Şimdi Ara

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- (266. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.458
Cevap
20
Favori
1.007.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cengo_19

kötülemek gibi niyetim yok. konforu falan iyi de.satmakta zorlandığım araç. her geçen gün fiyatı düşüyor. 2011 model l200 ümü satamadım bir türlü. isuzu ve toyotaları soruyorlar hep. l200 soran yok. çok üzdü beni.

Bende 2 günde sattım, Üstelik 4x4 idi. satıldıktan sonra da arayan arayana..
    Sahibindene ilan verdinmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokosit

quote:

kötülemek gibi niyetim yok. konforu falan iyi de.satmakta zorlandığım araç. her geçen gün fiyatı düşüyor. 2011 model l200 ümü satamadım bir türlü. isuzu ve toyotaları soruyorlar hep. l200 soran yok. çok üzdü beni.

sorun 4x2 de. 4x4 olsa alalım diyor adamlar. evet sahibinden e koydum. bugün 1-2 kişi aradı. 1000 kişi bakmış ilana. yarın biri gelip görecek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lokosit

quote:

sorun 4x2 de. 4x4 olsa alalım diyor adamlar. evet sahibinden e koydum. bugün 1-2 kişi aradı. 1000 kişi bakmış ilana. yarın biri gelip görecek.

Fazla kalmaz o araç elinde...

• 4x2 nin yıllık bakım masrafı ne kadardır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salih01234 -- 4 Haziran 2013; 11:01:32 >
  • Merhaba arkadaşlar bende bugün 2010 model L200 Instense alarak aranıza katıldım. Aldığım araç neredeyse full ama benim kafamda birkaç parça aksesuar takmak var.
    Bir de size danışayım dedim.
    Aldığım araç full dedim ama ön koruma mevcut değil. Sis farlı ön koruma barı taktırmayı düşünüyorum. Olumlu - olumsuz farklı tavsiyeleriniz olur mu?
    Ön Koruma Barı Link..

Bir de tavana bagaj çıtası taktırmak istiyorum. Bu konuda öneriniz nedir?
    Port Bagaj Tavan Çıtası Link..

Son olarak aldığım araba 4X2 fakat deri döşeme mevcut, ön koltuklar ısıtmalı.. Aldığım arkadaş fabrikasyon dedi ama ben 4X4 lerde fabrikasyon biliyorum. Bu konuda bilgi verebilir misiniz?

En kısa zamanda fotosunu ekleyeceğim. Herkese şimdiden çok teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: endless

Merhaba arkadaşlar bende bugün 2010 model L200 Instense alarak aranıza katıldım. Aldığım araç neredeyse full ama benim kafamda birkaç parça aksesuar takmak var.
    Aldığım araç full dedim ama ön koruma mevcut değil. Sis farlı ön koruma barı taktırmayı düşünüyorum. Olumlu - olumsuz farklı tavsiyeleriniz olur mu?
    Ön Koruma Barı Link..

Son olarak aldığım araba 4X2 fakat deri döşeme mevcut, ön koltuklar ısıtmalı.. Aldığım arkadaş fabrikasyon dedi ama ben 4X4 lerde fabrikasyon biliyorum. Bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Aracınız hayırlı olsun.2010 senesinde yapılan kampanya plus paket kapsamında l200 lere temsa Türkiyede deri koltuk döşettirdi.Ancak fabrikasyon demek yanlış olur.

• quote:

Merhaba arkadaşlar bende bugün 2010 model L200 Instense alarak aranıza katıldım. Aldığım araç neredeyse full ama benim kafamda birkaç parça aksesuar takmak var.
    Ön Koruma Barı Link..

Hayırlı olsun aracınız,
    görseldeki tarz da bir bagaj düşünülürmü?
    S.S.

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--

• quote:

Orijinalden alıntı: ermar

quote:

Ön Koruma Barı Link..

Hayırlı olsun aracınız,
    görseldeki tarz da bir bagaj düşünülürmü?
    S.S.

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Paylaştığınız bagaj çıtası oldukça kullanışlı görünüyor. Ama ben biraz da görünüşe önem veriyorum.
    Görünüş olarak paylaşmış olduğum linkteki çıtaya benzer düşünüyorum.

• Beyler L200 de yokuşda kalkış desteği mevcutmu acaba?
  • Arkadaşlar tekrar merhaba;
    Yine size danışmak istediğim bir konu var.
    Aracımı bugün özel bir servise götürdüm. Özellikle şikayetim inanılmaz duman atma, çekiş düşüşü ve anormal yakıt sarfiyatı idi.
    Araca bakan usta aracımda bazı yerleri gözlemleyerek araca chiptuning uygulaması yapıldığını başlangıçta bunun çok performansı olduğunu zaman geçtikçede yaşadığım problemlerin yaşandığını söyledi.
    Çözüm olarakta orjinal yazılımın yüklenmesi gerektiğinden bahsetti. Bunun içinde 400 TL gibi bir rakama malolacağını söyledi.
    Size sormak istediğim birkaç sorum var.
    Ben aracıma RaceChip taktırmayı düşünüyorum. Bu kutuyu taktığımda da beynin yine orjinal yazılıma dönmesi gerekiyor mu? (Mantık olarak bana gerekiyor gibi geliyor ama yine de emin olmak istedim.)
    Orjinal yazılımı nerede yükletebilirim? Bugün yetkili servisi aradım böyle bişeyin yapılabileceğinden bile haberdar olmadığından detaya giremedim. Bunun aşağı yukarı fiyatı nedir?
    Bunun yerine benden önceki sahibine nerede chiptuning uygulaması yaptırdığını öğrenip yine chiptuning ayarlarını mı düzelttirmemi önerirsiniz? Bunun için yine sıfırdan uygulama yapılıyormuş gibi ücret mi ödeniyor?
    Son olarak arabamın arkasında ağırlık varmış, bunları çıkartmalı mıyım?
    Merakla cevapları bekliyorum, şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

• lokosit kullanıcısına yanıt
    Ben de aracımı satmayı düşünüyorum, sebebi de model yükseltmek ama 2 aydır ilanda, sadece 1 kişi aradı.
    Eskisi kadar hızlı satılmıyor sanırım...
    İlgili ilan :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-mitsubishi-full-plusfull-otomatik-sahibinden-122278139/detay/
  • Arladaşlar merhaba,

4 Yıl Ford Ranger (Model 2008), 2 ay Nissan RallyRaid (2005) sonra L200 2008 Magnum / A/T aldım ve araçtan genel olarak çok memnun kaldım. Çok sesiz ve rahat bir araç.

Bir kaç konuda destek rica ediyorum: Ralliart yazıyor arkasında acaba güç box takılı mı ve onu nasıl anlarım?

Bursa da Otosansit de bu araçlardan en iyi anlayan kimdir?

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aquadigio

Arladaşlar merhaba,

4 Yıl Ford Ranger (Model 2008), 2 ay Nissan RallyRaid (2005) sonra L200 2008 Magnum / A/T aldım ve araçtan genel olarak çok memnun kaldım. Çok sesiz ve rahat bir araç.

Bir kaç konuda destek rica ediyorum: Ralliart yazıyor arkasında acaba güç box takılı mı ve onu nasıl anlarım?

Bursa da Otosansit de bu araçlardan en iyi anlayan kimdir?

Saygılarımla

Yalova yolunda real vardı şimdi metro olmuş galiba onun yanında mitsu servisi var. Orada bilal beye sorabilirsin..
  • Çok basit ralliart iki adet kutusuyla takılır, bu kutular dışarıda olduğundan gayet rahat anlayabilirsiniz. Birisi akünün başındaki yerine oturtulur, ayrıca kutup başlarından da bağlantı yapılır. Kutup başlarında ek bağlantı olup olmamasından bile anlayabilirsiniz. Kutup başlarında bağlantı yoksa ralliart takılı değildir. Arkasındaki sticker birşey ifade etmez. Bende ralliart var ama arkasına sticker yapıştırmadım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler L200 de yokuşda kalkış desteği mevcutmu acaba?

?
  • sa benimde 2010 model güzel bir l200 üm var fulboxx aldığımda vardı sadece şuan sis farım eksik arabası pert olup parça satan yada elinde sis farı olan pm atsın anlaşalım alayım teşşekürler ..
  • Arkadaşlar merhaba,

çok iyi bir Mitsubishi yedek parça satan yer biliyor musunuz?
  • merhaba arkadaşlar

pazartesi günü ikinci el 180 bin de 2007 L200 4x2 aracımı alıyorum, usta her türlü kontrollerini yaptı ve arçta hiç bir sorun yok motor gayet güzel...... inşallah 4x4 almadığıma pişman olmam, karda çamurda çok aşırı fazla sürülmiyecek... sadece köy yollarında ve normal binek araçın altını vurduğu yerlere gidilecek umarım işimi görür

2 haftadır pickupları araştırıyorum ve 10. sayfaya kadar okudum hepsini okuyum diyordum çok fazla geldi vazgeçtim

1 sayfadan belli yazanlar pek çok şeyler yapmışsınız mesela @lokosit kardeşim, bir sorum olcak... açeba araçı satma nedeniniz nedir, başta herkez memnun gibi gözüküyordu... artık zaten geri dönüş yok L200 e pazarlık yaptık, söz ağızdan birkere çıkar mecbur alacağız arabayı

birde arkasını karda ve yaş zeminde fazla atıyormuş buna nasıl bir çözüm üretebiliriz, çuval torba gibi şeyler koymak istemiyorum daha original bişey yapmak istiyorum, arkasına demir monte etmek gibi... kendim görülmiyecek bir yere ağırlık monte ediyim diyorum... 7 sene demir ve kaynak işinde çalıştım yaparım diye düşünüyorum..... ama nekadar ağırlık koymam gerekir, yakıtı da fazla etkilesin istemiyorum aracı fazla zorlamasın

@lokosit kardeşim birde bana şu chip (powerbox) konusunda biraz yardım et... yaptıklarını okudum ama bir sorum olacak... sen uniteyi taktırdıktan sonra dynometre testine soktunmu arabayı... yani gercekten 30 beygir ve 70NM torka ulaştımı aracın

birde kabinle takas ettim yazmışsın, onların an pahalısı alman malı olarak şu an 1600 TL ve en ucuzu 600 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: TuneXXX

merhaba arkadaşlar

pazartesi günü ikinci el 180 bin de 2007 L200 4x2 aracımı alıyorum, usta her türlü kontrollerini yaptı ve arçta hiç bir sorun yok motor gayet güzel...... inşallah 4x4 almadığıma pişman olmam, karda çamurda çok aşırı fazla sürülmiyecek... sadece köy yollarında ve normal binek araçın altını vurduğu yerlere gidilecek umarım işimi görür

2 haftadır pickupları araştırıyorum ve 10. sayfaya kadar okudum hepsini okuyum diyordum çok fazla geldi vazgeçtim

1 sayfadan belli yazanlar pek çok şeyler yapmışsınız mesela @lokosit kardeşim, bir sorum olcak... açeba araçı satma nedeniniz nedir, başta herkez memnun gibi gözüküyordu... artık zaten geri dönüş yok L200 e pazarlık yaptık, söz ağızdan birkere çıkar mecbur alacağız arabayı

birde arkasını karda ve yaş zeminde fazla atıyormuş buna nasıl bir çözüm üretebiliriz, çuval torba gibi şeyler koymak istemiyorum daha original bişey yapmak istiyorum, arkasına demir monte etmek gibi... kendim görülmiyecek bir yere ağırlık monte ediyim diyorum... 7 sene demir ve kaynak işinde çalıştım yaparım diye düşünüyorum..... ama nekadar ağırlık koymam gerekir, yakıtı da fazla etkilesin istemiyorum aracı fazla zorlamasın

@lokosit kardeşim birde bana şu chip (powerbox) konusunda biraz yardım et... yaptıklarını okudum ama bir sorum olacak... sen uniteyi taktırdıktan sonra dynometre testine soktunmu arabayı... yani gercekten 30 beygir ve 70NM torka ulaştımı aracın

birde kabinle takas ettim yazmışsın, onların an pahalısı alman malı olarak şu an 1600 TL ve en ucuzu 600 TL

Öncelikle hayırlı olsun ...aracı satma gibi bir niyetim yoktu, fiyat araştırması yaparken iyi para verdiler sattım. Sattığıma pişmanım.

Ben olsam yine 4x4 alırdım, sebebide güvenli sürüş için. 4x2 modunda giderken yağmurda kendimi güvende hissetmiyordum.
    Dynoya soktum fotoları olacak forumda. İlginçtir 1 tona yakın fayans yüklüyken aracım daha az yakıt tüketmişti..

Benim araçta powerbox yoktu. ralliart vardı. Powerboxtan daha fazla güç alınıyor. Ben powerboxu şimdiki aracım koleos ve toyota yariste kullanıyorum aracın çekişi çok değişiyor.

2007-2008 yıllarında fullbox ve kabin çok pahalıydı. şimdi ucuzlamış...

Forumu sonuna kadar okuyabilirsen çok fazla uygulamalar ve geyikler mevcuttur.
    Takas eden olursa koleosu 4x4 L200 ile değişebilirim..

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.