Şimdi Ara

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- (161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.458
Cevap
20
Favori
1.007.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtdışından getirdiğiniz ürünlerden normal zamanlarda 100£ daha önce bahsettiğim bayram yılbaşı dönemlerinde ise 300£ geçmediği taktirde gümrük ücreti alınmıyor.Yani bende chip için herhangi bir gümrük ücret ödemedim.
    Eğer aldığınız ürün bu limitleri geçiyosa bile satıcı ile anlaşıp fiyatı düşük gösterirseniz onuda ödemezsiniz ki bu birazda gümrükçülerin insiyatifine kalmış.Mesela ben 2006 yılında telefon getirtmenin serbest olduğu dönemlerde ebay dan 400$ lık telefon almış faturasınada satıcıdan 100$ yazmasını rica etmiştim.Telefonu almış ve hiçbir sorunla karşılaşmamıştım.ama dediğim gibi bu iş birazda gümrükçünün elinde.çünkü ogün o telefonun türkiye satış fiyatı 900tl idi.Eğer kıllık çıkartıp değer biçme yoluna gitseydi ki yapabiliyolar çatır çatır gümrük ödemek zorunda kalacaktım....Buda bir örnek...Saygılar...

• ey ahali öldünüzmüüü??
    eğer öldüyseniz alıştıra alıştıra söyleyin:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokosit

ey ahali öldünüzmüüü??

ramazandan olsa gerek bayramdan sonra düzelir inşeallah
    ramazandan sonra da böyle olursa yapacak birşeyler düşünür sıraya koyarız
    söylediğin linki inceledim okudum gerçekten turbosuyla intercolur uyla adamlar başarmış
    ama hepsi uydurmasyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiyali

quote:

ey ahali öldünüzmüüü??

ramazandan olsa gerek bayramdan sonra düzelir inşeallah
    ramazandan sonra da böyle olursa yapacak birşeyler düşünür sıraya koyarız
    söylediğin linki inceledim okudum gerçekten turbosuyla intercolur uyla adamlar başarmış
    ama hepsi uydurmasyon

sen en iyisi performans nickli arkadaşın askerden dönüşünü bekle:) bu konularla çok ilgili

• mete abi bizim siteye karahallıların lancer'ını koydum gördün mü?
  • quote:

ey ahali öldünüzmüüü??

evet hocam ya kimse görünmüyor piyasada sanki L200 leri satıp tata almışlar :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue__system

quote:

ey ahali öldünüzmüüü??

evet hocam ya kimse görünmüyor piyasada sanki L200 leri satıp tata almışlar :))

bende ssanyong aldılar diyordum

• pronto basso naptı acaba yeni yaptığı şeyler var mı? bide arkadaşı gazeteci diye biliyordum yanlış hatırlamıyosam. sel zamanı L200'üyle haber yapmaya çıkmış mı acaba?
  • kanalın birinde L200 ve hilux ile evlerden selzedeleri topluyorlardı
  • eyyy ahali sağmısınız kadir geceniz mübarek olsun herkese selamlar şafak 340 gibi bişey galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: performans78

eyyy ahali sağmısınız kadir geceniz mübarek olsun herkese selamlar şafak 340 gibi bişey galiba :)

cümlemizin kadir gecessi mubarek olsun.
    bir an önce aramıza dönmeni bekliyoruz
    çanakkalede neredesin?
  • quote:

quote:

eyyy ahali sağmısınız kadir geceniz mübarek olsun herkese selamlar şafak 340 gibi bişey galiba :)

çanakkalede neredesin?

hocam merkezdeydim ama usta birliğinde ordu'dayım bu arada kolum kırıldı hava değişimi aldım sizler nasılsınız
  • geçmiş olsun:( acil şifalar dilerim.
    fındık kırığa iyi gelir orduda bol bol tüketirsin:)
    bizler iyiyiz şu an kimse uğramıyor, yada birşey yazmadan gidiyorlar.
    tatil bitti artık millet yavaş yavaş dökülmeye başlar.
    quote:

quote:

quote:

çanakkalede neredesin?

hocam merkezdeydim ama usta birliğinde ordu'dayım bu arada kolum kırıldı hava değişimi aldım sizler nasılsınız

• hoca bende katıldım artık aranıza 2 ay önce aldığım l200 ümün üstüne çıta ve arka kasaya yanlardan bar düşünüyorum bana kaça patlar sizce. bide bu branda olayını naapcaz klasik kasalar için yağmurda yaşta neler yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncaysu -- 17 Eylül 2009; 2:44:17 >
  • Selamlar sayın forum arkadaşlarım. yaz tatili izin sonu rehaveti ardın sel baskını derken bende döndüm yeniden. Sel baskını fena vurdu bizim isyerinin etrafını. Sevgili Mitsubishi Yıldızlar ve daha bir cok yer günlerdir hala camur temizliyor. İsyerim İkitelli'de oldugundan o gün gördüklerimi ömrümce unutamam. Bana deselerdi koca otobanı sel alacak insanlar hayvanlar telef olup camura karısacak inanır mıydım... Demek ki herseye opsiyon tanımak redçi yaklasmamak lazımmıs. Hersey olabilirmis...
  • sel çok kötüydü vallla allah herkese yardımcı olsun inşallah en kısa zaman da normal hayata geçiş yapabilirsiniz.
  • FORUMDAŞLARIMIN RAMAZAN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE TEBRİK EDERİM
    TATİLDE OLANLARA VE GİDENLERE HAYIRLI YOLCULUKLAR DİLERİM........
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiyali

FORUMDAŞLARIMIN RAMAZAN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE TEBRİK EDERİM
    TATİLDE OLANLARA VE GİDENLERE HAYIRLI YOLCULUKLAR DİLERİM........

çok teşekkürler
    bende tüm arkadaşların bayramını kutluyorum.
  • Herkesin bayramı mübarek olsun sevdiklerinizle nice bayramlara..............
  • Arkadaşlar, selamlar ilk önce hepinizin ramazan bayramını kutluyorum.
    Uzun zamandır giremiyodum foruma sürekli şehir dışındaydım ama kaldığım yerden tüm forumu okudum tüm gelişmelerden haberim var.
    Benim canavar bitti sayılır ama her yeni birşey yaptığımda yeni şeyler yapasım geliyor.
    Son halinin resimlerini çektim bizim sokakta, yağmur çamur sonrası biraz kirli çok alımlı gözükmüyor ama bulutlu havada artık idare edin.
    Bikaç haftaya kadar arka tarafın yükseltmesi işini halledicem. ön kısımın 10 cm yükselmesiyle ön taraf arkadan daha yüksek hale geldi ve bu benim hoşuma gitmemeye başladı bi 5 cm yükseltme yapılıcak arka tarafa.
    fotoğrafları ekliyorum ve değerli yorumlarınızıda bekliyorum...

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.