Şimdi Ara

Mitsubishi Electric MSZ-SF50 ve MSZ-EF50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mitsubishi Electric MSZ-SF50 ve MSZ-EF50 BTU 18.000 iki klima arasında kaldım tavsiyeniz hangisi olur.Konuda uzman arkadaşların yardımını rica ediyorum.

• Teknik özellikleri yakın olduğundan aradaki fiyat farkını vermek istemiyorsanız SF serisini tercih etmenizde sakınca yok bence.Mitsubishi Electric MSZ-SF50 ve MSZ-EF50Mitsubishi Electric MSZ-SF50 ve MSZ-EF50

• Bahsettiğiniz klimalardan sf42 modelini 3 yıldır kullanıyorum, soğutma konusunda hiçbir lafım yok canavar gibi görevini yapıyor oldukça sessiz bir iç ünite ve çalıştığını neredeyse fark ettirmeyen bir dış üniteye sahip. Ancak iş ısıtmaya gelince beni çok memnun etmediğini belirtmeliyim tabiki bu klimaların ısıtma hususunda soğutmaya nazaran daha zayıf olmasıyla alakalı bir durum olabilir.
    Ef modeline gelirsek o da çok yakın bir arkadaşımda ef35 şeklinde mevcut, benimkine göre daha sessiz çalıştığı hissiyatını verdi bana ısıtmada da daha verimliymiş gibi hissettim ancak tabiki evler arasında yalıtımdan tutun da metrekareye kadar pek çok fark var o yüzden çok sağlıklı bir açıklama değil benimkisi sadece gözlem diyebilirim. Çok fazla fiyat farkı yoksa ef olan tercih edilebilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unreleased

Teknik özellikleri yakın olduğundan aradaki fiyat farkını vermek istemiyorsanız SF serisini tercih etmenizde sakınca yok bence.Mitsubishi Electric MSZ-SF50 ve MSZ-EF50Mitsubishi Electric MSZ-SF50 ve MSZ-EF50

@unreleased,cevabınız için teşekkür ederim bende bu yüzden karasız kaldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: brain damage

Bahsettiğiniz klimalardan sf42 modelini 3 yıldır kullanıyorum, soğutma konusunda hiçbir lafım yok canavar gibi görevini yapıyor oldukça sessiz bir iç ünite ve çalıştığını neredeyse fark ettirmeyen bir dış üniteye sahip. Ancak iş ısıtmaya gelince beni çok memnun etmediğini belirtmeliyim tabiki bu klimaların ısıtma hususunda soğutmaya nazaran daha zayıf olmasıyla alakalı bir durum olabilir.
    Ef modeline gelirsek o da çok yakın bir arkadaşımda ef35 şeklinde mevcut, benimkine göre daha sessiz çalıştığı hissiyatını verdi bana ısıtmada da daha verimliymiş gibi hissettim ancak tabiki evler arasında yalıtımdan tutun da metrekareye kadar pek çok fark var o yüzden çok sağlıklı bir açıklama değil benimkisi sadece gözlem diyebilirim. Çok fazla fiyat farkı yoksa ef olan tercih edilebilir bence.

@brain damage ,zaman ayırıp açıklayıcı cevap yazdığınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sf50 yi 5500 e 9 taksit aldım ef 50 için 6400 civarı fiyat verdi taksitli..nasıl fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.