Şimdi Ara

::::MITSUBISHI TAKIMI:::::::(Takım yenileniyor...) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.143
Cevap
14
Favori
330.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • günaydın arkadaşlar. nekadar güzel bi topic dimi. sorunsuz ve problemsiz. YAŞASIN MITSUBISHİ.

@bariscevik

ibaotomotiv.com bak yedek parça fiyatları için. ankara firmasıdır ama. sonuçta fiyatlar standart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost1802 -- 13 Haziran 2006; 10:36:24 >
  • günaydın arkadaşlar

topic pek fazla ilgi görmüyor ama size yakıştıramıyorum mitsubishi takımı topiği hep en altlarda buluyorum bazen 3. sayfada

hiç olmazsa herkes bi slm verse bi günaydın dese yine topiği yukarlarda tutar ve katılım artar benim görüşüm bu
    herkese iyi forumlar

mıtsubıshı@ dostum galatasaraylımısın ?
  • Ben Ankaralıyım zaten
    Teşekkürler.
    quote:

Orjinalden alıntı: ghost1802

günaydın arkadaşlar. nekadar güzel bi topic dimi. sorunsuz ve problemsiz. YAŞASIN MITSUBISHİ.

@bariscevik

ibaotomotiv.com bak yedek parça fiyatları için. ankara firmasıdır ama. sonuçta fiyatlar standart

• Sitenin altını üstüne getirdim ama fiyatlar yok, tam link verebilecek misin.

quote:

Orjinalden alıntı: bariscevik

Ben Ankaralıyım zaten
    Teşekkürler.
    quote:

günaydın arkadaşlar. nekadar güzel bi topic dimi. sorunsuz ve problemsiz. YAŞASIN MITSUBISHİ.

@bariscevik

• Her sabah kalktığımda,içimde umutlarım,aklımda hiç unutmadıgım bir kupa finali,cüzdanımda hatıra olarak sakladığım GALATASARAY maç biletlerim,mecidiyeköy yokuşlarında eskittiğim ayakkabılarım var benim. by be cool@

BEN GALATASARAYLIYIM:)) ÇOK MU BELLİ OLUYOR

NEYSE YAAA BEN RÜYAMDA BİLE COLT GÖRMEYE BAŞLADIM AMA CZ3 BENDE İSTİYORUM ..
  • ya millet nerdesiniz yoğunsunuz galiba
  • quote:

Sitenin altını üstüne getirdim ama fiyatlar yok, tam link verebilecek misin.

quote:

Ben Ankaralıyım zaten
    Teşekkürler.
    quote:

@bariscevik

mail denedin mi?
  • bana diyasan denemedim:)
  • Biraz önce mail gönderdim,

İhtiyacınız olan yedek parçaların ne olduğunu söylerseniz size yardımcı olabiliriz.

Alparslan Özyılmaz

İBA OTOMOTİV LTD.ŞTİ
    24. Cad. No:102
    İvedik Organize Sanayi Bölgesi
    Ankara

0312 395 5707 Pbx
    0312 3954086 Faks

www.ibaotomotiv.com.tr
    alparslan.ozyilmaz@ibaotomotiv.com.tr
    quote:

quote:

quote:

Ben Ankaralıyım zaten
    Teşekkürler.
    quote:

@bariscevik

mail denedin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 13 Haziran 2006; 15:27:18 >

• NOT :ALINTIDIR
    Platin buji takıldı ve sonuçlar:

--------------------------------------------------------------------------------

TARİH :10:06:2006 YER ANKARA ŞEREFOTO MİTSUBİSHİ YETKİLİ SERVİS
    ARACM 2005 MT COLT 95 BG KM 24500 civarı

ve 30000 km beklemedim bujileri değiştirdim şerefabi öncelikle ANKARADA İLK TAKTIRAN BENİM SANIRSAM

NEYSE ARACIM ANKARA ŞEHİR İÇİNDE DAHA SERİ OLDUĞUNU VE 2500 DEVİRDE BİLE ESKİSİNE GÖRE DAHA ATAKLAŞTI

HERŞEYDEN ÖTESİ ANKARA İSTANBUL OTOBANI
    BEN 2 yıldır sürekli bu otobanda yokuş çıkmaya çalışıyordum ve hep 4. vitese düşerdim yemin edebilirim arkadaşlar arabama bayıldım 1,6 bir araba gibi 120km sabit hız ve vites sadece 1 kez değiştirdim ve eskiden 5 le çıkamadığım yokuşu 5 le çıktım ve şuan inanılmaz mutluyum ARTIK GAZI KÖKLEMEME GEREK KALMADI

--------------------------------------------------------------------------------

Bilgi ve düşünceniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 13 Haziran 2006; 15:33:02 >

• iide mail attınğın zaman herkes görmüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: mıtsubıshı

iide mail attınğın zaman herkes görmüyor

quote:

Arkadaşlar be colt'u aldıktan sonra beğenenip çok güzel araba diyenler kadar, "Nereden aldın bunu yaw, bunun parçasına para mı yetişir." diyenler de çıkıyor. Bunun için yedek parça fiyat listesine ulaşabileceğim bir yer var mı?

diye sordum.

o da bana
    quote:

@bariscevik

diye cevap verdi.

ben de ona
    quote:

dedim.

ghost1802 da bana
    quote:

mail denedin mi?

diye sordu.

ve en son olarak ben de ona
    quote:

Biraz önce mail gönderdim,

İhtiyacınız olan yedek parçaların ne olduğunu söylerseniz size yardımcı olabiliriz.

Alparslan Özyılmaz

İBA OTOMOTİV LTD.ŞTİ
    24. Cad. No:102
    İvedik Organize Sanayi Bölgesi
    Ankara

0312 395 5707 Pbx
    0312 3954086 Faks

www.ibaotomotiv.com.tr
    alparslan.ozyilmaz@ibaotomotiv.com.tr

dedim.

• BAKIN MITSUBISHI PEUGEOT VE CITROEN ICIN NE YAPTI!...

::::MITSUBISHI TAKIMI:::::::(Takım yenileniyor...)
  • quote:

BAKIN MITSUBISHI PEUGEOT VE CITROEN ICIN NE YAPTI!...

::::MITSUBISHI TAKIMI:::::::(Takım yenileniyor...)

:))))AMA AMA SEN BENİM KALBİMİ KIRDIN....

SEN ŞİMDİ MAİL ATMASINIDA BİLMİYON CZ3TEN NE ANLARSINDA DERSİN

AMA BEN BU DURUMDAYIM VE BENDE CZ3 İSTİYORUM....

• BU MARKA SADECE TÜRKİYEDEMİ SORUN YOKSA HER YERDEMİ BÖYLE DOGRUSU COK MERAK EDİYORUM

MART SONUNDA OPEL DE 2,EL ARAÇ BAKMAYA GİTTİK SERVİS ELİNDE SADECE 1 TANE ARÇ VARDI O DA KAZALI TAMİR ETTİKLERİNDEN SONRA İÇİMİZE SİNECEK BİR İŞÇİLİK İLE ARACA BİNEBİLECEGİMİZİ SÖYLEDİLER BİZDE KABUL ETTİK İŞLERMLER TAMAMLADIK ARAC DEVRİ FALAN AMA GELGELELİM TESLİME

(CORSA 1,2 TWİNPORT ENJOY EASYTRONİC+SPOR PAKET ARACIN SIFIRI 27,000YTL CİVARI BİZ 16,000 YTL ALDIK AMA...)

DİYARBAKIR OPEL CANLAR SERVİSİ

NİSAN 10 DEDİLER TEMİZ OLSUN DEDİK 20 GÜN GEC OLSUN DEDİK

MAYIS 10 OLDU DEDİLER SİZ TEMİZ OLMASINI İSTEDİNİZ O YÜZDEN GECİKTİGİNİ SÖYLEDİLER

HAZİRAN 12 HALA GÖRÜNÜRDE BİRŞEY YOK ARACIN BOYA KAPORTA TÜM İŞLEMLEİ BİTTİ ANCA 3-5 UFAK PARÇA BEKLEMEKTEYMİŞ(CAM CITASI 1-2 KAPAK)

BEKLEDİKLERİ PARÇALAR TAM 1,5 AYDIR PİYASADA YOK TÜRKİYEDE KALMADI BU PARÇALAR HERALDE

KENDİMİZE OPEL SERVİSİNDE BİR MUHATTAP BİLE BULAMIYORUZ

ARACI ALMAK İSTEMEMİZDEKİ SEBEBİN COGUNLUGU BENDİM ARACIN FUL DONANIM OLMASI HOŞUMA GİTMİŞTİ AMA ŞİMDİ ONU SİZ BANA SORUN

OPEL TR YE MAİL ATIYORUM SONUÇ YOK ANCAK BANKA TRAFİK DEVİR TESLİM MASRAFLARINI ONLARA İTELEMEYE AND İÇTİK BANKADAN KREDİ CEKTİGİMİZ İÇİN MASRAFLAR ONLARDAN KESİLECEK

OPEL DEN BU SEBEPLE ŞİKAYET EDENLERE PEK İNANMAZ GİBİYDİM YAŞAYAN BİLİRMİŞ DİYORUM ŞİMDİ

HEY MITSUBISHICİLER BAKIN MİLLETİN BAŞINA NE SORUNLAR GELİYO BİZDE BÖYLE SORUNLAR YOK DEMEEEE

• yok. olamaz da zaten
  • SLM COLT KULLANAN ARKADAŞLAR HAFTA SONU ANKARA'DA
    SERVİSTE KAMPANYA OLDUĞU SÖYLENDİ
    İÇERİK :
    1- 2 ADET ÖN ÇAMURLUK
    2- 2 ADET ARKA ÇAMURLUK
    3- 2 ADET ÖN CAMLAR İÇİN RÜZGARLIK
    4-COLT İÇİN HAZIRLANMIŞ PASPAS SETİ (TEMSA TARAFINDAN)

KDV DAHİL 188 YTL DENİLDİ İLGİLENENLERE DUYURULUR

HAAA BUJİLERİ TAVSİYE EDERİM BOSH BİZZAT TAKTIM
  • herkese günaydın
  • ya arkadaşlar bişey diyicem, şimdi biliyosunuz ki Evo ile Imprezza hep tartışılır. ben şahsen her seyrettiğim videoda sock evonun stock Imprezzayı geçtiğini gördüm. hepte gördüm ama. millet imprezzayı sırf şekli için seviyor. millete göre imprezza daha şekil, yoksa sanmayınki Imprezza evodan daha iyi performans sağlıyor...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.