Şimdi Ara

Mkv Uzantılı 3D Filmleri SRT Uzantılı Altyazı ile Oynatabilen Media Player(Tv Box)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
2.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mkv uzantılı sbs 3d filmleri srt uzantılı harici alt yazı ile oynatabilen media player arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h1k1n -- 18 Mart 2015; 22:02:41 >

• mkv nin içindeki altyazıları okuyan TV yada medya oynatıcı var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: h1k1n

mkv uzantılı sbs 3d filmleri srt uzantılı harici alt yazı ile oynatabilen media player arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim...

pc'de powerdvd 3d filmlerde 2d altyazıyı bozmadan gösteriyor, android için denedim olmadı, sanırım tv ile ilgili bir durum, ama böyle durumlar için 3d altyazı siteleri var, onları deneyebilirsiniz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dazed

mkv nin içindeki altyazıları okuyan TV yada medya oynatıcı var mı

pc için hemem hemen bütün popüler media oynatıcılar bunu yapıyor, menüden seçmek lazım, android'tede mümkündür, denemedim, denersem yazarım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: NONAM2

quote:

mkv uzantılı sbs 3d filmleri srt uzantılı harici alt yazı ile oynatabilen media player arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim...

pc'de powerdvd 3d filmlerde 2d altyazıyı bozmadan gösteriyor, android için denedim olmadı, sanırım tv ile ilgili bir durum, ama böyle durumlar için 3d altyazı siteleri var, onları deneyebilirsiniz....

öncelikle teşekkürler ilgilendiğiniz için. ben yazılım olarak media playerdan bahsetmiyorum belirtmeyi unutmuşum ben tv box lardan falan bahsediyorum. Ama dediğiniz gibi androidde olmadısa android işletim sistemini kullanan tv box lar mesela himedia bunu yapamıyor demek oluyor.

peki bunu yapabilen bir media player (tv box) var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NONAM2

quote:

öncelikle teşekkürler ilgilendiğiniz için. ben yazılım olarak media playerdan bahsetmiyorum belirtmeyi unutmuşum ben tv box lardan falan bahsediyorum. Ama dediğiniz gibi androidde olmadısa android işletim sistemini kullanan tv box lar mesela himedia bunu yapamıyor demek oluyor.

peki bunu yapabilen bir media player (tv box) var mı?

evet android temelli cihazlarda bu işi cihaz değil program yapıyor,

program görüntüyü olduğu gibi oynatıyor, mesela yanyana kare şeklinde, bunu 3d izleyebilmek içinse tv'den 3d özelliği seçmek gerekiyor, (bazı tv'ler 3d görüntüyü algılayınca oto 3d moda geçiyor)

pc'de ise durum daha farklı, 120hz çalışabilen her monitör 3d gösterebilme özelliğine sahiptir,

pc'de ise 3d içeriği, mesela filmi izleyebilmek için monitörde ayar yada geçiş yoktur, bunu tamamen programlar yapıyor, mesela vlc'de 3d filmi açarsın ama izleyemezsin, powerdvd'de 3d filmi açarsın, ister 2d (temiz görüntü), ister 3d izlersin, bunun bir avantajı, 3d filmi 3d izlerken 2d altyazı kullanabilmektir,

android olsun olmasın, bunu yapabilen donanım media player bilmiyorum,

iyi forumlar....

• SBS'yi oynatamayan medya player yok ki, SBS'nin normal filmden farkı yoktur cihaz için... Keza mkv içindeki altyazıları da yeni cihazların tümü oynatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

SBS'yi oynatamayan medya player yok ki, SBS'nin normal filmden farkı yoktur cihaz için... Keza mkv içindeki altyazıları da yeni cihazların tümü oynatır.

sbs oynatan demiyorum netten indirdiğim 3d mkv filmi yanında srt uzantılı normal altyazı ile beraber flash diske takıcam flash diski media playera (tv box) takıcam media playerda o altyazıyı 3d filmin üzerinde sorunsuz göstericek. benim istediğim bu...

himedia yı satana sorduğumda evet yapıyor diyor ama emin olamıyorum
  • O şekilde sorunsuz oynatan cihaz çok çok az. Himedia yapıyor diyorlarsa yapıyordur. Himedia başlığında bir sorun, cevap verirler. Film izlemek için Himedia dışındaki Android cihazlarla uğraşmayın. Başka iyi cihazlar da var ama film işinde bunun kadar iyi değiller.
  • Egreat,hmedia,popcorn markalarını öneriyorlar.
    Ed live vardı eskiden yeni cihaz çıkarıyor mu bilmiyorum.
    Açıkçası bu konuyu ben de merak ediyorum. Bende philips tv var multimedya özellikleri 0. O yüzden uygun fiyata sorunsuz bi tvbox olursa ben de alcam mutlaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

SBS'yi oynatamayan medya player yok ki, SBS'nin normal filmden farkı yoktur cihaz için... Keza mkv içindeki altyazıları da yeni cihazların tümü oynatır.

sbs oynatan demiyorum netten indirdiğim 3d mkv filmi yanında srt uzantılı normal altyazı ile beraber flash diske takıcam flash diski media playera (tv box) takıcam media playerda o altyazıyı 3d filmin üzerinde sorunsuz göstericek. benim istediğim bu...

himedia yı satana sorduğumda evet yapıyor diyor ama emin olamıyorum

hocam senin istediğin xmbc de var. videoyu izle 38. dakikadan sonra arkadaş anlatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=WgLSM8Xn8GI&t=2312

• acemax m8n alabılırsın ,dedıklerının hepsini yapıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim söyledikleriniz çok yararlı oldu
  • umarım yararlı olmuştur,

forum çökmüş durumda,

14 yaş gurubunun eline geçmiş,

buda kaliteyi düşürmüş,

artı olarak

tuşa basmayı öğrenenin ilk yaptığı iş burda ukalalık taslamak olmuş,

bu ve forumun düşük kalitesi yüzünden forumu bırakma kararı aldım, asıl hesabımı sileceğim (NONAM2),

fake olan bu hesap duracak, ne olur ne olmaz, (yada bunuda silerim),

gercekten mantıklı ve ihtiyacı olanların (bu konudaki gibi), merak ettiği bişey olursa çekinmesin, pm'den sorabilir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazi Zombie Army 2 -- 21 Mart 2015; 23:34:30 >
  • Androidlerde nasil film indirilir ve altyazi aramadan nasil altyazili bakilir anlatim videosu hazirladim. Eminim seveceksiniz.
    https://youtu.be/PmByRWcraoM

• Merhaba, android TV box larin değişik modelleri var, bende iki ayrı cihaz var, bunlarla içlerine kodi programmini, onun icine de gerekli eklentileri kurarak veya, harici hard diskleri bağlayarak izleyebilirsiniz, altyazı olayını da, kodinin içine altyazı bölümünden divxplanet veya diğer altyazı sitelerini ekleyerek çok rahat izlenebiliyor, umarım işinize yarar bilgiler aktarmisimdir. Saygılar.

• tvbox ile izlemeyi başardınız mı?
  • fatih0411 F kullanıcısına yanıt
    her yerde çıkma be kardeşim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.