Şimdi Ara

mitsubishi srk35zjp-s dış ünite kartı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar mitsubishi srk35zjp-s dış ünite kartım yandı accayip pahallı tamir olmuyormuş bunu uyguna nerden bulabilirim çip yanış veya tamiri mümkünmümitsubishi srk35zjp-s dış ünite kartı

• Endüstriyel elektronikçilere götür hocam neyi tamir olmuyormuş mikro denetliyici yok bir şey yok üzerinde çok rahat tamir olur sağ üst köşeye doğru iki tane köprü diyot varonlardan bir tanesi arazalı olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resmin yani kartın arka tarafında bir çip var o yanmış o çipe elektrik sağlayan kablo imalat hatası nedeniyle klemensle bağlanmamış oda dış ünitede iç aksamlarda ısınan bir yerle temas etmiş ve kablo üstündeki izolasyon eriöiş bu nedenle kısa devre yapmış garantide bitmişti 3 tane mitsubishi ana servisi gelip sadece çip yandı demişti vetamiri olmuyor demişti dışarda farklı bir ustaya götürdüm o inceledi ve kart üstünde bir soket işaretledi ve oraya giren kabloyu takip et iç kısımda bir yerde erime var ve kısa devre yapmış demişti haklı çıktı aynen öyle olmuştu ama bunu servise kabul ettiremedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.