Şimdi Ara

MIUI 13'ün ilk ekran görüntüsü ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O kadar haklısınız ki ben arayüzü çok akıcı çok harika özelliklere sahip çok hızlı diye mi 9t pro aldım. samsung note 7 fe vardı oreo güncellemeli miui 10 yüklüydü aldığımda miui 11 gelene kadar samsung u kullanmaya devam etmişimdir kullandığım bir çok özellik yoktu olanlar da çok vasat haldeydi. Şuan miui12 var arayüz çok hantal bir hal aldı.

• hep daha yeni bir mpdel fikri daha ortaya koyuyorlar

• Sirchade kullanıcısına yanıt

Picsel Inexperience + Anxcam yükle. Eksiği yok fazlası var. Vanilla Android uçuyor tabiri caizse, animasyonlarda cihazda bir kere bile takılma yaşamadım. Üstüne pil de bitmiyor, 9-10 saat ekran süreleri rahat görülür. Emin ol MIUI'ya 5 çakar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanların Xiaomi telefonlarda MIUI kullandığını görmek üzücü...

Allah bilir kernel versiyonlarınız da,

4.4.153 veya 205
    4.9.193 veya 227
    4.14.117 veya 163
    4.19.81'dir... :(

• 3 yıldır kullanıyorum ne yazılımsal nede farklı bir sorun yaşadım diğer kullanıcılar fazla para verdikleri için sanırım zoruna gidiyor ve olur olmadık yorumlar yazıyorlar. Reklamlarin kapatıldığını artık ilkolkula giden oğlum bile öğrendi.

• Redmi note 8 e 22. Yüzyılda gelir

• Redmi Note 8 kullanıcısıyım. Telefon çıkalı 1 yıl oluyor. Dünyada en fazla satış listesinde bulunmasına rağmen telefonun android 11 almayacağı açıklandı ve daha android 10' u vermeyi beceremediler. Yazılım konusunda zayıf bir marka.

• 9pro gelmedi daha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armin van Buuren*

Picsel Inexperience + Anxcam yükle. Eksiği yok fazlası var. Vanilla Android uçuyor tabiri caizse, animasyonlarda cihazda bir kere bile takılma yaşamadım. Üstüne pil de bitmiyor, 9-10 saat ekran süreleri rahat görülür. Emin ol MIUI'ya 5 çakar.

Çakar çakmasına da daha önceki cihazlarımda hep kullandım Pixel Experience gibi AOSP romları ama maalesef bir süre sonra sıkıyor, 1-2 ay içerisinde de şişme yapmaya başlıyor. Bundan önceki cihazım Note 6 Pro'ya kurdum ilk zamanlar iyiydi de sonradan sonraya saçmalamalar başlamıştı.

• Güncelleme açıklamalarını da düzgün yapsalar keşke. Mesajlar uygulamasına güncelleme geldi. Açıklamasında Bilinen hatalar giderildi yazıyor. Arayüzde değişiklikler yaptık demek çok mu zor?
    Güncelledim, arzyüzde değişiklik yapmışlar, yazılar büyümüş, mesaj ayarlarında yazılar büyümüş boşluklar artmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armin van Buuren* kullanıcısına yanıt

Miui 12 pil durumu berbat acaba o romda alabilirmiyim o sureleri ? Birde pixel experience gibi sademi ozellestirmesi varmi ekstradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkerman -- 21 Eylül 2020; 21:54:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

Miui 12 pil durumu berbat acaba o romda alabilirmiyim o sureleri ? Birde pixel experience gibi sademi ozellestirmesi varmi ekstradan

Hocam gayet sade, isminin farklı olmasının sebebi Mi9T için orjinal Pixel Ex. romu geliştiren kişi pek başarılı değil sanırım, XDA'da başka biri ayrı Picsel Inexperience adıyla devam etmiş. Ben neredeyse her AOSP rom'da 8+ saat aldım, derdiniz tamamen pil ise Resurrection Remix + Pico Gapps tercih edilebilir, Picsel Inexperience'de Google hizmetleri daha geniş olarak geliyor, bu açıdan minimal dezavantajı olacaktır.

Ama şu kesin ki hız ve pil ömrü olarak MIUI'dan çok çok daha iyi, 730G aslında güçlü işlemciymiş dedirtiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jem991

Geldi hepsinde MIUI 12. Emin ve net olarak söylüyorum tamamı ota versiyonunda global olarak sadece 5 cihazda yok olmayanları listeye eklemedim zaten

Yalancısın sen, ben redmi note 8 kullanıyorum android 9 miui 11 deyim ne android 10 geldi ne de miui 12.

Yazılımı sıkıntılı bir marka xiaomi birde çok model çıkarınca hangi birini güncellesin. Adamlar 2 ayda bir yeni seriye geçiyor. Şimdi poco x3 e geçtiler 2 aya redmi note 10 a geçerler.

Reklamları önceden kapattığımda reklam çıkmıyordu ama şimdi telefonu formatlarsan bigo live diye program kurulu geliyor ve bazı uygulamalarda da reklam çıkmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 22 Eylül 2020; 14:17:1 >
  • Miui 12 daha gelmedi telefonuma cihaz mi 8 lite

• Biz daha 12 yi alamadık bu ne hız

• redmi note 7 mıuı 13 alacak mı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.