Şimdi Ara

::::MITSUBISHI TAKIMI:::::::(Takım yenileniyor...) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.144
Cevap
14
Favori
330.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gurcan007

arkadaşlar bende colt 1,5 d-ıd dizel almayı düşünüyorum fakat kullanan arkadaşlara birkaç soum olacak:
    1- dizel colt ta lastik ebatları nelerdir? temsa internet sitesinde 175 lastik diyor ama benzinlilerde 195 diyor. bu doğrumu? doğruysa yol gürültüsünü azaltmak içinmi 175 yapmışlar?
    2- arka frenler disk mi kampanamı? sitesinde kampana diyor arabam.com daki test edilen arabada disk yazıyor?
    3- dizel modelde yalıtım problemleri halledilmiş diye duydum ne derece doğru?
    bilen arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olacam. colt almama büyük etki edecek bu bilgiler. daha bayiye gidemedim aracı incelemek için, 1-2 gün içerisinde ziyaret etmek istiyorum herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

gurcan007 arkadasım 1 senedır colt dıd amt kullanıyorum sana soruların hakkında elımden geldıgı kadar yardımcı olıyım.
    dızel koltun lastık ebatı 175/70/14 tur bundakı esas amac yola olan surtunmeyı en aza ındırmek ve yakıt tuketımını mınımumda tutmak yol tutus konusunda ve ses konusunda en ufak bır puroblemle karsılasmadım fakat gecen hafta yuksek bır kaldırıma lestıkler degmeden aracın arka sog marsbelı
    surtunce bende kızıp gıttım 205 40 17 jant ve lastık aldım sımdı yol tutus mukemmel ustu oldu lastık sesı bıraz arttı yakıtta sanırım bıraz yaklasık sehır ıcınde 1 lıtre kadar artıcak uzunyolda torktan dolayı artacagını sanmıyorum cunku yolbılgısayarından oldukca ıyı anlar ve takıp ederım.........
    bu arada colt 17 lerle cok yakısıklı oldu ve arka spoylerde aldım camlıca otodan .
    arka frenler kampana ve dızelde motorsesı kabıne hıc gelmıyor cunku on govuste benzınlı modellerde olmıyan yalıtım kaplaması var

• quote:

Orjinalden alıntı: nescafe07

quote:

Orjinalden alıntı: ghost1802

quote:

Orjinalden alıntı: nescafe07

quote:

@nescafe07

teşekkür ediyoruz. paylaşımların için.

rica ederim dostum ne demek
    gerçi benim mitsubishi arabam yok ama bu olmayacağı anlamınada gelmez
    artık bi tur verirsin su senin coltu

tabii canım nedemek gel bodruma istediğin zaman.

dostym ciddi olamazsın sen bodrumdamısın zaten plaka 48 anlamalıydım bende bodrmda yaşıyorum
    pmden msn attım sana ok. eklersin görüşürüz.

attım.

• ok. ekledim seni
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bariscevik

Yol bilgisayarının sürekli manuel modda durmasını istiyorum ama, kontağı kapattığımda diğer moda geçiyor, nasıl yapacağım?

dün bende denedim kontağı kapatınca diğer moda geçiyo. kullanma klavuzundaki tek tek yaptım..

dur ben bu gün servise gidicem. orda sorarım. yazarım sonra

ilk önce MENU/PH ON yapıyorsun. Daha sonra CT yi Off(manuel mod) yaptıktan sonra MENU tusuna 2-3 Saniye Kadar basılı tutup çektikten sonra biraz bekliyosun(8-10 sn kdar.). Ondan Sonra işlem tamam.

Ben manuel Moda geçtikten sonra Sadece Ortlama Yakıt gözüküyo haberin olsun. Ben Geri otomatik mod. yaptım

• COLT COUPE 1.5 lt. 150 hp,

::::MITSUBISHI TAKIMI:::::::(Takım yenileniyor...)

• güzel rsimler colt coupe
    güzel araba valla
  • Abiiii arabaya bakkkk... Eheuheue, yaaa benim çok param olsa ben bütün Mitsubishi modellerini alırdım, bayılıorum yawwww
  • geçmişi güzel geleceği de parla k gözüküyo
  • quote:

quote:

quote:

Yol bilgisayarının sürekli manuel modda durmasını istiyorum ama, kontağı kapattığımda diğer moda geçiyor, nasıl yapacağım?

dün bende denedim kontağı kapatınca diğer moda geçiyo. kullanma klavuzundaki tek tek yaptım..

dur ben bu gün servise gidicem. orda sorarım. yazarım sonra

ilk önce MENU/PH ON yapıyorsun. Daha sonra CT yi Off(manuel mod) yaptıktan sonra MENU tusuna 2-3 Saniye Kadar basılı tutup çektikten sonra biraz bekliyosun(8-10 sn kdar.). Ondan Sonra işlem tamam.

Ben manuel Moda geçtikten sonra Sadece Ortlama Yakıt gözüküyo haberin olsun. Ben Geri otomatik mod. yaptım

Teşekkürler.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarozer -- 11 Haziran 2006; 20:45:51 >
  • DOSTUM PM NE BAKARSAN SEVNİRİM..GHOST SENDE KUSURA BAKMA SENİNKİ YANLIŞLIKLA OLDU :))
    quote:

Orjinalden alıntı: arkit

quote:

Orjinalden alıntı: gurcan007

arkadaşlar bende colt 1,5 d-ıd dizel almayı düşünüyorum fakat kullanan arkadaşlara birkaç soum olacak:
    1- dizel colt ta lastik ebatları nelerdir? temsa internet sitesinde 175 lastik diyor ama benzinlilerde 195 diyor. bu doğrumu? doğruysa yol gürültüsünü azaltmak içinmi 175 yapmışlar?
    2- arka frenler disk mi kampanamı? sitesinde kampana diyor arabam.com daki test edilen arabada disk yazıyor?
    3- dizel modelde yalıtım problemleri halledilmiş diye duydum ne derece doğru?
    bilen arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olacam. colt almama büyük etki edecek bu bilgiler. daha bayiye gidemedim aracı incelemek için, 1-2 gün içerisinde ziyaret etmek istiyorum herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

gurcan007 arkadasım 1 senedır colt dıd amt kullanıyorum sana soruların hakkında elımden geldıgı kadar yardımcı olıyım.
    dızel koltun lastık ebatı 175/70/14 tur bundakı esas amac yola olan surtunmeyı en aza ındırmek ve yakıt tuketımını mınımumda tutmak yol tutus konusunda ve ses konusunda en ufak bır puroblemle karsılasmadım fakat gecen hafta yuksek bır kaldırıma lestıkler degmeden aracın arka sog marsbelı
    surtunce bende kızıp gıttım 205 40 17 jant ve lastık aldım sımdı yol tutus mukemmel ustu oldu lastık sesı bıraz arttı yakıtta sanırım bıraz yaklasık sehır ıcınde 1 lıtre kadar artıcak uzunyolda torktan dolayı artacagını sanmıyorum cunku yolbılgısayarından oldukca ıyı anlar ve takıp ederım.........
    bu arada colt 17 lerle cok yakısıklı oldu ve arka spoylerde aldım camlıca otodan .
    arka frenler kampana ve dızelde motorsesı kabıne hıc gelmıyor cunku on govuste benzınlı modellerde olmıyan yalıtım kaplaması var

• Arkadaşlar be colt'u aldıktan sonra beğenenip çok güzel araba diyenler kadar, "Nereden aldın bunu yaw, bunun parçasına para mı yetişir." diyenler de çıkıyor. Bunun için yedek parça fiyat listesine ulaşabileceğim bir yer var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 12 Haziran 2006; 13:09:34 >
  • günaydın takım nasılsınız.
  • dostum bıraksana onları allah aşkına...şu anda avrupa araçların hangi birinin parçası ucuz??? kaza yapmadığın sürece bakınları en uygun olan markalardan birisine biniyorsun....sabah carisma mızın hava filtresini değiştirtim orjinal 12 ytl...kim ne derse desin arabaya laf yok...

quote:

Arkadaşlar be colt'u aldıktan sonra beğenenip çok güzel araba diyenler kadar, "Nereden aldın bunu yaw, bunun parçasına para mı yetişir." diyenlede çıkıyor. Bunun için yedek parça fiyat listesine ulaşabileceğim bir yer var mı?
  •  ::::MITSUBISHI TAKIMI:::::::(Takım yenileniyor...)

iç dizayn harika

• Bana göre de öyle ama tersini söyleyenlere bir-iki örnek vemek istedim de.

quote:

Orjinalden alıntı: serdarozer

dostum bıraksana onları allah aşkına...şu anda avrupa araçların hangi birinin parçası ucuz??? kaza yapmadığın sürece bakınları en uygun olan markalardan birisine biniyorsun....sabah carisma mızın hava filtresini değiştirtim orjinal 12 ytl...kim ne derse desin arabaya laf yok...

quote:

Arkadaşlar be colt'u aldıktan sonra beğenenip çok güzel araba diyenler kadar, "Nereden aldın bunu yaw, bunun parçasına para mı yetişir." diyenlede çıkıyor. Bunun için yedek parça fiyat listesine ulaşabileceğim bir yer var mı?

• başkalarının ne dediğini umursama dostum arabanın zevkini çıkarmaya bak.
  • Ya serdarozer, anladığım kadarıyla Carisma'nız war? Kaç model, genel şikayetlerin neler öğrenebilirmiyim? Bizimkiyle bi kıyasliicamda malum bizimki konfor açısından biraz sorunlu
  • COLT COUPE 1.5 lt. 150 hp,

bende bu arabadan istiyorum ama yaaaa :((((
  • Her sabah kalktığımda,içimde umutlarım,aklımda hiç unutmadıgım bir kupa finali,cüzdanımda hatıra olarak sakladığım GALATASARAY maç biletlerim,mecidiyeköy yokuşlarında eskittiğim ayakkabılarım var benim. by be cool@

günaydınnnn mıtsubıshı takımı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.