Şimdi Ara

Mitsubishi Electric - Daikin fiyatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
5
Favori
21.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarampol

quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

quote:

Orijinalden alıntı: sarampol

quote:

Orijinalden alıntı: Tosun911

Yaklaşık iki at önce 4000 liraya aldığım sf42nin fiyatı kampanyalı olarak böyleyse kampanyasız kim bilir ne kadardır

hocam o zaman İstanbul'da baktık senin bayi fiyatına veren olmadı, şimdi de durum perişan =)

buradakilerin kar marjı daha yüksek galiba, Nuh deyip peygamber demiyorlar

Sıcak bölgelerde olsaydınız rekabetten faydalanırdınız. Me bayilerini korumak için başka şehirden alımlarda kurulum ve garanti sıkıntı buda tüketiciyi zora sokuyor malesef bu uygulamadan vazgeçmeli me

haklısın hocam, insanlarda da kazıklanmışlık duygusu yaratıyor

geçen seneki fiyatları da ortada, o kadar bir kur artışı veya enflasyon olmadı, kaldı ki ürünü de geliştirip eklemeler de yapmadılar, aynı ürünü satıyorlar.

Toshiba kampanyasına falan baktınız mı hiç, 2 tane alacağım, toshiba mantıklı olur mu

Toshiba kampanyasını incelemedim, ama yanlış okumadıysam dış ünite serisine dikkat edin sorunlu bir dış ünite olabilir gibisine birşeyler okudum. Forumda başlıklara göz atın derim. Birde ben multi sisteme kafam yatmıyor dış ünitesi arıza yaparsa mağduriyet yaşatır.

• Gardaş ım yorumunuzu okumadan yazıyorum boyacı ekti bizi ev boyamaya çalışıyorum boyayıda çok sulandırmışım malamat oldum affını istiyorum musait olunca okurum anladığım bir şeyse cvb veririm yok anlamadığım bir şey se ben bilemiyorum derim Rezil bir vaziyetteyim affınıza sığınıyorum saygılarımla
    Bu mesaja eklenen görseller:

Mitsubishi Electric - Daikin fiyatları Mitsubishi Electric - Daikin fiyatları

• Bakkosss B kullanıcısına yanıt
    Kardeşim öncelikle Allah analı babalı büyütsün. Sağlıklı hayırlı evlat versin. Komple ev soğutma işine aklım hayahilim ermiyor zaten laf aramızda multi sistem olayına gelince karşıyım arıza yaparsa mağduriyet yaşayabilirsiniz. Gostkiller1 hocamın size cevap vermiş. Dediği gibi servis keşfi daha sağlıklı olur. Burdan zor olur kroki ve saire. Nemlendirme işine yapan bir klima var idi markayı ve seriyi hatırlamıyorum forumda 9 köy üstad, koca usta niclerini hatırlayamadığım bir kaç kişi daha var onlar biliyor marka ve modeli Gostkiller1 hocama ve üstadlara olmadı adı google babaya bir sor. adı aklıma gelmiyor. Forumda 2012 yıllarının 2013 yıllarına ait klimalar ile ilgili başlıkları okurken gördüm o yıllarda pahalı bir cihaz mış, hatta hasta babası olan birine öneriyorlardı. Tekirdağlı-klimacı, koca usta, 9 köye ulaşırsanız klimayı söylerler. Ama klima o zamanlar bir doğan sl slx parasıyla eşit diye hatırlıyorum 8 bin tl civarı diye okudum yanlış hatırlamıyorsam. İçerinin havasını yüzde 20 ila 30 arası nemlendirme yapabiliyor. Neyse Malamat oldum affınıza sığınarak musadenizi istiyorum sağlıcakla kalın mutlu kalın Allah rahatlık versin.

Düzeltme

Kusura bakma nemlendirme ile ilgili sen sormamıştın , özelden başka bir arkadaş sormuştu. Neye bakarsam bakim boya ve duvar görüyorum. Boya kafa buldurdu sanırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 15 Mayıs 2016; 0:05:17 >

hocam benim de 4,5 aylık bir bebeğim var adana da yaklaşık 24 m2 bir oturma odasını iklimlendirmek için (hem sıcak hem soğuk) yaklaşık iki ay önce me sf42 aldım. İlk önceleri bu kadar para bir klimaya verilir mi filan diye düşünürken kendimi me bayisi ararken ve en sonunda bir bayide cihazı alırken buldum. Dediğim gibi yaklaşık iki aydır kullanıyorum ve şunu kesinlikle söyleyebilirim ki adana veya çevre illerde hem ısıtma hem de soğutma için kullanılacak klima aranıyorsa ve tabi ki imkan varsa me den başka markaya bakılmamalı. Bizim alan hemen hemen 24 m2 ve sanki sf42 bu alana büyük geliyor gibi hissediyorum ara sıra hava soğukken yaklaşık 10 dk da 25 dereceye getiriyor odanın içini geçen annemler geldi baya bi sıcaktı odada kalabalık olmamıza rağmen fan ayarını en düşüğe alıp sanırım 22-23 lere ayarlamıştım kısa sürede istediğim havaya kavuşturdu cihaz. İmkanınız varsa başka markalara bakmayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

Kardeşim öncelikle Allah analı babalı büyütsün. Sağlıklı hayırlı evlat versin. Komple ev soğutma işine aklım hayahilim ermiyor zaten laf aramızda multi sistem olayına gelince karşıyım arıza yaparsa mağduriyet yaşayabilirsiniz. Gostkiller1 hocamın size cevap vermiş. Dediği gibi servis keşfi daha sağlıklı olur. Burdan zor olur kroki ve saire. Nemlendirme işine yapan bir klima var idi markayı ve seriyi hatırlamıyorum forumda 9 köy üstad, koca usta niclerini hatırlayamadığım bir kaç kişi daha var onlar biliyor marka ve modeli Gostkiller1 hocama ve üstadlara olmadı adı google babaya bir sor. adı aklıma gelmiyor. Forumda 2012 yıllarının 2013 yıllarına ait klimalar ile ilgili başlıkları okurken gördüm o yıllarda pahalı bir cihaz mış, hatta hasta babası olan birine öneriyorlardı. Tekirdağlı-klimacı, koca usta, 9 köye ulaşırsanız klimayı söylerler. Ama klima o zamanlar bir doğan sl slx parasıyla eşit diye hatırlıyorum 8 bin tl civarı diye okudum yanlış hatırlamıyorsam. İçerinin havasını yüzde 20 ila 30 arası nemlendirme yapabiliyor. Neyse Malamat oldum affınıza sığınarak musadenizi istiyorum sağlıcakla kalın mutlu kalın Allah rahatlık versin

Amin İnşallah teşekkür ederim hocam👍 Allah kolaylık versin badana boya işleri kolay işler değil. Herkese iyi forumlar...

Sağolasın arkadaşım, zorki hemde nasıl zor, Ayaklarından rahatsızım zaten, fazla ayakta durmamam lağzım ama ne yaparsın iş başa düştü, boyacı gelmeyince mecbur kaldım. yarın devam rulo ve fırça sallamaya sizlerde iyi akşamlar iyi forumlar dilerim arkadaşlar saygılarımla selamlıyorum
  • ARKADASLAR

SADECE YAZIN SOGUTMADA KULLANICAM

DAIKIN 12BTU TEGORA ONERIRMISINUZ

SALON 26METREKARE TEK CEPHE ARA KAT
  • lutfen cevap verin :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Tosun911

hocam benim de 4,5 aylık bir bebeğim var adana da yaklaşık 24 m2 bir oturma odasını iklimlendirmek için (hem sıcak hem soğuk) yaklaşık iki ay önce me sf42 aldım. İlk önceleri bu kadar para bir klimaya verilir mi filan diye düşünürken kendimi me bayisi ararken ve en sonunda bir bayide cihazı alırken buldum. Dediğim gibi yaklaşık iki aydır kullanıyorum ve şunu kesinlikle söyleyebilirim ki adana veya çevre illerde hem ısıtma hem de soğutma için kullanılacak klima aranıyorsa ve tabi ki imkan varsa me den başka markaya bakılmamalı. Bizim alan hemen hemen 24 m2 ve sanki sf42 bu alana büyük geliyor gibi hissediyorum ara sıra hava soğukken yaklaşık 10 dk da 25 dereceye getiriyor odanın içini geçen annemler geldi baya bi sıcaktı odada kalabalık olmamıza rağmen fan ayarını en düşüğe alıp sanırım 22-23 lere ayarlamıştım kısa sürede istediğim havaya kavuşturdu cihaz. İmkanınız varsa başka markalara bakmayın derim.

Salonlarımız aynı metrekareymiş ben de sf42 ye daha yakınım. Şuan mbirol hocamdan bilgi alıyorum. Bu akşam kararım netleşecek yarın büyük ihtimalle sf42 yi almaya gideceğim👍 Yakın zamanda tecrübe etmiş bir arkadaşımdan bilgi almak beni daha da rahatlattı. Salonun kapısını açık bırakıp antre ve çocuk odasını da soğutma ve ısıtmada kullanıcam. Mbirol hocam 7/24 aç kapa yapmadan kullanırsanız sonuç alırsınız dedi. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim👍 İyi forumlar.

• ppimpirikk P kullanıcısına yanıt
    Arabalardan örnek verirsek, Chevrolet koreli daewoo firmasını satın alıp daewoo modellerine chevrolet logosunu basıp sattı yıllarca. Chevrolet aveo,cruze gibi alt modeller bu şekildedir. Daikin de aynısını shira'nın altındaki modelleri için yapmış. Başka bir firmayı satın alıp ürünlerine daikin logosu basmış, yani alt modelleri gerçek daikin kalitesinde değiller.
  • ppimpirikk P kullanıcısına yanıt
    slm bu verdiniz liste çok yüksek 1 ay önce msz ef 42 yi 4250 tl aldım mersinde fiat alırken mutlaka birkaç bayiden fiat alın aralarında en az 500tl fark oluyor kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

slm bu verdiniz liste çok yüksek 1 ay önce msz ef 42 yi 4250 tl aldım mersinde fiat alırken mutlaka birkaç bayiden fiat alın aralarında en az 500tl fark oluyor kolay gelsin
    Merhabalar mitsubishi önceki seri olarak sanırım SRK35ZMP nasıldır acaba? Fiyatları uygun gözüküyor.
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostkiller1

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar 32 m2 salon için HJ35VA çok mu yetersiz kalır? Klima satıcıları 18,000 bile zor kurtarır diyor ama malum bütçemiz yetersiz, yazın akşamları işten geldiğimizde 1-2 saat çalışcak şekilde düşünürsek bile zor mu? 7 katlı binanın 6. katı, tek cepheden güneş alıyor öğleden sonraları. İstanbul'dayız. Teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BTMWTMP

Arkadaşlar 32 m2 salon için HJ35VA çok mu yetersiz kalır? Klima satıcıları 18,000 bile zor kurtarır diyor ama malum bütçemiz yetersiz, yazın akşamları işten geldiğimizde 1-2 saat çalışcak şekilde düşünürsek bile zor mu? 7 katlı binanın 6. katı, tek cepheden güneş alıyor öğleden sonraları. İstanbul'dayız. Teşekkürler.

18 lik bile zor diyen haltetmiş öncelikle.35 lik hj oraya yeter ama şu varki siz işten geldiniz ve açtınız klimayı anında bir soğutma beklerseniz odanın bütününde bu olmaz.ha bunu isterseniz o zaman 18 lik alcaksınızki çok mantıksız ve gereksiz bir tüketiminiz olcaktır.siz me nin keşif ekibini çağırın ücretsizdir.birde onların görüşünü alın derim.ama 35 lik oraya yeterli gelir.

Teşekkürler hocam. Öyle eve geldik hemen soğusun gibi bir beklentimiz yok... zaten biz eve geldiğimizde salona gidip klimayı açarız, mutfakta yemek hazırlarken falan soğur diye düşünüyoruz. 7 gibi eve gelsek, 8 gibi yemeğe otursak zaten soğumuş olur diye düşünüyorum?

Bu arada ilk mesajımda söylemeyi unuttuğum nokta şu ki salonun cephesi batı yönünde ve önü tamamen açık, yani aslında öğleden sonra çok uzun bir süre güneş alıyor, klima satıcılarının da tabiki satış yapmak için öyle dediklerini biliyorum ama yine de acaba bunu düşünerek 18.000lik bile yetmeyebilir demiş olabilirler mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

Merhabalar mitsubishi önceki seri olarak sanırım SRK35ZMP nasıldır acaba? Fiyatları uygun gözüküyor.
    teşekkürler

bu misubishi mitsubishi heavy yani iklimsanın sattığı vasat seri.mitsubishi elektirikle bir alakası yok.zmp serilerinden uzak durun.kronik sorunları olan bir cihaz.

Ne tavsiye edersiniz o zaman benzer güçte mitsubishi panasonic daikin toshiba vs arasında, hangi serinin ne olduğunu pek anlama şansı da olmuyor

Teşekkürler
  • Ghostkiller1 G kullanıcısına yanıt
    20 m2 salon +10 m2 cam balkon var ancak balkon sürekli açık değil ihtiyaç dahilinde kullanılıyor. Salonda tek cam var kuzeye bakıyor. Isıtma şart değil, ihtiyaç olursa anca kombiye destek için olabilir.bütçe 3000 max olabilir

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chillout -- 17 Mayıs 2016; 8:40:03 >
  • 1 aylık bir araştırmadan sonra aldık bir sf35ve. Pişman olacağımı sanmıyorum. Buradaki arkadaşlara yorumlarından dolayı çok çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1800210022

1 aylık bir araştırmadan sonra aldık bir sf35ve. Pişman olacağımı sanmıyorum. Buradaki arkadaşlara yorumlarından dolayı çok çok teşekkürler

kaça aldınız hocam acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: voyager_71

quote:

Orijinalden alıntı: 1800210022

1 aylık bir araştırmadan sonra aldık bir sf35ve. Pişman olacağımı sanmıyorum. Buradaki arkadaşlara yorumlarından dolayı çok çok teşekkürler

kaça aldınız hocam acaba

Antalya ogtden biraz da pazarlık vasıtasıyla kampanyalı 3960 TL olan fiyattan değil de 3600 liraya aldım hocam. Tabi aldığım kişi tanıdıktı. O yüzden biraz uygun fiyata geldi bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Zerr Gıffari

Bu mesaj silindi.
    Daikin %15 indirim kampanyasını duyurdu.İndirim sadece Tegora ürünleri için geçerli.
     Mitsubishi Electric - Daikin fiyatları

Daikin resmi sitesinden alıntıdır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.