Şimdi Ara

Mitsubishi Lancer (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
558
Cevap
3
Favori
155.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sadrainman

quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Arkadaşlar 2007 LAncer'da ön camda HGS yapıştırmak için uygun yerin neresi olduğunu bilen var mı? Dikiz aynasının 2 parmak altına yapıştırdık, 1 okuyorsa 3 okumuyor lanet şey... Bu konuda deneyimi olan var mı acaba?

doğru yere yapıştırmışsın hocam ancak hgs çok sıkıntılı.sürekli kaçak geçiş diyor arıyorsun sorun gözükmüyor diyorlar sonra.içinde bakiye varsa çokta takma.biraz da yavaş girmek lazım .maalesef henüz algılaması çok yetersiz sistemin

Teşekkür ederim hocam yanıt için. Söylediğiniz doğru kaçak geçiş yazmıyor belki ama benim ogs takılı kendi aracımla 2.40TL verdiğim yolda diğer araçla sürekli en uzak mesafe geçişi yazması koymaya başladı artık. Ben devletin bu yolla bilerek hak etmediği parayı vatandaştan aldığını düşünüyorum. OGS gibi oturmuş bir sistemi kaldırıp, HGS gibi işe yaramaz bir sisteme geçilmesinin başka bir açıklaması olamaz çünkü...

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-acil-ogretmenden-mitsubishi-lancer-2007-otomatik-190566200/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

arkadaşlar bu araç hakkında tecrübeli arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim. almaya niyetlendim ama hiç bilmediğim bir araç pejo 206 ve pejo 307 otomatik bindim genelde

trigeri değişecekmiş masrafı ne olur birde şanzıman sorun çıkarırmı bu km lerde direksiyonuda diğer 2007 modellerin aynısından değil eski model gibi çok sağulun yardımlarınız için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgya -- 9 Ocak 2015; 15:14:07 >

• Herkese merhaba!

Benim 2004 model, 1.6 Benzin+LPG'li Lancer'im var. Aracımın triger kayışını, amortisörlerini, komple ön düzenini değiştirmek istiyorum. Bilenlerin servis ya da usta fiyatlarını yazabilirler mi? Ayrıca İstanbul/ Avrupa yakasında iyi, güvenilir bir usta önerisi olan var mı? Yetkili servisler çok mu pahalı olur?
  • Öncelikle Selamlar..

2006 model 163.000 km de 1.6 lancer comfort araca bakıyoruz şu sıralar ilk aracım olacak kısmetse fakat aklımda bazı sorular var. Bütçem 19.000 TL civarı araç 18000 lira fakat aracın arka tampon değişmiş ve boya var. Sizce bu araç alınır mı ? Veya bu fiyata on edebileceğiniz araç var mı ? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2004-2008 lancer otomatik şanzımanı hakkında detaylı bir bilgi bulamadım forumda. bilen arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim...
  • Mrb lancerin 2004 ortalama triger kayışı kaç km de Değişiyor en uygunu nerde yaptırabiliriz tşkler

• Lancer 1.8 cvt ile 1.6 invite arasında kaldım. Bu ikisi arasında öenmli donanım farkı varmı. 1.6 nın yakıt tüketimi ve 0-100 ü hoşuma gitti 1.8e göre. 1.8inde otomatik olması ve 8+1 ses sitemi ve 18 inç jantları etkiledi beni. ama bu yazdıklarımdan başka fark varmı bilmiyorum. Başka fark varsa neler var , siz hangisini önerirsiniz ?
  • berknew1999 kullanıcısına yanıt
    1.8'de bir de viraj demiri ile yol tutuşu arttırılmış durumdadır. bir de çok az kadar deri koltuklu, xenonlu, anahtarsız çalıştırmalı modeli var.
  • Temiz 1.8 bulursan kaçırma. 1.6 ile kiyaslanmaz

• Mitsubishi Lancer 1.8 Intense testi

İyi seyirler
  • _opeth kullanıcısına yanıt
    Detaylı bir video olmamış sanki...
    1.8 temiz ise kaçırma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    zevkler ve renkler tartışılmaz tabi, 1.8 cvt en donanımlı lancer paketi ancak 1.6'nın kullanımı daha zevkli... o da manuel olmasından kaynaklı... gidip 1.6 lancer alıp, 1.8'e vereceğin farkın parasıyla 1.6'ya 18 inç jant, spor yay vb. eklentiler de yaptırabilirsin...

bikaç sene öncesine kadar ben lancer'ı seviyordum ancak asx'e geçince lancer hakkında fikrim değişti açıkçası, lancer güzel bir araba ama asx'i ben beğeniyorum artık. geçen gün arkadaşımın lancer'ına bindim, asx'ten sonra bayağı alçak geldi tabi sportif sürüş tarzı benimseyenler de asx'i beğenmeyeceklerdir kabul ediyorum, asx'te lancer kadar bir sportif tasarım, sürüş konumu yok...

• Merhaba .. Mitsubishi marka araçlar ile ilgili her türlü yedek parça elimde mevcuttur. detaylı bilgi için iletişim : 05334152912

• Arkadaşlar merhaba. Sizlerden bir konuda destek isteyeceğim. 1 hafta kadar önce 2007 model Lancer 1.6 invite manuel vites aldım. (Köpek balığı kasanın bir altı olan) Aldığımda üzerinde atiker lpg vardı obdsiz bir sistem takılmış ve en kötü parçalar kullanılmış motor arıza ışığı yakıyordu. Lpgciye götürdüm hata koduna bakıp lpg sisteminden kaynaklandığını söyledi. Ben de sıfır landirenzo taktırdım 2-3 gün arıza lambası yanmadı taa ki düne kadar. Bugün Pazar olduğu için götüremiyorum Lpgciye ama araca binmek için aldım direksiyon derisine kadar her şeyini yenilettim ve bu durum inanılmaz moralimi bozdu. Bu araçlarda arıza lambası kronik mi daha önce benzer durum yaşayanlar nasıl çözdü?

Bilgileriniz benim için çok değerli ve piyasadaki tüm lpgcilerden güvenilir.

Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

• Birde Motorcuna Götür Cihazla bağlasın baksın belki arıza ışığı LPG den kaynaklı olmayabilir. Katalizör tıkanmış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynel minel -- 9 Mart 2021; 10:46:32 >
  • Motorcuda Bir şey çıkmazsa, sistemi zaten yeni takmışsın zengin fakir karısımı yoksa kafaya takacak bir şey yok alt arıza bildirimidir LPG kaynaklı. Hiçbir sıkıntı olmuyor çünkü ben oksijen sensörlerine varana kadar her şeyi yeniledim değiştirmiştim yine yanıyor sıkıntı olmaz kafana takma keyfine bak.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.