Şimdi Ara

MMA - UFC - Bellator Ana Konu (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.408
Cevap
23
Favori
48.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=3AQ7dlmZIFU

ufc 197 press conference canlı yayın.mcgregor döktürüyor yine:)
  • Conor, Ali'nin Foreman'a uyguladığı taktiği Rafael dos Anjos üzerinde denedi. Başarılı da oldu, Rafael ağlayacak gibiydi. "Brezilya'nın gerçek efsanesi Jose Aldo, sen Brezilyalılar için hiçbir anlam ifade etmiyorsun" temalı bir konuşma yaptı. Çocuklarına neden Amerikan isimleri koyuyorsun gibi bel altı da çalıştı. Rafael'i hiç konuşturmadı, sürekli sözünü kesti. Bence saygı sınırlarını aştı basın toplantısında.

Psikolojik üstünlük yine kendisinde olacak belli. Rafael'den daha hızlı ve çevik ancak bu maçta boy ve reach avantajı olmayacak. Aldo maçı gibi olmaz, daha sert geçecektir.

Umarım sağlam bir dayak yer Conor, çok havalandı çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 23 Ocak 2016; 16:36:11 >
  • Umarım sağlam bir dayak yer Conor ama hiç zannetmiyorum. Conor çok ayrı bir adam bunu her zaman söylüyorum. Uzun süre bu iki sikleti domine edecektir Conor.
  • AsiRuh1989 kullanıcısına yanıt
    Ben Frankie ile karşılaşmasını istiyordum. Frankie boks altyapısı olan, çenesi sağlam bir dövüşçü. Nakavt olmadı bugüne dek. Ancak Conor hem iki sıklette kemer sahibi olmak istiyor hem de tüysıklet kemerini korumak istiyor, bu yüzden sıklet atladı. Rafael'den dayağı yese bile tüysıklet şampiyonu olarak devam edecek kariyerine.
  • Georges St-Pierre - Conor McGregor söylentileri var, ne düşünüyorsunuz bu dövüşün gerçekleşme ihtimali var mı ?
  • Bence yok çünkü GSP hem fiziksel olarak çok üstün olur hem de mental olarak Conor'dan etkilenecek biri değil. Kısacası Conor bile bile kaybetmek istemez diye düşünüyorum GSP fazla gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lıghtweight'in olması gereken şampiyonu Nurmagomedov dur. Mcgregor zeki dövüşçü ayrıca Rafael'e göre daha kaliteli bir strıker olduğunu düşünüyorum, maçı alacaktır. Fakat söylediğim gibi Nurmagomedov gibi bir gerçek var.

Mcgregor, Pettis yada Dos Anjos bu adamlar yeterli grapplinge sahip değiller kaldıki son maçına kıyasla çok farklı bir Khabib görmemiz olası zira Rockhold, Valasquez, Daniel cormier gibi isimlerle birlikte antrenman yapıyor.
  • Conor'un GSP'yi yenmesine pek imkan vermiyor. GSP hem iki gömlek daha büyük hem de çok iyi bir güreşçi ki bu Conor için en kötü senaryo olur. UFC de zannetmiyorum GSP ile Conor'u yan yana getirsin. Böyle yıldızlar tek sefer mağlubiyet aldı mı yıldızı anında söner. Bkz. Rousey.

Ben hala daha sağlam bir güreşçinin Conor'u yenebileceğini düşünüyorum. Chad Mendez kafayı kullansaydı bu işi bitirmişti. Ayakta şu an Conor ile kapışabilecek bir adam göremiyorum. Ancak olur da Welterweight'e çıkmak gibi bir hata yaparsa eğer, orada sağlam pas pas ederler onu. Düşünsenize Johnny Hendricks vs Conor
  • Marcossx kullanıcısına yanıt
    Nurmagomedov stil olarak biraz sıkıcı, yerde geçiyor çoğu maçı. Bir dövüşte 21 takedown nedir Allah aşkına ?

quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Conor'un GSP'yi yenmesine pek imkan vermiyor. GSP hem iki gömlek daha büyük hem de çok iyi bir güreşçi ki bu Conor için en kötü senaryo olur. UFC de zannetmiyorum GSP ile Conor'u yan yana getirsin. Böyle yıldızlar tek sefer mağlubiyet aldı mı yıldızı anında söner. Bkz. Rousey.

Ben hala daha sağlam bir güreşçinin Conor'u yenebileceğini düşünüyorum. Chad Mendez kafayı kullansaydı bu işi bitirmişti. Ayakta şu an Conor ile kapışabilecek bir adam göremiyorum. Ancak olur da Welterweight'e çıkmak gibi bir hata yaparsa eğer, orada sağlam pas pas ederler onu. Düşünsenize Johnny Hendricks vs Conor

Chad yorgundu, adam akıllı antrenman yapmadan çıktı maça. Frankie Edgar bence pataklardı Conor'ı, ancak gerçekleşmedi o maç.

• quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Conor'un GSP'yi yenmesine pek imkan vermiyor. GSP hem iki gömlek daha büyük hem de çok iyi bir güreşçi ki bu Conor için en kötü senaryo olur. UFC de zannetmiyorum GSP ile Conor'u yan yana getirsin. Böyle yıldızlar tek sefer mağlubiyet aldı mı yıldızı anında söner. Bkz. Rousey.

hahahaha çok güldüm ya conor vs hendrix

Conor ın yüzü tanınmaz hale gelir eminim

• Rumble yine KO ile aldı maçı. Kariyerindeki 15. nakavt oldu bu. Kaybettiği 5 maçın 4 tanesi Submission. Adamda çok fena bir yumruk var.
  • Stephen Thompson izlemesi müthiş zevkli bir dövüşçü. Johny Hendricks'i ilk raundda nakavt etti. Johny gibi sağlam çeneye sahip bir adamı 3-4 dakika boyunca pataklayıp nakavt etmesi büyük bir olay bence. Yakışıklı, karizmatik bir adam ve karakter olarak da düzgün birisine benziyor. Yakında kemer için şans yakalar, hatta bir sonraki maçı kemer için olabilir.
  • Sage Northcutt yenilmiş geçen hafta WW ye gecicem diye tutturmasaydi simdi LW de iyi ilerliyodu tam yenicekti kayip yere dustu submission oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wonderboy06 -- 7 Şubat 2016; 16:23:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adam yakinda lightweight i domine edicek

• Kesinlikle

• Kesinlikle

• stephen thomson denen adam welterweighti kesinlike silip süpürücek kabiliyetli bir dövüşçü. izlemeside zevkli. umarım yer dövüşü ve güreşide iyidir. kemer şansı büyük bir adam. ayrıca diğer sevdiğim yanı ise karate ci olmasıdır ;)
  • AsiRuh1989 kullanıcısına yanıt
    Eleman müthiş ya. 50-0'lık Kick Boks geçmişi var, Robbie Lawler'ı fena pataklayacak bence. Yalnız çenesi pek kuvvetli değil, maç boyunca mesafesini koruyup tam konsantre dövüşmeli. Sırada Anderson Silva - Bisping maçı var. Sonra Conor - RDA maçını bekleyeceğiz.
  • stephan thompson büyük iş yaptı.sage in yenilgisini yaşına ve tecrübesizliğine vermek lazım yoksa gelecekte çok büyük işler yapacak ha muhtemelen kas ve kemik yapısı maksimum olgunluğa erişene kadar bir alt siklette mücadele etmesi daha mantıklı olacaktır.rumble gümbür gümbür geliyor.önceden de söyledim cormier maçından büyük dersler aldı ve jones-dc maçının galibi kim olursa olsun,ikisinden hangisi gelirse gelsin farketmez,rumble bu defa affetmeyecek.o kadar ki 23 nisanda olacak lhw kemer maçının galibini beklemeyip bu esnada bir maç daha alma ihtimalini düşünüyor.8-10 aya yakın bir süre oturup jones ya da cormier ı bekleyemeyebilirim demiş.adam bunu risk olarak görmüyor o kadar kendinden emin.bu arada machida ya uzun zamandan sonra maç verdiler.16 nisan da dan henderson ile karşılaşacak.
  • uzun zamandır takip edemiyordum az önce tam olarak dinledim.rumble jones-cormier ın galibini beklemeyip maç alabilirim derken hem lhw yi hem de hw yi kastetmiş.adam hafif ağır ya da ağır siklet farketmez önüme adam atın ben ilgilenirim onunla diyor:)) bu adama hayranım.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.