Şimdi Ara

Mitsubishi Electric - Daikin fiyatları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
5
Favori
21.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kocaeli bayisi sf 35 için 3900 taksitli 3800 nakit fiyatı verdi.3600 e alanlar var dedim yüzüme bakmadı...bizde böyle daha fazlası olmaz dedi.başka modellere bakmaya başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: voyager_71

Kocaeli bayisi sf 35 için 3900 taksitli 3800 nakit fiyatı verdi.3600 e alanlar var dedim yüzüme bakmadı...bizde böyle daha fazlası olmaz dedi.başka modellere bakmaya başladım

Hocam siz yine de başka Mitsubishi satıcılarına bakın. Mutlaka o fiyata birisi verir. Ben inanmıyorum 3600'e vermeyeceklerine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1800210022

quote:

Kocaeli bayisi sf 35 için 3900 taksitli 3800 nakit fiyatı verdi.3600 e alanlar var dedim yüzüme bakmadı...bizde böyle daha fazlası olmaz dedi.başka modellere bakmaya başladım

Hocam siz yine de başka Mitsubishi satıcılarına bakın. Mutlaka o fiyata birisi verir. Ben inanmıyorum 3600'e vermeyeceklerine

Ben adapazarındayım.Burada bayi olmadıgı için kocaeli bayisini yönlendirdi mitsubishi genel merkez.Farklı yerden fiyat alma yada montaj imkanım yok malesef.
  • Arkadaslar sf25 icin 3100 tl sf35 icin 3500 tl fiyat aldim ne dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana göre süper fiyat.Hangi şehir
  • Manisa soma

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1800210022

quote:

Ben adapazarındayım.Burada bayi olmadıgı için kocaeli bayisini yönlendirdi mitsubishi genel merkez.Farklı yerden fiyat alma yada montaj imkanım yok malesef.

Sayın voyager,Daikin serilerine baktınızmı özellikle shira serisi.Adapazarında Mitsubishi electric bayisi yok ama daikin var.bir bakmanızı tavsiye ederim...

• Merhaba

Ailemin evinin salonu için (30m^2) klima araştırması yapıyorum.Fiyat konusunda 4-5 bin gibi rakamları gözden çıkardılar ama ben kararsız kaldım ME Daikin mi daha iyi hangi modeller daha uygun karar vermesi zor gerçekten.ME için 1 hafta sonra kampanya geleceğini söylediler bayiden.Peki sizin önerebileceğiniz kaliteli az ses yapan 15-18 bin btu arası Bir model önerebilir misini?

Şimdiden teşekkürler
  • Ghostkiller1 G kullanıcısına yanıt
    S.a hocam sf25 dun taktirdim. Gercekten inanilmaz sessiz ic ve dis unitesi var dun isitma icin kullandim bebek icin bakalim sicak havalarda performansi nasil olacak

• Merhabalar , me sf42 için 3800 TL nakit fiyatı aldım(Adana).İyi fiyat olduğunu düşünüyorum sizce nasıl
  • Hocam videolar elimde mevcut fakat telden buraya yüklemek istediğimde hata veriyor. Nasıl yükleyebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakkosss -- 2 Haziran 2016; 0:44:16 >
  • Arkadaşlar size birşey söyleyeceğim.bazı konularda mitsubishi heavy ile mitsubishi elektrik klima arasındaki farkları açıklarken heavy için sahte naylon gibi şeyler tabir edilirken,Electric için gerçek orijinal mitsubishi denmiş
    Hatta satıcı bayilerin bile böyle şeyler söylediklerini yazmışlar. Arkadaşlar mitsubishi heavy ile mitsubishi Electric 2 ayrı firmadır
    Iki side orijinal mitsubishidır. İkisininde alt sınıf,orta ve üst sınıf modelleri vardır. Ben eski evimde 25 yıllık ve hala mükemmel çalışan heavy klima vardır.heavy nin hiper inverter modeli vardır ki,mit.Electric fh modeline eşdeğerdir.yani demem sudurki firmaları kıyaslayan kulaktan dolma değil gerçek deneyimlerinizi yada bilginiz varsa yazın.

• Mitsubishli electricte ge-hj serisi klimalar var neden bunları Mitsubishi heavy zjx-s modelleri ile kıyaslamıyorsunuz? çünkü rakibi değil.iki markanında çok güzel modelleri var.
    tabikine Mitsubishi electricde mükemmel klimalardır,hatta fh serisi süperdir.toshiba süper daisekiler ,hitachiler,panasonicler,(babamın evinde 16 yıllık Panasonic klima var :)) ) bunlarda çok güzel klimalar.
    benim bunca sene ki edindiğim tecrübe klima alınacaksa japon malı ve üst seri cihazlar alınmalı..
  • evet airfel zamanında çok iyiydi.2011 yılında Birtane 18 lik hiper inverter klima almıştık 3500 liraya.şimdi bakıyorum aynı cihaz neredeyse 2 katına fırlamış.

• Selamlar,

FH serileri için fiyat alan varmı acaba? 25 lik olanına bakıyorum ( manisa ) ama kampanya fiyatlarından aşağı bulamadım henüz.
  • Daikin ve ME Manisa bayilerine gittim inanılmaz yoğun çalışıyorlar ve yoğunlukta nede olsa satıyoruz diyerek liste fiyatlarından hiç indirim yapmıyorlar

Daikin Manisa bayisi tegora 18000 btu 4480,00 TL + axess taksit için 207 tl ilave ederim dedi. Bu rakam N11 ve gittigidiyor vs siteler de 3850,00 TL ye alınabiliyor + K.Kartı puanları ve site indirimleriyle bu fiyat düşürülebilir. araştırmadan almaya kalksak yaklaşık 1000 TL zararımız olacak.

Öncelikle Mitsubihsi Düşünüyorum fakat onla ilgilide internette fiyat bulamıyorum.

Bakalım en az zararla nasıl çözebileceğiz bu işi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • georgess kullanıcısına yanıt
    Hocam mitsubishi electric internetten satisi yasak

• Arkadaslar merhabalar. Araniza yeni girdim. Forum konusunda da biraz tecrubesizim. Bir yandan da kafam fena halde karisik. İzmir de yeni aldigimiz evin salonuna bir klima taktirmak istiyorum. 5 katli yeni bir binanin 4. Katinda oturuyorum. Salon yaklasik 22 m2 koridorla arasinda kapi bulunmuyor. Tuvalet, mutfak ve diger odalarin kapisini kapattigim zaman odamda da sicagi kirmasini istiyorum. Sadece sogutma amaciyla kullanacagim bir klima olacak. Daikin saticisi telefonda ftxs 42 k modelini onerdi. Sizin onereceginiz marka model ne olurdu.(mitsubishi elektrik, toshiba ve daikin kalite, servis vb siralamasi nedir ) Yardimlarinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Simdiden tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgun3589 -- 24 Haziran 2016; 14:38:02 >
  • horttlatayım zamanı geldi
    eylül ekim olsun fiyatlar düşsün dedik bekledik, me sf42 için geçen bi bayiye gittim 4400 dedi başka bir bayiyi telefonla aradım kampanya varmı dedim; halen yazdan kalma fiyatlar üzerinden veriyoruz dedi güncel bir kampanya yok 4650 tl fiyat verdi o liste fiyatı şu an kaça satıyorsunuz çıkıp geleyim iyi bir fiyat söyleyin dedim kartla ödicem dedim 4200 dedi, gittiğimde 50-100 daha düşşek diyelim fiyat nası olur, nasıl bir satış politikası varsa inetrnette fiyatlarını bile karşılaştırmak zor bu me nin. sizce nasıl fiyat fikri olan fiyat teklifi alan oldumu yakın zamanlarda kış bastırmadan ellerine düşmeden klima almak lazım.
  • Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    Yanılmıyorsam yazın başında birçok kişi indirimli olarak klima almış...Ben bir buçuk ay önce aldığım klimanın benden önce binlira daha ucuza alındığını duydum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.