Şimdi Ara

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- (156. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.458
Cevap
20
Favori
1.007.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--
  • 3
    kırmızı olsun 5 fazla olsun

• 4

• yok kiyalı hocam ne yapsam yi foto çekemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lokosit -- 28 Temmuz 2009; 19:57:23 >

• Bencede fazla söze gerek yok herşey ortada pickup piyasasında l200 ü herzaman tek geçerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAPTAIN_34 -- 28 Temmuz 2009; 21:50:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokosit

yok kiyalı hocam ne yapsam yi foto çekemiyorum

senin telefon anladım galiba.... made in çayna
    bu aralar actyon sports yanım depreşti yollarda görmesi bile beni mest ediyor
    şu güzelliğin neresini beğenmezsiniz anlamıyorum

• SsangYong un yeni suv u adamlar gerçekten müthiş güzel arabalar üretiyor
    4x4 uzmanı diye boşa dememişler C200 2010 da yollarda böyle alımlı bir suv var mı söyleyin
    bu markayı TATA CHERY SAMAND gibi 2-3 yıllık markalarla karıştırmayalım
    Pazar payını giderek arttıran Actyon Sports modeli ise otomatik Pick-Up segmentinde ODD verilerine göre 4x4 otomatikte %52, 4x2 otomatikte %41, Toplamda % 46 gibi çok yüksek bir oran ile lider konumunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiyali -- 28 Temmuz 2009; 23:49:42 >

• Herkese merhaba,
    belki daha önce konusu geçti ama L200'üme kurmayı düşündüğüm ses sistemi ile ilgili tavsiye ve görüşlerinize ihtiyacım olacak. Benim için öncelik ses kalitesi bu yüzden navigasyonlu cihazları tercih etmedim.
    Orjinal playerı çıkarıp JVC KD-DV4306 takacağım.http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=88565
    Herhalde orjinal player boşluğuna tam oturur. Ne dersiniz?
    Bu aynı zamanda DVD ve Divx oynatabiliyor. 50W*4 gücünde.
    Bayağı araştırdım ama subwoofer bağlanabiliyor mu yoksa amfi alıp onun üzerinden mi bağlanmalı anlayamadım. Bilgisi olan varsa lütfen yazsın?
    Kabin içine, arka koltuğun arkasına krikonun old. bölmeye 15cm'lik 1 veya 2 adet woofer koymayı düşünüyorum. Arkadaki metali kesmeden bunu başaran varsa lütfen yazsın? Zira benim araç Intense Lux yani arka cam açılıyor. Eğer bahsettiğim JVC ile woofer kullanabilmek için amfiye gerek varsa 1 adet de amfi alacağım. Amfi gücü ne olmalı bilen varsa lütfen yazsın?
    L200'ün orjinal hoparlörleri kaçar wattır bilemiyorum varsa bilen lütfen yazsın? Eğer 50Watt altındaysa ki sanırım öyledir o zaman orjinal yerleri bozmadan 4 adet de uygun wattlı hoparlör alacağım. Tavsiyesi olan varsa lütfen yazsın?
    Daha sonra cihazın DVD ve Divx özellikleriyle film izleyebilmek için harici bir LCD alabilirim. Tavsiyesi olan varsa lütfen yazsın?
    lütfen yazsın? lara cevabı olanlara şimdiden teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: coldblooded

Herkese merhaba,
    belki daha önce konusu geçti ama L200'üme kurmayı düşündüğüm ses sistemi ile ilgili tavsiye ve görüşlerinize ihtiyacım olacak. Benim için öncelik ses kalitesi bu yüzden navigasyonlu cihazları tercih etmedim.
    Orjinal playerı çıkarıp JVC KD-DV4306 takacağım.http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=88565
    Herhalde orjinal player boşluğuna tam oturur. Ne dersiniz?
    Bu aynı zamanda DVD ve Divx oynatabiliyor. 50W*4 gücünde.
    Bayağı araştırdım ama subwoofer bağlanabiliyor mu yoksa amfi alıp onun üzerinden mi bağlanmalı anlayamadım. Bilgisi olan varsa lütfen yazsın?
    Kabin içine, arka koltuğun arkasına krikonun old. bölmeye 15cm'lik 1 veya 2 adet woofer koymayı düşünüyorum. Arkadaki metali kesmeden bunu başaran varsa lütfen yazsın? Zira benim araç Intense Lux yani arka cam açılıyor. Eğer bahsettiğim JVC ile woofer kullanabilmek için amfiye gerek varsa 1 adet de amfi alacağım. Amfi gücü ne olmalı bilen varsa lütfen yazsın?
    L200'ün orjinal hoparlörleri kaçar wattır bilemiyorum varsa bilen lütfen yazsın? Eğer 50Watt altındaysa ki sanırım öyledir o zaman orjinal yerleri bozmadan 4 adet de uygun wattlı hoparlör alacağım. Tavsiyesi olan varsa lütfen yazsın?
    Daha sonra cihazın DVD ve Divx özellikleriyle film izleyebilmek için harici bir LCD alabilirim. Tavsiyesi olan varsa lütfen yazsın?
    lütfen yazsın? lara cevabı olanlara şimdiden teşekkür ederim

Mrb hocam;
    Bende ilerleyen zamanlarda sizingibi ses sistemi kurmayı düşünüyorum.Diğer arabamda gayet iyi bir ses sistemim var bu işlerden az çok anlarım....
    Öncelikle teyip arjinal teybin olduğu yere sığar.Bende orjinali söküp pioneer taktım hiç sorun yaşamadım sizde kesinlikle yaşamazsınız.50X4 W ile woofer çalıştıramazsınız kesinlikle amphi takmanız gerekir ki onun watt ı da arabada kullanacağınız hoparlörlerin toplam watt ina eşit veya fazla olması gerekir.Aracın orjinal hoparlörlerine gelince bakmadım ama genellikle 50w oluyor muhtemelen bunlarda öyledir.ses sistemi yapmak istediğinize göre bunlarıda kesinlikle değiştirmeniz gerekir.Ben marka olarak kesinlikle pioneer i öneririm watt olarakta min. 150w kullanmanızı tavsiye ederim.Birde twitter kullanırsanız bass ve tizz daha iyi ayrılır daha temiz ve jaliteli ses alırsınız.ben pioneer ts-250 kullanıyorum ve çok memnunum sizede tavsiye ederim...
    Benim yardım edebileceğim konular bukadar umarım faydalı olmuştur....

• quote:

Orijinalden alıntı: kiyali

quote:

Orijinalden alıntı: lokosit

yok kiyalı hocam ne yapsam yi foto çekemiyorum

senin telefon anladım galiba.... made in çayna
    bu aralar actyon sports yanım depreşti yollarda görmesi bile beni mest ediyor
    şu güzelliğin neresini beğenmezsiniz anlamıyorum

yok hocam çayna değil aslına bakarsanız fotoğraf makinasına telefon monte etmişler ve N95 killer de diyorlar (samsung G810) ama fotoğraf makinası çok teferruatlı iso ayarlarını ayarlamak gerekiyormuş. ben fabrika ayarlarıyla kullanıyorum onun için renkler doğal çıkmayabiliyor. kötü görüntünün sebebi benim
    c200 iyi bir şeye benziyor, actyonunda tipini ve arka koltuğu öyle yapsınlar onu alalım.
    hocam 4x4 uzmanlığı sadece görüntüyle olmuyor. icraat isteriz

• quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

http://mitsubishiclubturkey.forums-free.com/viewtopic.php?f=41&t=311&p=2255#p2255 extrabonusun instyle colt'u

en kısa zamanda bende bi foto çektireyim:))

• merhaba abi yeni kabinin hayırlı olsun...
    ben gelip çekeyim foto
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROBINHOOD

merhaba abi yeni kabinin hayırlı olsun...
    ben gelip çekeyim foto

teşekkürler
    tamam sende çek ama çayna malı olmasın
  • Herkese selam,
    racechip pro modeli bu sabah elime geçti. İş çıkışı akşam sıcak motorda takmak için bayağı uğraştım. phyrron gibi ellerim yüzüldü ve sıcak motorda yandı.
    Sonunda başardım ama ÇOOK AÇIK KONUŞUYORUM PHYRRON ARKADAŞIMIZIN RESİMLERİ VE TARİFİ OLMASA JAKIN YERİNİ BİLE BULAMAZDIM.
    HUZURLARINIZDA EMEĞE SAYGI DİYORUM VE PHYRRONA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

quote:

Orijinalden alıntı: phyrron

arkadaslar racechipin fotograflari ve montaji hakkinda bilgi vermek istiyordum fakat ancak simdi vakit bulabildim bi arkadas da mail atmis onun da katkisi oldu. uygulamak isteyen arkadaslar faydalansin.
    bu racechipimiz

bu da yaninda kablosuyla

bana gelen kitapcikta, silindirlere mazotu gonderen ince borularin bulundugu ana boruyu bulmam ve ucundaki soketi cikarmam gerektigi yaziliydi.

bu motorun sofor tarafindan gorunumu:

bu ince borularin baglandigi ana boru. ilk resimde img-1177 olarak isaretli.

bu resimde de ana boru üzerindeki soket, cogu aracta motorun on tarafindayken bizim l200 lerde motorun arka tarafinda kaliyor. ilk resimde img-1178 olarak isaretli.

soru isaretli olduguna bakmayin almanya ya mail attigimda isaretlemistim.

soketin alta bakan tarafinda bi klips var bastirdiginizda rahatca cikiyor.

sonra gelen kablonun uygun tarafini motora diger tarafini da cikardigimiz sokete takiyoruz.

kablonun uzun tarafinda kontrol icin ledli bir parca var baglantiyi yaptiktan sonra kontagi acip isigin yanip yanmadigini kontrol ediyoruz.

sonra kontagi kapatip hatta anahtari cikardiktan sonra,
    ledli parcayi sokup racechipi bagliyoruz ve kaputun icinde sudan ve motor sicakligindan uzak bi yere sabitliyoruz. ben akunun hemen yaninda sigortalarin oldugu bir kutu var onun yanina bagladim.

bundan sonra kontagi cevirmek kaliyor.

en yakin zamanda montajli fotolari da yukleyecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldblooded -- 31 Temmuz 2009; 21:27:00 >

• hadi gözün aydın
    başardığına sevindim?
    test etmişsindir, aradaki fark nasıl?
  • evet,
    taktıktan sonra Yalova Topçulardan Karamürsel'e doğru biraz uzadım.
    Henüz yorum yapmak için erken bence ama ilk izlenimlerim şöyle;
    1300-2000 devir arası acaip canlandı. 2000 devirde devreye giren turbo sanki 1300 devirde devreye giriyor hissi veriyor.
    Otomatik viteslilerde OD OFF diye bir tuş var. OD OFF'da iken binek otomobillerden daha hızlı kalkabiliyorum.
    Araç asfaltta dahi pati çekiyor. Spin atarak asfaltta dönüşler yapabiliyorum.
    Maksimum hız denemesi yapmaya çalıştım ama bu yolda çok fazla trafik var. Otobanda denemek lazım. Ama öncesinde 165km'ye daha zor çıkıyordum, daha çok zaman alıyordu. Şimdi 165 sonrasında da araç hızlanmaya devam ediyor.
    Şimdilik bunlar ama dediğim gibi 15-20dk'lık test sürüşünde edindiğim izlenimler.
    Uzun yol sonrası ve 1-2 hafta sonra daha iyi youmlarım olacaktır.
  • Sevgili coldblod. racechip pro yu netten mi sipariş ettin ??
    maaliyet nasıl oldu ??

son intibalarını bekliyoruzz

Sevgili RASTA,

aracı satıyormusun ? neden ??

son hali çook güzel olmuştu ...

sevgiler

Selim
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldblooded

Herkese selam,
    racechip pro modeli bu sabah elime geçti. İş çıkışı akşam sıcak motorda takmak için bayağı uğraştım. phyrron gibi ellerim yüzüldü ve sıcak motorda yandı.
    Sonunda başardım ama ÇOOK AÇIK KONUŞUYORUM PHYRRON ARKADAŞIMIZIN RESİMLERİ VE TARİFİ OLMASA JAKIN YERİNİ BİLE BULAMAZDIM.
    HUZURLARINIZDA EMEĞE SAYGI DİYORUM VE PHYRRONA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

yardımcı olabildiysem ne mutlu:)
  • Selim Selam,

2010 Beyaz L200 düşünüyorum.

Hayırlısı işallah Siyah bitti. Birazda Beyazla uğraşalım bakalım

Rasta
    quote:

Orijinalden alıntı: SelimSarper

Sevgili coldblod. racechip pro yu netten mi sipariş ettin ??
    maaliyet nasıl oldu ??

son intibalarını bekliyoruzz

Sevgili RASTA,

aracı satıyormusun ? neden ??

son hali çook güzel olmuştu ...

sevgiler

Selim
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.