Şimdi Ara

Mızıka Notaları (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
40
Favori
388.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok mu şöyle güncel parçaların melodisini tutturmaya çalışan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klaros

Yok mu şöyle güncel parçaların melodisini tutturmaya çalışan

Seni Düşünmek Güzel Şey'in tabını çıkarıyordum da yarım kaldı. Boş zamanımda bir bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryuk The Shinigami

quote:

Seni Düşünmek Güzel Şey'in tabını çıkarıyordum da yarım kaldı. Boş zamanımda bir bakayım.

Yarısını paylaş devam ettirmeye çalışalım, bir yerden sonra tıkanan varsa yardımcı olalım daha aktif kullanmaya çalışalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ryuk The Shinigami

quote:

Yarısını paylaş devam ettirmeye çalışalım, bir yerden sonra tıkanan varsa yardımcı olalım daha aktif kullanmaya çalışalım

5 -5 5 -4 -5 6 -6 5
    Seni düşünmek güzel şey

5 -5 5 -4 -5 -5 6 -6 5
    Seni düşünmek ümitli şey

Mızıkam yanımda değil ama böyle diye hatırlıyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen.

• merhabalar ben mızıkaya yeni başladım. yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum ama çok merak ettiğim bi şarkı var bulamadım hiç bir yerde. menekşe ile halil dizisinde çalan mızıka melodisi bilen varsa tablarını verebilirmi çıkarabilen varsa
  • Müzikten en ufak anlamayan birisi için başlangıç olarak hangi marka ve model mızıkayı önerirsiniz arkadaşlar?
  • Arkadaşlar 5 aydır çalıyorum. Aşırı yoğun çalışmadım. Bend yapıyorum ama hani hızlı şarkının içinde bir anda çıkarsa değil, 3 den 3 bend e geçebiliyorum yani. Buyrun arkaşlar 5 ay sonunda bu seviyeye geliyorsunuz:

http://www.youtube.com/watch?v=W-9tDBu_LR0

bi like bırakırsanız sevinirim :)
  • Arkadaşlar mızı anahtarını nereden bulabilirim ? birde tek delikten üflemek için ne yapmalıyım bir türlü olmuyor
  • arkadaşlar evanescence lithium tablarını arıyorum 3 haftadır yardım lütfen :)
  • Arkadaşlar selam

Çok acil The Cure yada Adele Love Song mızıka notalarına ihtiyacım var
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • istediğin şarkının linkini atarsan hangi saniyeleri istediğini yazarsan yazabilirim nota veya tab
  • C nin yanına hangi kararı tercih etmek lazım sizce?

Elimde "Hohner Special 20" var bi tane C karar. Biraz daha ergonomik diye Hohner Golden Melody modelini de denemek istiyorum.

Almışken farklı kararda olsa daha iyi diye düşündüm.
  • Arkadaşlar "sonny boy Williamson- bye bye bird" şarkısı tabları var mı?

• allegromoderato A kullanıcısına yanıt
    Bu sarkiyi
    http://youtu.be/K-PhBryFuIM
    Yapabildiginiz yere kadar tab olarak yapabilme ihtimaliniz varsa memnun olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: goqmen

yeni başlamak için bu nasıl acaba?
    http://www.n11.com/hohner-m50401-mizika-silver-star-c-do-silverstar-P51886298

İyidir al geç

• upupupupupup arkadaşlar güncel sarkı tablarınız varsa paylaşalım herkes nasiplensin bu nimetten
  • Mızıka ya ye i başlayacağım kaç delikli almam gerek 10 mu 12 mi arada müslüm gürses çalmak isterim türk sanat müziği bazen hareketli bişeyler hangi modeli almam gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Falkee27

Mızıka ya ye i başlayacağım kaç delikli almam gerek 10 mu 12 mi arada müslüm gürses çalmak isterim türk sanat müziği bazen hareketli bişeyler hangi modeli almam gerek.

10 delikliyle başla en rahat notalarını bulabileceğin tür çünkü Do (C) major al geç. Müslüm babanın notalarını falan bulursan burda paylaş ben de çalmak isterim:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Falkee27

Mızıka ya ye i başlayacağım kaç delikli almam gerek 10 mu 12 mi arada müslüm gürses çalmak isterim türk sanat müziği bazen hareketli bişeyler hangi modeli almam gerek.

10 delikliyle başla en rahat notalarını bulabileceğin tür çünkü Do (C) major al geç. Müslüm babanın notalarını falan bulursan burda paylaş ben de çalmak isterim:)

Sağol dostum hohner marka almak istiyorum önereceğin model varmı 100 tl yi aşmayan müslüm babanın notlarını bulursam hemen paylaşırım...mızıkada ağaç yada plastik farkı nedir kalite veya seste fark edermi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.