Şimdi Ara

Mitsubishi Lancer 1.5 Hızlanma Testi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mitsubishi Lancer'a bindik ve 1. 2. 3. viteste 1.5 motor gücüne sahip arabamız ne kadar hızlanıyor onu test ettik.

Otomobil sevdalıları, meraklıları, hayranları yorumlarınızı bekliyorum

aracvı arkadaşım sürüyor ,video çekimi bana aittir

video linki

• Muziğin sesini ne kadar çok açarsan o kadar hızlı gidersin sendromuna kapılmışsınız sizde herhalde. Birdahakine muziği kapatın. Hızlanma testlerini kimse animals dinlemek için izlemiyor. Ciğerin sesi belli olsun. İngilizce' acceleration 3rd gear vMax diye yazın aklınızda bulunsun. Ne kadar insana ulaşırsanız o kadar iyi. Hadi kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayıp değil mi o yolda o kadar hızlı gitmek?
    Sesiniz sadece motosiklet sürücülerine çıkıyor buyurun bir de buradan bakın;
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigit48

Muziğin sesini ne kadar çok açarsan o kadar hızlı gidersin sendromuna kapılmışsınız sizde herhalde. Birdahakine muziği kapatın. Hızlanma testlerini kimse animals dinlemek için izlemiyor. Ciğerin sesi belli olsun. İngilizce' acceleration 3rd gear vMax diye yazın aklınızda bulunsun. Ne kadar insana ulaşırsanız o kadar iyi. Hadi kolay gelsin

Haklısınız biraz fon müziği olsun diye açmıştık sesini normalde zaten pek müziği sesli dinleyen birileri değiliz arabada, yorumunuz için teşekkürler Dediğiniz video yu izleyeceğim ilk fırsatta

• Hayır hayır beni yanlış anladınız. Videonun başlığına öyle yazın. Yabancılar aratırsa çıksın hesabı. Belki birgün birine yardımınız dokunur. Ben özellikle arıyorum bu 1 2 3 videolarını. Benim gibi çok insan olduğunu düşünüyorum

• Yigit48 kullanıcısına yanıt
    Anladım :) şimdi gerekli değişikliği yaptım video da tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.