Şimdi Ara

MİYOP BİTİREN GÖZ DAMLASI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
8.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun 20 civarında Star tv ana haberde ramazan haberlerinden sonra çıktı izleyen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• izlemedim ama haberler sadece reklamını yapıyor ayrıntısını söylemiyor
  • Nasıl olacak oyle bir şey? Benim bildiğim miyopta gözde öne doğru çıkıntı oluyor hatta lazer ameliyatta o çıkıntıyı törpülüyorlar. Damla ne işe yarayacak eritecek mi orayı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence güvenmeyin kısa vadede tedavi etse bile(ki zor) uzun vadede ne olacağını bilemeyiz
  • irisleri sıkıyor sanırım
  • güvenmenin doğru olmadığını düşündüğüm göz damlasıdır. bir miyop olarak üzüldüğümü belirtiyorum.

(bkz: miyop)
  • Aslında benim de ileride yapmayı düşündüğüm bir teknoloji. Ancak miyop bitirmekten ziyade o anı kurtarıcak.

Bende de yıllardır miyop var. Başlarda gözlük takmazken bir yere iyice odaklan odaklan göremiyorsun sonra görmek için iyice zorlardım gözlerim yaşarırdı. O an o göz yaşı gözümün önüne geçtiği an öyle net görürdüm ki sanki gözlük takmışım gibi. Ancak sadece ileriyi sağa sol çok çeviremiyosun çok fazla çünkü göz yaşı akıcı bi madde . Gözlerini kırptığım an bu durum bitiyordu.. Bence güvenmeyin denemeyin bunlar şimdilik para tuzağı olabilir. Benim düşündüğüm göz kırpsak bile bir süre (15dakika) tutucak bir karışım hazırlamaktı. Ancak bu gözlerinize zarar verebilir. Daha çok yeni olduğu için uzun vadede neler getireceğini kimse bilemez.
  • böle bişi olabilir mi arkadaşlar.sağlık sektörünün raconuna ters.hiçbir ilaç bir hastalığı kökten halledemez.
  • GÜNDE 100CM UZUYOR! YANLIŞ DUYMADINIZ 1 DEĞİL 2 DEĞİL 3 HİÇ DDEĞİL 4 Mİ PEEH TAMI TAMINA 100 SAYIYLA 100 RAKALMLADA 100 TERSTENDE 100!

JOHNY SİNSİN GİZLİ SIRRI ORTAYA ÇIKTI! HER GECE 1 DEĞİL 2 DEĞİL 3 HİÇ DDEĞİL 4 Mİ PEEH TAMI TAMINA 100 SAYIYLA 100 RAKALMLADA 100 TERSTENDE 100! KADINLA BERABER OLMAK MI İSTİYORSUNUZ!

BU SİHİRLİ BEZELYEYİ ŞİMDİ ALIN VE SİZİNDE JOHNY AMCANIZ GİBİ OLUN!

HER GECE 1 DEĞİL 2 DEĞİL 3 HİÇ DDEĞİL 4 Mİ PEEH TAMI TAMINA 100 SAYIYLA 100 RAKALMLADA 100 TERSTENDE 100! KADINLA

İLK ARAYAN 10 KİŞİYE DE S5 VERİYORUZ ES BEŞ YAZIYLADA ES BEŞ OKUYARKTA ES BEŞ!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan bir de buna inananlar var :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyleyse çok iyi lensle flnda ugraşmamış olurum :D
  • kesin bir şey var mı bunlarla ilgili?
  • Kimse de dememiş yaw he he

• quote:

Orijinalden alıntı: Doktor Burak

kesin bir şey var mı bunlarla ilgili?

bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

güvenmenin doğru olmadığını düşündüğüm göz damlasıdır. bir miyop olarak üzüldüğümü belirtiyorum.

lel ben de miyopum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuda -- 4 Temmuz 2016; 0:18:18 >
  • Böyle şeylere inanmayın.sağlığınızdan olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tsuda

quote:

güvenmenin doğru olmadığını düşündüğüm göz damlasıdır. bir miyop olarak üzüldüğümü belirtiyorum.

lel ben de miyopum.

hayattan soğumanın diğer anlamıdır miyop. lanet olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tsuda

quote:

lel ben de miyopum.

hayattan soğumanın diğer anlamıdır miyop. lanet olsun.

En azından monitörü görebiliyoruz.

• bence denemeyin kör bile olabilirsiniz klasik türk televizyon dolandırıcıları hiçbir denetim yok insanlar çok kolayca dolandırılıyor böyle ortamlardan rtük uyuyor
  • 25 yılı aşkın miyop astigmatım. Gozlukten sıkılmadım. Aksine gözlükle daha cekiciyim. Yakışıyorsa gözlüğe devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.