Şimdi Ara

*************** MITSUBISHI SD 105 PROJEKTÖR ***************

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ne zamandır bir projeksiyon aleti almayı düşünüryodum fakat bu teknolojiye biraz uzağım teknosa'nın bir kampanyası mevcut sizce bu ürün ev sineması için uygunmudur?

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110180133&CS_Category=_DLP_PROJEKTOR114&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuyo -- 1 Eylül 2007; 12:34:58 >

• Ev sinemasi projeksiyon cihazi alirken cozunurlugun ve kontrastin yuksek olmasina dikkat ediniz. Bu konuda sadece butcesini dusunenler icin iyi bir firsat. Fakat biraz fazla odeyip kaliteli bir makina alabilirsiniz. Ornegin ACER PH530 modelini calisirken gormustum. cok kaliteli bir makina. HDMI ve komponent girisleri de mevcut. 1280x720 genis ekran cozunurlugu var.
    Bence paranizi bosa harcamayin.
  • Şu sıralar piyasada uygun fiyatla satılan Toshiba TDP-S35 uygun bir alternatif olabilir

TOSHIBA TDP-S35
    2000 ANSI LUMEN
    800X600 ÇÖZN. (1600x1200 ÇÖZN. DESTEĞİ VERİYOR.)
    2000:1 kontrast
    DLP Technology
  • bütçe benim için önemli arkadaslar ama 800ytl gibi bir parayı gözden cıkardıktan sonra biraz daha fazla verip daha iyi bir şey almayı isterim ama toshibayla bu model arasında pek bir fark yok gibi acer ise cidden özellik bakımından iyi ama onunla ilgili sitelerde fiyat bulamadım
  • Bu siteye gore avrupada en ucuz fiyat turkiyede. enteresan..

http://www.ucuzu.com/projektor-c88/acer-ph530-p7820022.html
  • fıyat ıcın bıraz degıl nerdeyse 2 katı cıkmak gerekıcek.ozellık olarak cidden iyi ama fiyat dusundurucu mitsubishi biraz öne cıkıyor gibi
  • Teknosa'dan bu projektörü 180 lik denon perdeyle beraber 12 taksit, 798 ytl'ye aldım. Pek kullanmadığımız salon için LCD alacaktım, vazgeçip bunu aldım. 800 ytl'ye projeksiyon Üstelik arkadaşın belirtiği gibi avrupa ile aynı fiyata olunca insan kazıklanmadığını hissediyor.

1600 ansi lümen. Gece zaten görüntü iyi, gündüz de perdeleri çekerseniz gayet güzel gösteriyor. Eco mode ile normal mode arasında pek parlaklık farkı yok.

Alet küçük, görünüm olarak gayet kaliteli. Lamba ömrü de 4000 saat. Yanında VGA kablosu geliyor, bi de taşıma çantası. Ben s-video'dan DVD'ye ve VGA dan laptop'a bağladım. Daha önceki Benq projektör deneyimim ile kıyaslarsam, bununla arasında hiç fark yok. Ucuz etin yahnisi sonradan ne çıkar bilmiyorum ama en azından çok para vermedim.

• quote:

Orjinalden alıntı: massey1

Teknosa'dan bu projektörü 180 lik denon perdeyle beraber 12 taksit, 798 ytl'ye aldım. Pek kullanmadığımız salon için LCD alacaktım, vazgeçip bunu aldım. 800 ytl'ye projeksiyon Üstelik arkadaşın belirtiği gibi avrupa ile aynı fiyata olunca insan kazıklanmadığını hissediyor.

1600 ansi lümen. Gece zaten görüntü iyi, gündüz de perdeleri çekerseniz gayet güzel gösteriyor. Eco mode ile normal mode arasında pek parlaklık farkı yok.

Alet küçük, görünüm olarak gayet kaliteli. Lamba ömrü de 4000 saat. Yanında VGA kablosu geliyor, bi de taşıma çantası. Ben s-video'dan DVD'ye ve VGA dan laptop'a bağladım. Daha önceki Benq projektör deneyimim ile kıyaslarsam, bununla arasında hiç fark yok. Ucuz etin yahnisi sonradan ne çıkar bilmiyorum ama en azından çok para vermedim.

deneyimlerinden biraz daha bahseder misin ve de mümkünse foto ekleyerek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.