Şimdi Ara

mitsubishi lancer (köpek balığı kasa) veya 30 bin tlye kadar araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar 30 bin tlye kadar araç ariyorum.performans ve sağlamlik onceligim.aklimda opel astra h ve mitsubishi lancer kopekbaligi kasa var ancak nedeniyle birlikte baska arac onerisi olan varsa da dinleyebilirim tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daskadir -- 18 Ekim 2013; 14:14:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 147-impreza
  • Mitsubishi lancer (köpek baliği kasa) nasildir

• quote:

Orijinalden alıntı: daskadir

Mitsubishi lancer (köpek baliği kasa) nasildir

5 yıldızlı güvenlik rise gövde sistemi, 9 hava yastığı devam eder mivec motor deli gibi gider binmeyen bilmez. Ama alt devirlerde de tam bir ekonomi uzmanı.. Daha fazla bilgi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmst

quote:

5 yıldızlı güvenlik rise gövde sistemi, 9 hava yastığı devam eder mivec motor deli gibi gider binmeyen bilmez. Ama alt devirlerde de tam bir ekonomi uzmanı.. Daha fazla bilgi için.

Teşekkürler açıkçası çok havalı duruşu ve japon araci olmasi nedeniyle 40 binin uzerinde seyrediyordur fiyatlar diye dusunuyordum gezinirken gordum ve cok hosuma gitti ancak teknigi guvenligi performansi,parca ve isciligi hakkinda hic fikrim yok. Hangi paketi doludur mesela?

• Benimde aşağı yukarı imkanım bu aradaydı ben seçimimi Leon'dan yana yaptım ve çokta memnunum :)

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler açıkçası çok havalı duruşu ve japon araci olmasi nedeniyle 40 binin uzerinde seyrediyordur fiyatlar diye dusunuyordum gezinirken gordum ve cok hosuma gitti ancak teknigi guvenligi performansi,parca ve isciligi hakkinda hic fikrim yok. Hangi paketi doludur mesela?

Inform invite intense diye 3 donanım var en dolu intense sadece 1.8 motor ile sunuluyor bose ses sistemi ekstra yalıtım vesaire. Ama 1.6 larda invite en iyisi. Netten mitsubishi club turkeyde en iyi ayrıntıları bulabilirsiniz ya da mitsubishi-motors.com.tr den eğer ekstra bilmek.istediğiniz bir şey varsa yardımcı olurum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Inform invite intense diye 3 donanım var en dolu intense sadece 1.8 motor ile sunuluyor bose ses sistemi ekstra yalıtım vesaire. Ama 1.6 larda invite en iyisi. Netten mitsubishi club turkeyde en iyi ayrıntıları bulabilirsiniz ya da mitsubishi-motors.com.tr den eğer ekstra bilmek.istediğiniz bir şey varsa yardımcı olurum.

Hocam ozellikle yakit konusunu merak ediyorum.gonul ister ki 1.8 alayim ancak onu karsilayacak cep yok bende. 1.5 veya 1.6 larin yakit sarfiyatlari nasildir

• quote:

Orijinalden alıntı: TolgaGürsoy

Benimde aşağı yukarı imkanım bu aradaydı ben seçimimi Leon'dan yana yaptım ve çokta memnunum :)

Hocam haklisin onun kasalar da cok guzel ve tatli bir surusu var izmir-denizli yaptim arkadasin araciyla ancak sizden de duyarsam arti ve eksilerini daha saglikli olur

• daskadir D kullanıcısına yanıt
    1.5 lar 1.6 lardan fazla yakıyor. 1.6 larda mivec teknolojisi var. Fabrika verisini tutan hatta daha aşağısına düşen tek marka. Lpg ile. Şehir dışı 5-6 litre şehir içi 8-9 litre. Zaten benzin ile 5 litre ortalama tutuyor. Tek şart mivec motorun nasıl çalıştığını anlayana kadar çok yakma ihtimali var o da200-300 km de alisilir.

• Performans, saglamlik ve 30bin lira ucgeninin ortasinda 2010-2011 model kia cerato vardir. Arastirin alternatiflere alin mutlaka.

• quote:

Orijinalden alıntı: rbatasoy

Performans, saglamlik ve 30bin lira ucgeninin ortasinda 2010-2011 model kia cerato vardir. Arastirin alternatiflere alin mutlaka.

+1 katılıyorum.. araç çok sağlam ve konforlu..
  • Lancer X kasa onermiyorum . IX olsa evet derdim . ikisinide kullandim . tam piyasasini bilmemekle beraber golf V dusunulebilir.
  • şeklinden dolayı incelediğim kalitesinden memnun kalmadığım bir araç fakat performansı iyidir
  • daskadir D kullanıcısına yanıt
    Şehir içi 1.5 109 hp 8.2
    1.6 117 hp 7.6 lt yakar (fabrika verisi manuel şanzıman)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M E C A Z

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-orjinal-temiz-kullanilmis-aile-aracimiz-satiyoruz-takasta-olur-140845281/detay

Bu kasa Hondalardan düşünür müsünüz ?

hocam benden çok yaşayacaksın.bu kasa hondalar nasıllar performans ve güvenlik açısından?

Yaptığım araştırmalara göre kullanıcılar (Lancer) araçlarından memnun ancak Temsa ve yetkili servislerinden memnun değiller.

kia denilince aklımda kalan sephia olduğundan hiç düşünmemiştim ancak ceratolara da otokente gidip inceleyeyim.

• quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-orjinal-temiz-kullanilmis-aile-aracimiz-satiyoruz-takasta-olur-140845281/detay

hocam benden çok yaşayacaksın.bu kasa hondalar nasıllar performans ve güvenlik açısından?

Yaptığım araştırmalara göre kullanıcılar (Lancer) araçlarından memnun ancak Temsa ve yetkili servislerinden memnun değiller.

kia denilince aklımda kalan sephia olduğundan hiç düşünmemiştim ancak ceratolara da otokente gidip inceleyeyim.

Bu arabadan hiç kullanmadım ama çevremdeki bir dostum bundan sattı Mondeo aldı sonra pişman olup Mondeosunu satıp yine bu arabadan aldı. Malzeme kalitesi iyi ve yol sesini içeri fazla almıyor.

• quote:

quote:

quote:

Bu arabadan hiç kullanmadım ama çevremdeki bir dostum bundan sattı Mondeo aldı sonra pişman olup Mondeosunu satıp yine bu arabadan aldı. Malzeme kalitesi iyi ve yol sesini içeri fazla almıyor.

bu lancer dan 10 kuruş daha fazla yakar,yalıtımlarıda aynı seviyede

• Ben de ceratonun yeni kasasındansa (dizeli yok) eski efsane kasasının advance crdi olanını öneririm.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.