Şimdi Ara

MKEK tarafından üretilen OZOK El Bombası, envantere kazandırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben parti mevzusu yaptım mı da aklın sıra bana laf sokuyorsun. İlla kayırmacılık arıyorsan hiçbir banka tecrübesi ve eğitimi olmamasına rağmen kamu bankasında yönetim kurulunda oturanlara tepki göster. Ya da devlet üniversitelerin de yapılan atamalara ve kişiye özel açılan kadrolara tepki göster. Ama bir taraf yaparsa doğru diğer taraf yaparsa yanlış değil mi hadi oradan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Ben parti mevzusu yaptım mı da aklın sıra bana laf sokuyorsun. İlla kayırmacılık arıyorsan hiçbir banka tecrübesi ve eğitimi olmamasına rağmen kamu bankasında yönetim kurulunda oturanlara tepki göster. Ya da devlet üniversitelerin de yapılan atamalara ve kişiye özel açılan kadrolara tepki göster. Ama bir taraf yaparsa doğru diğer taraf yaparsa yanlış değil mi hadi oradan.

Ben ıspat ettim. Sende o bahsettiğin "sözde" kayırmaları ıspat etsene!

• Mion kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1907 -- 23 Mart 2021; 21:16:3 >

Ne idüğü belirsiz bir youtube kanalından bana video atan adam attığım kaynağı beğenmemiş. Video da 24 kanalın da yayınlanan haber. Zaten böyle bir tepki vereceğini biliyordum seni ciddiye alı gene de cevap verdim.

• quote:

Ne idüğü belirsiz bir youtube kanalından bana video atan adam attığım kaynağı beğenmemiş. Video da 24 kanalın da yayınlanan haber. Zaten böyle bir tepki vereceğini biliyordum seni ciddiye alı gene de cevap verdim.

leblebiye 2500 tl ye devam yani 😋

Çoluk çocuklarla uğraşamam sana gereken cevapları verdim ama sen bi şey bilmediğin için boş muhabbet yapıyorsun. Daha fazla zaman harcayamam ciddi insanlarla tartışmak isterim kendi kendine oyna buralarda sen hadi.

• quote:

Çoluk çocuklarla uğraşamam sana gereken cevapları verdim ama sen bi şey bilmediğin için boş muhabbet yapıyorsun. Daha fazla zaman harcayamam ciddi insanlarla tartışmak isterim kendi kendine oyna buralarda sen hadi.

Çoluk çocuk mu? 35 yaşındayım ben o karaoğlan diye övdüğünüz kişinin zamanlarını çok iyi bilirim! Sende biliyorsun muhtemelen. Ama kin ve nankörlük gözünü bürüdüğü için bugün yapılanları görmüyorsun.

Kimin kin ve nefretle baktığı belli zaten yazdıklarından. Siz muhalefet ne yaparsa yapsın beğenmezsiniz çünkü bize dediğiniz şeyleri siz yapıyorsunuz. Biz iyi yapılanları takdir ederiz merak etme ama teraziye koyduğun zaman yanlışlar ağır basıyor.

• quote:

Kimin kin ve nefretle baktığı belli zaten yazdıklarından. Siz muhalefet ne yaparsa yapsın beğenmezsiniz çünkü bize dediğiniz şeyleri siz yapıyorsunuz. Biz iyi yapılanları takdir ederiz merak etme ama teraziye koyduğun zaman yanlışlar ağır basıyor.

Senin sorunların var galiba ben CHP ile ilgili birşey dedim mi? Neden her muhalifi illa CHP'li gibi algılıyorsunuz. Gerçekten psikolojinizi anlamak güç. Ayrıca dediği de yanlış illa bunu duymak istiyorsan. Ben bunu söylerim de sen herşeyi gözü kapalı savunursun fark bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1907 -- 24 Mart 2021; 22:18:26 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.