klavye başında imla kurallarına dikkat etmeden yazmayı tercih ederim

Kanatimce parazitlik yapan sizsiniz. İnsanların hatasını aramıyorum sadece hatalarını düzeltebilmeleri için yardımcı oluyorum. Bende hatasız bir insan değilim. Olayı çok yanlış yerlere çekiyorsunuz ayrıca bu konuda çok başarılısınız hocam
  • 10 yıldır WoW oynayan biri olarak iki gün önce Dragon Nest denemeye başladım. Bu tarz artı basma ışıl ışıl efektler falan özlemişim bu tarzı. Oyunu tam çözememekle birlikte olumsuz gördüğüm yönleri kamera açısı dar gibi geldi özgürlüğü biraz kısıtlıyor, bazen fps izlenimi oluşturuyor. Pwr denen sistemin insanları kısıtlamasının amacımı çözemedim.

Son olarak yıllardır ingilizce oyun oynamaya alışmış biri olarak Türkçe server ve çeviriler biraz garip geldi. Ne bileyim kendi ırkımdaki oyuncularla oynamayı tabiki isterim ama skillerin ingilizceleri Türkçeden daha kolay ve bilinen geliyor bana.

Bu oyuna devam edeceğimi de belirtmek isterim, saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C9 4 senedir sıkılmadım.

• Vindictus güzel oyun daha yeni bıraktım. Bırakmamın sebebi ise, oyunun cok eski olması. Oyunlar eskiyince moku cıkıyor. Her önüne gelen NX alıyor 200-300tl civarı satıyor anında itemlarını diziyor. Hani pvp yapmıcaksan bu adamla senin aranda bir dengesizlik oluşmuyor ama yinede insan güceniyor onda o kadar attack power var bende niye yok diye. Ki onun itemlarını alman için cok şanslı olman lazım. Raidlerden craft eşyası düşürüceksin satıcaksın yada sen craftlıcaksın falan. Ki bana kalırsa + basma sistemi artık bitti. + bas işte başarısız olursan itemın yansın falan filan cart curt. Bitti o devir hocam artık. Bu yüzden bıraktım ama oynayış olarak sevdiğim tür. Bu yüzden Black Desert Online bekliyorum şuan KR de open beta istersen deneyebilirsin. Ben indiricektim de 18gb falan indiriyor üzerine patch falan 20gb. Valla AKK yeni geldi hiçte hemen bitirmeye gönlüm yok Ama anladıgım kadarı ile yapımcıları cok seri. Yani 2 yıl closed betada falan tutmuyorlar. Hemen open beta oldu yeni patch falan da gelmiş. Yakındır NA ve EU açıkcası. 2016 diyordum ben ama 2015 de gelir bence. KR de sanırım en popi oyunlardan biri olmuş ki oyun o kadar detaylı ki efsane ya.

Onu beklerken ne oynanılabilir acıkcası bende bilmiyorum, steam indirimlerden bir sürü pc oyunu aldım. Onlarda takılıyorum payday 2 falan oynuyoruz öyle geçiyor zaman. Dragon Nest de en kalabalık sunucu hangisi? Sea mı Eu mu? Bende bi deniyim diyorum vindictus tarzı ya seviyorum o tarz.

• Arkadaşlar 2014 ün en çok oynanan oyunlarına baktım. dedimki aralarından birini seçeyim bari... sonuç içler acısı... sizlede paylaşmak isterim

http://www.statista.com/statistics/251222/most-played-pc-games/

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Vindictus da dedikleriniz kesinlikle doğru.... ama o eski oyunların hemen hemen hepsinde olan bir sorun. black desert de beklediklerimden biri açıkcası. koreceden birşey anlamıyacağım için indirmeyeceğim :). yinede tavsiyeniz için teşekkürler
    Playerlik kelimesinin neresinde imla hatası gördün bi açıklar mısın.?

• quote:

Orijinalden alıntı: drdaniel

Playerlik kelimesinin neresinde imla hatası gördün bi açıklar mısın.?

Olay kapandı uzatmayın.

Player oyuncu demek. Pılayır diye okunur ve -lik değil -lık eki gelmeli.
    İyi, güzel kardeşim olay kapanmadan ufak bir şey öğreteyim sana. Yabancı kelimelere Türkçe'de yabancı okunuşlarına göre değil Türkçe okunuşlarına göre ekler getirilir. Yani playerlik kelimesini doğru yazdı arkadaş.

• Bir tane hack slash oyunu bulamadım günledir.Online oyunlara bakayım dedim.Warface 5 dakika dayanabildim,zula 5 dakika,neverwinter 10 dakika,lol coluk cocuk dolu,blackligt karsıdaki adamı görmek için 3 tane gözlük takmak lazım.4story aion tat yok oyunlarda.Arada değişiklik olsun diye asetto corsayı denedim 10 dakika falan.Kısacası ne yıllar öncesinin diablo tadı var nede silkroad neden underground 2.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnL@CKy -- 11 Mart 2015; 16:41:00 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.