Şimdi Ara

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- (270. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.458
Cevap
20
Favori
1.007.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel araç, hayırlı alışverişler.
    *
    Bu donanımlar ortalama ne kadar tuttu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibanez08

Güzel araç, hayırlı alışverişler.
    *
    Bu donanımlar ortalama ne kadar tuttu?
    aracı alacak karşışığında aldım. ortalama 20 30 arası dediler bilenler donanımlarını. daha 4 5 kere kullandım ama durumum olsa bu aracı satmazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozoz15

aracı alacak karşışığında aldım. ortalama 20 30 arası dediler bilenler donanımlarını. daha 4 5 kere kullandım ama durumum olsa bu aracı satmazdım
    Aracım Mitsubishi L200 4x2 2008 model 142.000 kmde. Araç rolanti halindeyken devir saati yarım gaz inip çıkıyor araç sanki hırlıyor gibi geliyor sizce sebebi nedir? Hava yağ yakıt filtresi yeni değişti yağı da yeni değişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasannn17

Aracım Mitsubishi L200 4x2 2008 model 142.000 kmde. Araç rolanti halindeyken devir saati yarım gaz inip çıkıyor araç sanki hırlıyor gibi geliyor sizce sebebi nedir? Hava yağ yakıt filtresi yeni değişti yağı da yeni değişti.

Alıntıları Göster
    Yeni L200 kavuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibanez08 -- 30 Ekim 2015; 3:52:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ibanez08

Yeni L200 kavuruyor.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merhaba,

Toyota sonrası yine bir L200 oldu :-) 2010 model aldım. Fakat jantları hiç hoşuma gitmiyor sadece 16 inch. Şimdi 18 inch Ford Ranger (2015 Model) buldum onlar olur mu acaba bilen var mı? İkiside 6 bijon fakat aralıkları ne olduğunu bilmiyorum.

Bilgi sahibi olan bir geri dönüş yapsa süper olur.

Olmasa onun yerine Pajero buldum :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: Aquadigio

Arkadaşlar merhaba,

Toyota sonrası yine bir L200 oldu :-) 2010 model aldım. Fakat jantları hiç hoşuma gitmiyor sadece 16 inch. Şimdi 18 inch Ford Ranger (2015 Model) buldum onlar olur mu acaba bilen var mı? İkiside 6 bijon fakat aralıkları ne olduğunu bilmiyorum.

Bilgi sahibi olan bir geri dönüş yapsa süper olur.

Olmasa onun yerine Pajero buldum :-)

Alıntıları Göster
    çok severek aldığım aracımı maddiyat yüzünden satıyorum.
    2013 model 2014 ağustos çıkışlı,
    50 bin km de

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-arazi-araclari-2014-agustos-cikisli-hatasiz-234694788/detay/

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-cok-temiz-4-2-l200-237593690/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-cok-acil-yetisen-alir-233605469/detay/

Selam Aleykum Arkadaşlar.Yukarıda linkini verdiğim araçlar alınırmı???
    Km si biraz fazla geldi sanki.Alsak elimizde kalırmı.
    Araçda bir sorun olmadığını yazmış.
    Sizce alırken neye dikkat etmeliyiz....???

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazut-53

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-cok-temiz-4-2-l200-237593690/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-cok-acil-yetisen-alir-233605469/detay/

Selam Aleykum Arkadaşlar.Yukarıda linkini verdiğim araçlar alınırmı???
    Km si biraz fazla geldi sanki.Alsak elimizde kalırmı.
    Araçda bir sorun olmadığını yazmış.
    Sizce alırken neye dikkat etmeliyiz....???
    Yeni Mitsubishi L200 Kabin
    http://www.euroline4x4.com/product_info.php?cPath=26_103&products_id=468&language=tr
    03224210044

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--

• Lazut-53 L kullanıcısına yanıt
    ağır işlerde kullanılmış olma ihtimali yüksek kasada irili ufaklı darbe çökme görünüyor fakat fiyat mukayesinin iyi yapılması lazım
  • Arkadaslar merhaba,
    Yeni L200 alma arefesindeyim ama bazi cekincelerim var.
    Ticari bir faaliyette degilim, yani ticari olarak kullanmayacagim, hem gunluk kullanim hem de haftasonlari kamp gezi... arazi,treking hobimdir. Bu amacla..Oturdugum yer itibari ile cok sikisik bir trafik soz konusu degil kocaeli'nde oturuyorum, ancak arac buyuk ve bunu esim de kullanacak. Cok sikinti yasar pisman olurmuyum... suv tarzi birsey almadigima... ancak onlarinda 0 fiyatlari malum, ve verdigi arazi kabiliyet ozellikleri. Alternatifim, 2007 model land cruiser ya da pajero tabi temiz dizel motor bulabilirsem ki cok zor.
    2.si aracin yolda zor tutundugu, virajlari tehlikeli oldugu soyleniyor,
    Bu tarz araclarin yol tutusu guvenligi ne derecededir.

Simdiden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinergul

Arkadaslar merhaba,
    Ticari bir faaliyette degilim, yani ticari olarak kullanmayacagim, hem gunluk kullanim hem de haftasonlari kamp gezi... arazi,treking hobimdir. Bu amacla..Oturdugum yer itibari ile cok sikisik bir trafik soz konusu degil kocaeli'nde oturuyorum, ancak arac buyuk ve bunu esim de kullanacak. Cok sikinti yasar pisman olurmuyum... suv tarzi birsey almadigima... ancak onlarinda 0 fiyatlari malum, ve verdigi arazi kabiliyet ozellikleri. Alternatifim, 2007 model land cruiser ya da pajero tabi temiz dizel motor bulabilirsem ki cok zor.

Simdiden tesekkurler
    ARKADAŞLAR MERHABA,

Bursa bölgesinde L200 araçları ezbere bilen bir tamirci tanıyan var mı? Yanı araçın her yerine bilen ve tamir ede bilen.
    Deneme yanılma tamirci olmasın lütfen onunu için param yok. Ustamız baksın incelesin ve tamir etsin.

Yedimlarınız için teşekkür edeirm.

• yasinergul Y kullanıcısına yanıt
    Yasin merhaba,

ben uzun yıllar kullanıyorum ve bence araçların yapısı gereği daha tehlikeli diyemem. Arkası hafif olduğu için daha hizlı savurur, fakat burada L200 ESP devereye giriyor ve bu tehlike azalıyor. Ayrıca İntense modellerinde Super Select 4WD var bunun sayesinde asfalt üzerinde 4x4 kullana bilirsin (diğer Pickupların hiç birinde yoktur).

Frenleme mesafesi uzundur, kalkış hızlıdır (motorlar güçlü olduğu için), ve virajlara biraz daha yavaş girmen gerekiyor. Fakat bir alıştığın zaman vaz geçemiyorsun.

Bende hususi olarak kullanıyorum, hiç ticari olarak kullanmadım.

Saygılar
  • quote:

Arkadaslar merhaba,

Simdiden tesekkurler

bende 2013 model 4x2 var esp felan yok, 1,5 sene olacak 50 bin km de
    daha öyle çok büyük bi savurma felan yaşamadım, ilk başlarda kullanması zorluyor, araç uzun olunca
    alışınca binek otomobil gibi geliyor.
    kışın 4x2 olduğundan biraz zorlanıyorsun onuda bagaja kum torbası atarak çözdüm ben
    4x2 ler 135 bg biraz ilk kalkışta hantal kalıyor, ama ara hızlanmaları iyi,
    yakıtıda güzel kullanırsan iyi

• yeni L200 hakkında Almanya da özellikle klima otomatik ve ön cam hakkında şikayetler var. Araç içi çok buğulanma olup klima yetmiyor bu konuda diyenler var ve ön camlarda yağışlı havalarda görüşün çok kötü olduğunu söyleyenler var. Türkiye deki araçlarda da var mı sıkıntı, yeni Alanlar bilgi verebilir mi?
  • Arkadaşlar merhaba, 2011 otomatik l200 üm var. Üzerinde 245/70/r16 lastik vardı. Lastikler eskidiği ve kış geldiği için 265/70/r16 kar lastiği aldım ve değiştirdim. Jantlar 16 olduğu için lastik kendisini hiç göstermedi. Güzel bir görüntü için kaç inç jant önerirsiniz? 18 inç azmı olur yada almışken 19-20 inç mi alsam bilemedim. Kışın böyle devam edeceğim ama yazlık lastik + jant seçimimi bu yönde yapacağım. Sadece asfalt kullanım oluyor buarada.

Edit: Araç 4x2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ilkeco -- 29 Kasım 2015; 19:36:46 >
  • bütçenize göre 19 da olur 20" de olur. jant ve lastik fiyatlarına bakarak bence karar verin.
  • _opeth kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ilkeco

Teşekkür ederim.
    aracım satılıktır. 2008 model manuel vites intense arka cam acılır. difflock yok. fiyatı gayet uygundur.

44 bindir fiyatı. 0554 979 33 73 den ulaşabılır dusunen arkadaslar. kış geldi diye fiyat artırmıyorum muadilleri en az 50 den başlar. saygılar
     --Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- --Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- --Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- --Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozoz15 -- 13 Aralık 2015; 17:43:48 >

• @Aquadigio
    @Legend1982

Cevaplar icin cok tesekkurler,
    Cok arastirdim ve bugun L200 4x4 Blizzard AT icin kaporayi verdim. Araç ocak ilk haftasi teslim.Artik aracimizi heyecanla bekliyoruz. Teslim aldiktan sonra izlenimlerimi yazarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinergul -- 15 Aralık 2015; 21:10:35 >
  • quote:

@Aquadigio
    @Legend1982

Cevaplar icin cok tesekkurler,
    Cok arastirdim ve bugun L200 4x4 Blizzard AT icin kaporayi verdim. Araç ocak ilk haftasi teslim.Artik aracimizi heyecanla bekliyoruz. Teslim aldiktan sonra izlenimlerimi yazarim.
    Herkese selamlar. Araç 2014 4x4 invite
    Öncelikle bir soru ile başlayalım aracımda sis farı kablosu var ancak sanırım aktif edilmesi gerekiyor, Iğdır'da servis yok, bunun bir kolayı yolu var mıdır?
    Ekstra düğme falan istemiyorum.

Bir de merak edenler için yaklaşık 20000 km'lik yazlık yakıt tüketim istatislikleri. Klima kısa işler hariç hep kullanıldı.
    kullanım şekli tam anlamıyla karşık şehir içi-dışı ve ayda bir kaç sefer 4x4 sağlam tırmanışlar.
    Ekonomi yapmaya pek çalışmadım zorlamadan tadını çıkartıyorum ama işim gereğide 90'ı bir kaç sefer geçmişimdir sadece.
    Unutmadan arkasında sürekli ortalama 300 kg yük var.

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.