Şimdi Ara

Mitsubishi Lancer uyumlu bod perde isteyen var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cam filmi kadar olmasa da buda kullanışlı sonuçta polisle bir sıkıntı yaşatmıyor kullanıcı yorumlarını araştırdım internetten kimse kötü demiyor, herkes memnun ve tavsiye ediyor.

Yalnız sıkıntı şu ki; Lancer uyumlu bod perde yok. Üreticisi ile görüştüm şimdiye kadar Lancer ile ilgili bir talep olmadı dedi, e dedim ben talep ediyorum! Yok kalıp çıkarmak maliyetli bişey en az 15 tane sipariş verirseniz yaparım dedi.

Şimdi bende size soruyorum eğer 10-15 kişi toplanabilirsek alabiliriz, ne dersiniz?

Bu adresten daha geniş bilgi alabilirsiniz;http://www.otoperde.com/tr/

Fiyatıda 120-130 civarı bişey. İsteyen varsa liste yapayım.

• film daha hoş değil mi?
  • Tabiki ama cam filminden ceza yiyen cikarmak zorunda kalan ben gibi ya da ceza yemek istemeyen polisle ugrasmak istemeyenler icin.
  • Yapacağı ürün yada bir örnek resim olursa bende almayı düşünüyordum iyi olur.
  • Ornek resimler verdigim sitede var video falan da var gayet guzele benziyor.
  • Benim arkadasin Fiat marka arabasinda var. Cok guzel ve kullanisli bir urun. Lancer icin uygun uretilirse ben alirim.

Olay surada gordugunuz orijinal aksesuardaki gibidir arkadaslar:

http://www.ibaotomotiv.com.tr/yenilancer4.htm
  • Bende alırım... önümüz yaz güneş vs.Sırıtmayacak bir şey olucağına göre alırım bende.
  • Başka araçlarda kullananlardan yorumlar;
    (yorumları aynen kopyala/yapıştır yapıyorum altta linkte vericem yanlış anlaşılma olmasın)

*Benim cmax'te kullanmıştım oldukça rahattı.Görüntü olarakta oldukça hoştu.Memnundum
    *Arkadaşımın arabasına 1 ay önce aldık ; Görüntü olarak çok güzel oldu , montajda çok kolay zaten..
    Filim yerine tercih edilebilir.. En azından polis ceza yazıcak derdi yok
    *Biz de kullanıyoruz. Ben çok memnun kaldım. İlk aldığımızda arka görüşü engellermi diye tereddüt etmiştim ama sorun olmadı şimdiye kadar. Dışardan bakıldığında da güzel görünüyor.
    *Alan memnun kalacaktır. benim gibi
    *c-max te hiç tıkırtı duymadım, çünkü perdeler çerçeveye tam oturuyor.oynama gibi bir durum söz konusu değil. diğer araçları bilemiyorum
    *Geçen yaz indirim yapılınca aldım. Çok memnunum. Çerçeveye tam oturduğu için hiç ses yapmıyor
    *arkadaşlar ben focus 2 ye yaptırdım çok şık oldu sanki dışarıdan film çekilmiş gibi görünüyor.
    özellikle çocuklu ailelere öneririm. benim aracın orjinal perdesi olmasına rağmen bu daha sağlıklı.
    3 adet klips ile tutturuluyor. sökmesi ve tkması çok kolay tek sıkıntı klipsler yapıştırma olduğundan fazla söküp takmaya
    gelmiyor.

Yukardaki yorumların linki;
    http://www.fordclubtr.com/forum/Bod-Perdeler-t199314.html

Uygulanmış bir arac detaylı resimler;
    http://www.fordclubtr.com/forum/max-Arka-Ayak-Aydnlatma-t192496.html

Ayrıca bu linkte de bod perde uygulanmış;
    http://www.teampalio.com/forum/forum_posts.asp?TID=19495&PN=2

Ayrıca bir satıcıya sahibinden.com dan mesaj atmıştım gelen cevabı aynen copy/paste;

*Merhaba,
    Cam filminden kesinlikle daha kullanışlı. Geceleri arkadan gelen far vs. ışıkları çok güzel kesiyor, içeriden dışarısı da net görünüyor. Söküp takılması ve arabada herhangi bir iz bırakmaması da ayrı bir güzellik. Ben memnun kaldım büyük ihtimalle sende memnun kalırsın. Şimdiki arabamın arka camlarında filim var ama uysa onları çıkarıp bunları takmayı tercih ederim.

Edit: adres63 dostum seninle birlikte toplam 5 kişi olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Amadeus -- 16 Şubat 2011; 14:34:11 >

• Sinirküpünün gözünden kaçmış olmalı link yoksa cezanın üzerine böle bir şeyi düşünürdü.
  • Şimdi pm attım konuyu kendisine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kupa_xl

Şimdi pm attım konuyu kendisine.

ben de cevapladım.
    çekincelerim var. ama aacı sattığım için zaten şahsen düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinir kupu

quote:

Orijinalden alıntı: Kupa_xl

Şimdi pm attım konuyu kendisine.

ben de cevapladım.
    çekincelerim var. ama aacı sattığım için zaten şahsen düşünmüyorum.

Bu ne hız maşallahın var.
  • Ben de imzamdaki araç için bod perde alabilirim. Yalnız tabi bu durumda araçların model ve yılı da önem kazanıyor. Benim araç imzamdaki 2004 Lancer 1.6 AT sedan. Hadi bakalım olursa sevinirim valla
  • hepsiburadada bod perde satılıyor ama lancer yok üreticinin iletişim bilgilerini alabilirsem arayıp sorucam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adres63

hepsiburadada bod perde satılıyor ama lancer yok üreticinin iletişim bilgilerini alabilirsem arayıp sorucam.

Ben gündüz biraz araştırma yaptım ve aşağıdaki linkten perde üreticisi buldum. Lancer için mesaj da attım. Bakalım ne çıkacak? Belki işimize yarar.
    http://www.otoperde.com/tr/index.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coskunismail -- 3 Nisan 2011; 21:56:31 >
  • bu uygulama soför ve yanındaki cam için mümkün değil haliyle değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erten34 -- 4 Nisan 2011; 14:00:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erten34

bu uygulama soför ve yanındaki cam için mümkün değil haliyle değil mi ?

Ön camlar için perde uygun değil. Zira sürücünün görüşünü kısıtlar. Zaten tüm perdeler arka ve arka yan camlar içindir. Ön yan camlar için olanını hiç duymadım ve görmedim.
  • hepsiburada iletişim bilgilerini vermiyor şirketin...
  • Bod perde yalniz arka 3 cam icin mumkun.

Bu konuyu unutmusum :)

Ben bod perde temin ettim 1 aydir falan kullaniyorum gayet memnunum hatta "catalyst" nickli arkadas da aldi mitsubishiclup forumunda resimli paylasim yapmistim orada konu konusuldu forumu bilenler ordan bakabilirler, baktiktan sonra almak isteyenler de bana pm ile ulasabilirlerse yardimci olurum..
  • arabasını seven alır zaten :))))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.