Şimdi Ara

MMORPG Dünyasına yeni mi katıldınız gelin içeri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
34.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler bilemdiğim şeyler vardı saol
  • çok güzel bir çalışma
  • Çogu oyunun stat sistemi aynıdır

Str >> Strength ( Güç anlamına gelir ) . Str statı genel olarak size can verir ve can dolum hızını artırır.Warior genel statı budur
    Dex >> Dexteriy ( Bu da kıvraklık anlamına gelir (sözlük ) ) . Dex statı oyunlarda attack rate,dodge,evasion ve bazı oyunlarda critic rate verir
    Assasin ve archerların genel statı budur
    İnt >> İntellegence ( Zeka anlamına gelir) . İnt statı da mana yönünde etkilidir.Mana verir ve mana dolum hızını artırır.Mage ve Clericlerin genel statıdır

Bazı oyunlarda constution diye bi stat olur bu stat genel dexin bir bölümü olan dodge,evasion gibi şeyleri kapsar defansda verebilir bu yüzden stat sıkıntısı çekmeyin

Not:Genel olarak oyunlardaki statların işlevi diye bunuda ekleyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W Nex Sacramentum -- 22 Temmuz 2008; 15:28:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: fault

bisiyi düzeltiyim orda k olarak verdigin 1k dogru bir örnek fakat.kk nin 6 sıfır oldunu ilk defa duyuyorum.ona genelde million denir. yani örnek vercek olursak 1m - 2m vs vs olarak gecer.

Cabal Online`da kimse ''m'' kelimesini kullanmaz herkes ''kk'' kelimesini kullanır... Ben de baştan ne diyo bunlar demiştim... ''m'' demek istiyorlar heralde demiştim sonra yanlış düşündüğümü anladım...
  • WTT:
    açılımı:want to trade
    anlamı:trade isteniyor
    açıklama:trade isterken bu kullanılır

WTT Takas Etmek istiyorum

L8r

Later = Daha sonra
  • sonunda geldim evimdeyim :) bi süredir ilgilenemediğim için özür diliyorum internet kafeye gittim ara sıra ama dhye uğrayamadım kusura bakmayın :)
  • GF=Good Fight
  • saol wingo bende bu konudan öğrendim çoğu kelimeyi
  • hani (pvp-player vs player) (pvm-player vs monster) (monster-mob-yaratık) (noob-ezik.çürük) (war-savaş) (chicken-AGA ) (F2P-free to play-beleş)
    (P2P-pay to play-paralı)

bunlarıda ekliyiver
  • quote:

Orjinalden alıntı: SelimTeklif

hani (pvp-player vs player) (pvm-player vs monster) (monster-mob-yaratık) (noob-ezik.çürük) (war-savaş) (chicken-AGA ) (F2P-free to play-beleş)
    (P2P-pay to play-paralı)

bunlarıda ekliyiver

kardeş rehberi okumadın galiba onların hepsi var

• varnmıs pardon
  • yeni baslayanlar için gzl topic
  • güncel
  • Cesaret isteyen bir çalışma iyi düşünmüssün ..
  • süper rehber
  • Güzel Rehber Teşekkür Ederim...
  • güncelleme hazırlıyorum bi cila atmak lazım
  • güncellendi
  • Hazırlayanın eline sağlık , yararlı bir konu olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.