Şimdi Ara

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.458
Cevap
20
Favori
1.006.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilgiler için sağolasın kardeş, 80. sayfaya kadar okumaya çalışacağım

ben şahsen RACE CHİP takmayı düşünüyorum... original alman unitesi TUV, CE, EMITEL belgeli.... ralliart da original mitsubishi olması lazım oda iyi deniyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuneXXX

bilgiler için sağolasın kardeş, 80. sayfaya kadar okumaya çalışacağım

ben şahsen RACE CHİP takmayı düşünüyorum... original alman unitesi TUV, CE, EMITEL belgeli.... ralliart da original mitsubishi olması lazım oda iyi deniyor....

Ralliart farklı bişey. Racechip gibi değil. boxtuning ve chip tuning karışımı gibi bişey. Motor için daha sağlıklıdır. alabiliyorsan ralliart al ama çok pahalı..
  • kusura bakma ben aslında racechip derken chiptuning demek istedim evet en verimli olanı aslında chiptuning, emprom sökülerek remap yapılan

senin ralliartı da araştırdım.. aynen dediğin gibi chip tuning ve box tuning arasında bişey

bu arada L200e spacer nerden bulurum, hangi siteden sen bilirsin

arkaya ağırlık konusuna gelince ben onu kendim yapmayı düşünüyorum

veya bunun gibi bişey takarım veya aynısını kendim yaparım originali çok pahalı, abartmışlar biraz
    original L200 ağırlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuneXXX -- 15 Eylül 2013; 23:57:54 >
  • quote:

kusura bakma ben aslında racechip derken chiptuning demek istedim evet en verimli olanı aslında chiptuning, emprom sökülerek remap yapılan

senin ralliartı da araştırdım.. aynen dediğin gibi chip tuning ve box tuning arasında bişey

bu arada L200e spacer nerden bulurum, hangi siteden sen bilirsin

arkaya ağırlık konusuna gelince ben onu kendim yapmayı düşünüyorum

veya bunun gibi bişey takarım veya aynısını kendim yaparım originali çok pahalı, abartmışlar biraz
    original L200 ağırlık

Bence spacer takma illede takacam dersen sanayide yaparlar. Satıldığı bir yer bilmiyorum.
    ağırlık şart ve bence de kendin yap dengeli olsun yeter.
    Arka makaslardan ortadaki yaprağıda makasçıya aldırabilirsin. Zıplama azalıyor. Ama 500-600kg dan fazla yük atamazsın.
  • lokosit kullanıcısına yanıt
    tekerler biraz daha dişarıda olursa süper gözükür ya, ve devrilme şansıda baya azalmış olur, yol tutuşu falan düzelir diye okumuştum
    bizim burda nevşehirde ustalar o tür şeylerden anlamazlar, ben bir yerden original bulmam lazım, en az 10 ustaya chip tuning olayını sordum... oda ne oluyor boşver neyapacan dediler, hiç bir şeyden anladıkları yok

ağırlığı en iyi nereye monte edebilirim, ve nekadar ağırlık montalayım, 100kg sola 100kg sağ tarafa yakıtı fazla etkilermi, veya karda arkayı atmaması için yeterli olurmu sence...

makas aldırma iyi fikir aslında ama bazen üzüm kasaları atmam gerekebilir, kasalar 60cmx30cm.... 28-30kg arası olur.... kaçtane alır açeba. hmmm ama yok 500kg yine olmaz herhalde
  • Merhaba arkadaşlar yakıt tüketimi hakkında bir şeyler sormak istiyorum. Acaba tam depoyla(75lt) 4x2 MT model 1000 km yapabiliyormu birde bu tüketimde yıl fark edermi örn 2010 model veya 2012.
  • lokosit ustam o konuda sana daha fazla bilgi verebilir ama pek sannetmiyorum... modelin yakıtla alakası olmaması lazım... sonucta hepsi aynı motor

ama 2012 model olanlarda belki farklı bir motor vardır

motor aynımı sen onu araştır ozaman sonuça varırsın
  • quote:

tekerler biraz daha dişarıda olursa süper gözükür ya, ve devrilme şansıda baya azalmış olur, yol tutuşu falan düzelir diye okumuştum
    bizim burda nevşehirde ustalar o tür şeylerden anlamazlar, ben bir yerden original bulmam lazım, en az 10 ustaya chip tuning olayını sordum... oda ne oluyor boşver neyapacan dediler, hiç bir şeyden anladıkları yok

ağırlığı en iyi nereye monte edebilirim, ve nekadar ağırlık montalayım, 100kg sola 100kg sağ tarafa yakıtı fazla etkilermi, veya karda arkayı atmaması için yeterli olurmu sence...

makas aldırma iyi fikir aslında ama bazen üzüm kasaları atmam gerekebilir, kasalar 60cmx30cm.... 28-30kg arası olur.... kaçtane alır açeba. hmmm ama yok 500kg yine olmaz herhalde

Kardeş senin oraların dili olsada konuşsa :))
    Körde bilir avanosun yolunu..Testi çanak kırığından bellidir..:))
    Bence Kayseriye git Bosch Car Sevislerine chip tunningi sor. Onlar yapabilir...

bence 100+100 iyi yakıtı dur kalk yaparsan çok etkiliyor, uzun yolda az bile yakıyor..Tecrübe ile sabittir.. Eğer yapabilirsen kolay sökülebilir yaparsan yazın ağırlıksız gezersin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atı Radeon

Merhaba arkadaşlar yakıt tüketimi hakkında bir şeyler sormak istiyorum. Acaba tam depoyla(75lt) 4x2 MT model 1000 km yapabiliyormu birde bu tüketimde yıl fark edermi örn 2010 model veya 2012.

1000 yapmak hayal gibi.. ben bir kere 1 depoyla 917km yaptım ama ona araba kullanma denmez.. Bencede 2010 ile 2012 arasında yakıt farkı yoktur. 2012 belki biraz daha uzun ya minimal bir etki belki vardır..
    güzel... nasıl bir maceran oldu buralarda

tamam ben bosch servisine bi sorarım sağol

dün L200ü mitsubishi servisine bıraktım bakım için... baya bi işi çıktı... adamlar süper adamış ya bana 1950TL bakım üçreti çıkardılar ayrıyeten 450TL sıradan servis bakımı, .... commonrail in tek rekor rail hattı biraz çatlamış, ordan mazot atarmış... hele ki okadar pahalı değilmiş

bende bir önceki gün nevşehirde soruyordum kendi kendime ulan bu araba 80km de bukadar yakıyorsa ben yandım dedim... halbisem çokşükür rekor rail borusu çatlakmış.... ustam mozotun her 30 km de resmen indieğini görüyordun ya
  • quote:

güzel... nasıl bir maceran oldu buralarda

tamam ben bosch servisine bi sorarım sağol

dün L200ü mitsubishi servisine bıraktım bakım için... baya bi işi çıktı... adamlar süper adamış ya bana 1950TL bakım üçreti çıkardılar ayrıyeten 450TL sıradan servis bakımı, .... commonrail in tek rekor rail hattı biraz çatlamış, ordan mazot atarmış... hele ki okadar pahalı değilmiş

bende bir önceki gün nevşehirde soruyordum kendi kendime ulan bu araba 80km de bukadar yakıyorsa ben yandım dedim... halbisem çokşükür rekor rail borusu çatlakmış.... ustam mozotun her 30 km de resmen indieğini görüyordun ya

Yıllar önce Boğazlıyan'da mecburi hizmet yapmıştım..
    Hemen her hafta sonu Ürgüp, Avanos gezerdik.. Ali Baba Wine House giderdim.
    Uç hisarda Yemeni vardı, gençlik orada geçti anlayacağın..
    Üniversite zaten Kayseri'de geçti.

Yedek parça çok pahalıdır.. amanın dikkat.1950 de ne var baskı balatamı değişti?
    demek gençlik buralarda geçti ozaman sen kapadokyanın çiğerinini bilirsin... iyimiş

faturalar burda ustam, SADECE EN ALTAKİ FATURAYI BEN ÖDEDİM ONLARDA SADECE STANDART BAKIM MASRAFI, adam sağolsun hiç teretüt etmedi, zaten km 80bin çivarı düşürülmüş onun için sesini pek çıkaramadı...

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--

• Merhaba arkadaşlar.L 200 4x2 MT modeli kullanan arkadaşlar son yakıt tüketimleri hakkında bilgi verebilirmi acaba.Kaç km hız la kullanıyorsa ve araçın kaç model olduğunu belirtirseniz çok iyi olur.Teşşekkürler.
  • Merhaba,

bende MT değil otomatik var fakat ortalama 9.5 L tüketiyor. 4x4 213.000 km ve dağ tepe dahil benim verdiğim bilgide.
  • 4x2 2007 manuel vites..... 70% şehir içi 30 şehir dışı.... 1 saat arazide kullandım
    ben dün depoyu full doldurdum ve 200km sonra tekrar fulledim 16 litre aldı, 100kmde 8.2 litre.... litre fiyatı 4.20.... yani 300-320 kuruş yakmış oldu, şehir içi ağırlıklı.....

arkadaşlar L200 Hoparlörleri hakkında birkaç sorum olcak

original Hoparlörleri kaç watt ve çapı kaç cm ve markası nedir bunları bilen varmı, internetten Hoparlörler alacamda ona göre sipariş veriym

ben diştan kaba olarak 17 veya 18 cm ölctüm ama doğru bir ölcüm
    olmadı
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technological -- 22 Aralık 2013; 19:34:15 >
  • Merhaba arkadaşlar 2006 4x2 manuel eski kasa L200 kullanıcısıyım. Aracımın gösterge ışıkları (km kadranı, devir saati, yakıt göstergesi, hararet göstergesi) akşam farları açtığımda ışıklar bazen yanıyor bazen yanmıyor. Diğer ışıklar çalışıyor klima ışıkları, sinyaller, kapı, el freni vs. bunun nedeni ne olabilir bugün elektrikçiye gösterdim sigortada sorun yok akü %90 (akü bitmeye yakında yapabilirmiş) dedi. Göğsü söküp bakacağız dedi. Açıkçası ellettirmek istemedim. Bunun nedeni ne olabilir ve böyle kullanmamda bir sorun olur mu?
  • Herkese slm
    Gectigimiz yaz sattigim l200 den cikarttigim jant ve lastikleri satmak istiyorum.
    Jant zinik z12 mazotti 18 inch amerikan mali
    Lastik pirelli scorpion atr all terrain 255 /60 R18 ebatinda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

2007 Fıat albea kullanıcısıyım aracımı satıp L200 almayı duşunuyorum (karar verdım desem daha doğru sanırım)
    Benım bırkaç sorum olacak....

1- Sadece bınek araç olarak kullanacağım yuksek bır araba ıstediğim ve dış gorunumu hhoşuma ggıttığı ıcın almak ıstıorum yanlısmı yaparım?
    2- fıyat aralığı konusunda herhangı bır fıkrım yok 2009 - 2011 arası bır model ıçın ıdeal fıyat aralğı nedır ?
    3 - ıkıncı el alıyorsan şunlar olsun dedğinz bır ozellık eklentı var mı ?

Özellıkle lokosit arkadaşım forumu okudum bıraz fıkrını duymak ısterım ?

Teşekkürler
  • Legend merhaba,

bence çok yanliş bir karar değil. Bende Ranger 2008, Nissan Rally Raid 2005 vardı ve arasında en çok zevk aldığım araç bu. Neredese binek gibi konfor var.
    Yakıt çok iyi ve şehir içinde çok iyi (100km/8.5 km).
    ESP olan tek Pickup. Almışken İntense veya Magnum almanı tavsiye ederim ve 178 HP olanı, tabiki bu senin parana bağlı :-)
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.