Şimdi Ara

mitsubishi lancer (köpek balığı kasa) veya 30 bin tlye kadar araç önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: daskadir

quote:

Orijinalden alıntı: TolgaGürsoy

Benimde aşağı yukarı imkanım bu aradaydı ben seçimimi Leon'dan yana yaptım ve çokta memnunum :)

Hocam haklisin onun kasalar da cok guzel ve tatli bir surusu var izmir-denizli yaptim arkadasin araciyla ancak sizden de duyarsam arti ve eksilerini daha saglikli olur

+ olarak doluluk ve seri araba esp'den tut hız sabıtleyiciye kadar var yol tutuşu çok iyi araba kendini gösteriyor trafikte elle gösterenlerle bile karşılaştım farklı bir araba silecekleri arka kapı açılımı motor sesi ben hiç pişman değilim :)
    -kaskosu biraz tuzlu cok perti var diye. Benzinli alabilirsiniz o fiyata yakıtı tuzlu gelebilir bana gelmiyor ama her insan farklıdır kolay gele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M E C A Z

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-orjinal-temiz-kullanilmis-aile-aracimiz-satiyoruz-takasta-olur-140845281/detay

Bu kasa Hondalardan düşünür müsünüz ?

hocam benden çok yaşayacaksın.bu kasa hondalar nasıllar performans ve güvenlik açısından?

Yaptığım araştırmalara göre kullanıcılar (Lancer) araçlarından memnun ancak Temsa ve yetkili servislerinden memnun değiller.

kia denilince aklımda kalan sephia olduğundan hiç düşünmemiştim ancak ceratolara da otokente gidip inceleyeyim.

2010 1.5 lancer invite sahibiym. 0 km olarak aldım. araştırmaların sonucunda vardığın kanı iste kesinlikle doğru. çok doğru hem de. arabadan soğuttu dallamalar!!

• 2 elide hemen satayım derseniz lancer biraz bekletir ama temizse istediğiniz fiyata satarsınız ama bir wv bir renault değil tabi o da marka bilinirliği az olduğu için...

Ama safkan japon güvenlik full zaten ihss den de hepsi geçer not aldı bu araç 2008 kasadan beri yani güvenlik yakıt ve yol tutuşu konusunda sınıfının üzerinde ama parça fiyatları temsada pahalı ama dışarıdan temin edip paşalar gibi biniyorsunuz...

Ama git sokaktan geçen adama sor git civic al luance al boş golf al der.
    Ama kalbin köpekbalığında kaldıysa kalbinin sesini dinle...
  • Focus da bakabilirsiniz 06-07 ghia/titanium yada 07+ trend/comfort .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-orjinal-temiz-kullanilmis-aile-aracimiz-satiyoruz-takasta-olur-140845281/detay

Bu kasa Hondalardan düşünür müsünüz ?

hocam benden çok yaşayacaksın.bu kasa hondalar nasıllar performans ve güvenlik açısından?

Yaptığım araştırmalara göre kullanıcılar (Lancer) araçlarından memnun ancak Temsa ve yetkili servislerinden memnun değiller.

kia denilince aklımda kalan sephia olduğundan hiç düşünmemiştim ancak ceratolara da otokente gidip inceleyeyim.

Bu arabadan hiç kullanmadım ama çevremdeki bir dostum bundan sattı Mondeo aldı sonra pişman olup Mondeosunu satıp yine bu arabadan aldı. Malzeme kalitesi iyi ve yol sesini içeri fazla almıyor.

Tam tersi olmasın hocam.

• Şu Lancerin içi biraz daha albenili olsaydı keşke bana çok sade ve boş geliyor yoksa invite donanımı fazlasıyla tatminkar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.