Şimdi Ara

MMF PLAYER. benim için önemli sayılır...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayarda mmf uzantılı ses dosyalarını oynatmak için bir program arıyorum elinde olan var mı acaba? yada link verebilecek olan.

• kendim buldum sağolun :-) gerek kalmadı.
  • madem buldun paylaşsaydın keşke.
    aramayı kullananlara lazım olur belki.
  • kendi bilgisayarımda buldum. nette değil.
    benim asıl sorunum şu, mmf uzantılı bir melodi var. ben bunu mp3 olarak kaydetmek istiyorum. fakat böyle bir işi sağlayacak bir program henuz bulamadım. bende, mmf player ile çalıp ses kaydedicisi ile kaydedeyim dedim. yine olmadı. bu seferde ses kaydedicisi mmf uzantılı bir dosyanın sesini yakalayamıyor. sadece boş hışırtı kaydoluyor. bana bu konular ile ilgili çözüm olabilecek program/lar lazım.?
  • hadi arkadaşlar mmf uzantıyıda midiye dönüştüren dosyayı buldum (veya wav) fakat mmf korumalı diyor bunu aşacak program lazım bana ha gayret
  • bu gidişle sen kendin çözeceksin
    mmf converter hiç duydunmu???
    mp3 e çeviriyor sanırım ona bakıyorum ama ingilizcem pek ii sayılmaz o yuzden gecikiyor
  • yok artık converter işini aştım.. onu buldum fakat dosya korumalı. mmf için kendi içinde özel bir koruma. bunu açan bir program ismine de ulaştım adı. FreeMMF fakat tüm linkleri iptal olmuş durumda... :-(((((((((((( helpp me
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.