Şimdi Ara

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- (272. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.458
Cevap
20
Favori
1.007.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kangalli84

quote:

Orijinalden alıntı: vceneviz

2009 L200 sahibiyim çin sitesinden aracıma sis farı seti getirttim led li henüz elime ulaşmadı ama bu sisfarı bağlantısını kendim yapmak istiyorum bunu bana kim anlatabilir allah rızası için röle sigorta vs. nerelere kullanmam gerekir ne kadarlık role kuıllanmam gerekir nelere dikkat etmeliyim

Montaj yaptınız mı aynı üründen bende almayı düşünüyorum.. bir tanıdığım da megane sis farlarının da yerine olduğunu söylemişti onun fiyatı daha uygundur..

Ayrıca ya fotoğraftaki gibi ya da sadece ön karter kısmını kapatacak kadar bi koruyucu kestireceğim elinde teknik resmi yada autocad üzerinden çizimi olan varmı. Markalı ürünler gereğinden fazla pahalı 1000tl civarına satılanını gördüm plazma makinada sadece ön karteri tahminen 60 tl ye yaptıracağım..

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--

Ürünü aldım lakin mıtsubıshı özellikle L200 lere sonradan parça eklemek o kadar zor ki tamponu komple sökmek gerekiyor oda epey uğraştırıcı iş.

• kangalli84 K kullanıcısına yanıt
    Hocam gördüm o paylaşımı, kesin bir şey yazan çıkmamış.
  • L200 e blow off taktıran oldu mu arkadaşlar deneyimlerinizi yazar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 Model l200 sahibiyim aracım invite serisi Lakin sis farı getirttim fakat nasıl uygulayabilirim yani tamponu sökmek mi gerekiyor acaba nasıl söküldüğünü ya da nasıl uygulayabileceğimi bilir kimse varsa anlatabilir mi.
  • Arkadaşlar merhaba
    L200 2016 model 4x4 var bende otomatık
    ben bu aracın on tarafına otomatık vinç taktırmak ıstıyorum bır de tavana spot ışık.
    Bursada yaşıyorum nereye nasıl yaptırırım acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fpotur

Arkadaşlar merhaba
    L200 2016 model 4x4 var bende otomatık
    ben bu aracın on tarafına otomatık vinç taktırmak ıstıyorum bır de tavana spot ışık.
    Bursada yaşıyorum nereye nasıl yaptırırım acaba?

L200cülerin firarda olduğu bir grup var. Fazlasıyla yardımcı olurlar.
    https://m.facebook.com/groups/662948867130553?ref=bookmarks

• 4*2 manuel şanzıman yakıt tüketimi nasıl arkadaşlar?

• Arkadaşlar merhaba,

Bir tanıdığım yeni L200 aldı ancak aracında ufak bir problem yaşıyor; navigasyon/müzik sisteminin saati sürekli bozuluyormuş, saati ayarladıktan belli bir süre sonra ayarları değişiyormuş tekrardan.

Garantiden yeni bir navigasyon verilse de durum değişmemiş.

Sizce sorun elektrik bağlantılarında vb olabilir mi benzer sorun yaşayanınız var mı?
  • Merhabalar. Bi arkadaşın tavsiyesi üzerine L200'e baya merak sardım. (2011-2011 model, otomatik veya manuel 4*4 düşünüyorum). Offroadcu değilim. Şantiye vb gibi yük taşıma işinde de kullanmayacağım. Sadece normal aracım olarak kullanmayı düşünüyorum. Senede en az 2-3 kez uzun yol yaparım. Bi de eşimle ufak turlara çıkma merakımız var. Şimdi merak ettiğim husus şu. Arkaya camlı kabin taktirip içerden arka kabine geçiş sağlanabilir mi? Yani aracı bi çeşit karavana dönüştürmek istiyorum aslında. Yani açıkça söylemek gerekirse, arka koltuğun arkasındaki camlı kısmı kasanın tabanıyla aynı seviyeye inecek şekilde tamamen kestirip kasayı da kabin taktırarak dekore ettirmek istiyorum. Acaba böyle işler yapan usta bulunabilir mi? Üç aşağı beş yukarı tahmini maliyeti ne kadar olur acaba? Bi de otomatik mi önerilir, manuel mi?
  • selman.pelit S kullanıcısına yanıt
    arka cam otomatik olarak indirilip kaldırılabiliyor. o kadarlık açıklık işinizi görürse kabine bişey yaptırmak zorun kalmazsanız. o kısımlarda yapacağınızın sınırı siz olduğunuzdan ne kadara çıkar'ın parasını veremeyeceğim. Ankara İBA otoya bu iş için gidebilirsiniz.
  • Merhaba

Ranger thunder 4x4

Toyota hilux 4x4

İki aracı toplam 7 yıl arazi dağ asfalt kullandım

Şimdi L200 düşünüyorum fakat

Magnum

Invite

Instyle

Bunlar arasındaki farkları ayrıntılı bilmek istiyorum

Bilen bir arkadaş yazabilir mi

• Bu jantı nasıl bulabilirim acaba ?

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--
  • Merhaba,
    2007 model L200 intense lux 4*4 AT aracımda enjektör temizliği yaptırmak istiyorum. Aracım 185.000KM'de. Enjektörlerle ilgili olduğunu düşündüğüm soğuk çalışmada şehir içinde seyir halinde iken hafif gazda al ver problemi, yokuş yukarı 80km hızla motor sıcakken seyir halinde iken sabit gazda al ver problemi, gaza yüklenildiğinde siyah duman problemi, araçı ilk çalıştırdıktan 2-3sn sonra motorun stop edecekmiş gibi 1 sn'leğine tıkanıp normale dönmesi problemleri yaşıyorum.
    Enjektörlerin sökümü ve tekrar toparlanması söz konusu olduğu için hasas bir işlem olduğunu biliyorum.
    L200'ünde enjektör temizliği yaptıran arkadaşımız var mı, korkacak bir durum söz konusu mu?
    Teşekkürler
  • Merhaba işim için L200 almak istiyorum 2.el 4x2 otomatik alırken nelere dikkat etmeliyim acaba expertiz yaptıracağım ama özellikle baktırın dediğiniz yer var mı ?

(Airbag ışığı yanan var bitane sorun teşkil eder mi )

• 2015 sonrası yeni L200 ve onun kopyası Fiat Fullback hakkında pek bir tartışma yok forumda.

Alıp muhtelif şekilde modifiye eden oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • L200 Alacağınıza çöp arabası alın sürekli aks kırıyor. Ön aks.
  • herkese merhaba daha önce buna benzer konu açıldıysa silinmesini arz ederim
    aracım 94 model l200 4x2 double cabin biraz araştırmama göre 93-96 modelleri arası üretilen seri arka yolcu camları 97 - 99 üretilenlerden uzun ve aracın uzunlugu 4.84cm ön koltuğu bütün ayrı değil
    bu araç hakkında iyi yada kötü bilgisi olan yazarsa sevinirim
  • Herkese selamlar,
    L200 'ün turbosuz olan motorlarından var mı Türkiye'de? Varsa hangi yıllar arasında satışa sunuldu acaba?

• Herkese merhabalar
    Babama 2012 4x4 intense alarak aranıza katıldım.Araç ciddi sorunları yok şimdilik. Ama şu bozuk yollarda direksiyon milinden gelen tıkırtı problemi bizim araçta da var. Forumda aradım aynı sorunu yaşayanlar olmuş ama çözüm noktasında detaylı sonuçlar paylaşılmamış yada öyle kalmış. Yetkili serviste (ordu) mil komple değişim diyor beklendiği üzere. İnternette araştırdığım kadarıyla direksiyonun kaza anında katlanması ile ilgili ufak bir parçanın yapışkanın atması sonucu oluyormuş.
    Net olarak sorunu çözebilen var mıdır.
  • Selamlar, L200 kamyonet 2008 model n1 sınıfı. 1. Köprüden geçebiliyor mu?

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.