Şimdi Ara

Mitsubishi Colt Takımı (<< Marjinal ama orijinal>>) (645. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.955
Cevap
77
Favori
682.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar akü söküldüğü için orjinal teyp kod istiyor. Araç 2. El kağıtlar falan yok. Teybi açmanın yolu yok mu? Sadece 3 kod denetiyor sonra 2 saat kilitleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Ben de bugün 1.3 115000 km 2008 model colt aracı expertize sokacağım. Sorun cıkmazsa yarın satış yapılacak inşallah. Ehliyet de yok alana kadar evin önünde yatar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qiqi

Merhabalar. Ben de bugün 1.3 115000 km 2008 model colt aracı expertize sokacağım. Sorun cıkmazsa yarın satış yapılacak inşallah. Ehliyet de yok alana kadar evin önünde yatar
    hayırlı olsun aldın mı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

hayırlı olsun aldın mı hocam

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam. O araca baktırdım expertizde, airbag açmış önden kazalı çıktı. Sonra bir süre farklı modellere baktım, aradığımı bulamadım. 5 gün önce 2009 Model Colt 1.3 Invite (Yeni kasa) Aldım :) Teşekkür ediyorum
  • quote:

Merhaba hocam. O araca baktırdım expertizde, airbag açmış önden kazalı çıktı. Sonra bir süre farklı modellere baktım, aradığımı bulamadım. 5 gün önce 2009 Model Colt 1.3 Invite (Yeni kasa) Aldım :) Teşekkür ediyorum

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun. yeni kasa çok daha doğru bir tercih olmuş. güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

hayırlı olsun. yeni kasa çok daha doğru bir tercih olmuş. güle güle kullanın

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam

• Beyler, araçta müzik dinlemek için radyo hariç nasıl bir yöntem kullanıyorsunuz? Telefonu aux ile bağlamak pek mantıklı gelmiyor. Telefon çaldı, mesaj geldi, haritaya bak derken sürekli tak çıkar. Müzik kesilecek. Çakmaklık yerine takılan Transmitter adında aparatlar var fakat onlarda da ses kalitesi çok kötü diyorlar. Araçtaki CD-Rom da DVD çalmıyor. O da bir işe yaramıyor. Ne yapacaz?

Mitsubishi Colt Takımı (<< Marjinal ama orijinal>>)
  • Colt için hangi ölçülerde metalize güneşlik almamız lazım? Kullanan varsa uyumlu olup olmadığını yazabilir mi.

Mitsubishi Colt Takımı (<< Marjinal ama orijinal>>)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Beyler, araçta müzik dinlemek için radyo hariç nasıl bir yöntem kullanıyorsunuz? Telefonu aux ile bağlamak pek mantıklı gelmiyor. Telefon çaldı, mesaj geldi, haritaya bak derken sürekli tak çıkar. Müzik kesilecek. Çakmaklık yerine takılan Transmitter adında aparatlar var fakat onlarda da ses kalitesi çok kötü diyorlar. Araçtaki CD-Rom da DVD çalmıyor. O da bir işe yaramıyor. Ne yapacaz?

transmitter beş para etmez. kaç kere denedim hiç biri işe yaramadı. dvd makyajlı kasada çalıyordu sanırım, makyajsızda mı çalmıyor? en iyi çözüm usb girişi yaptırmak. eğer satacak olmasaydım colt'a böyle bir girişimim olacaktı, usb yaptırıp memnun kalanlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Colt için hangi ölçülerde metalize güneşlik almamız lazım? Kullanan varsa uyumlu olup olmadığını yazabilir mi.

beş sene colt kullandım hiç bulamadım doğru ölçüde
  • Beyler aracın CD çalarını nasıl DVD çalar haline getirebiliriz. 5 GB'lık müzik DVD'si yaptım, araba çalmıyor. İçinden bir parça değiştirip bu işi çözemez miyiz.
  • quote:

Merhabalar. Ben de bugün 1.3 115000 km 2008 model colt aracı expertize sokacağım. Sorun cıkmazsa yarın satış yapılacak inşallah. Ehliyet de yok alana kadar evin önünde yatar
    Ben de aynı durumdayım. Haftasonu 2006 invite ekspere sokacağım. Sıkıntı yoksa alacağım inşallah.

Ehliyeti almam 2 ayı falan bulacak ama fiyatlar her gün artıyor. Temiz de bulmuşken kaçırmayayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kill or Be Killed

Ben de aynı durumdayım. Haftasonu 2006 invite ekspere sokacağım. Sıkıntı yoksa alacağım inşallah.

Ehliyeti almam 2 ayı falan bulacak ama fiyatlar her gün artıyor. Temiz de bulmuşken kaçırmayayım dedim.

Alıntıları Göster
    Ben 2009 invite 1.3 aldım 1 ay 1 hafta oldu, ehliyet olmadığından evin önünde yatıyor cumartesi sınav var geçersem kullanmaya başlayacağım. Fiyatlar devamlı artıyor hocam almak lazım nakit varsa bence
  • Herkese hayırlı günler. İstanbul avrupa(esenyurt civarı) kime gösteriyoruz colt larımızı. Carismam vardı haşat ettiler. Şimdi bunu kimseye vermeyi korkuyorum. Birtakım problmleri var aracımın

• Facebook ta Colt gruplarında usta tavsiyeleri var. Üye olup grupta arama yapabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ewrenn123 kullanıcısına yanıt
    anadolu yakasında fsm otomotiv fatih usta var.
  • Herkese iyi forumlar. Yeni kasa colta genel bakım için filtre elemanları ve yağ olarak hangi marka önerirsiniz?

• Bir sorum daha var bemim araç ruhsatta invite geçiyor fakat kurdalarken fark ettim yağmur ve far sensörü de var. Acaba araç ruhsatta paket olarak yanlış mı kaydedilmiş yoksa invite donanıma ek opsiyonel olarak yağmur ve far sensörü alınmış olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: joesef_35

Bir sorum daha var bemim araç ruhsatta invite geçiyor fakat kurdalarken fark ettim yağmur ve far sensörü de var. Acaba araç ruhsatta paket olarak yanlış mı kaydedilmiş yoksa invite donanıma ek opsiyonel olarak yağmur ve far sensörü alınmış olabilir mi?
    sizin araç elegance (yanlış hatırlamıyorsam 2011-2012'de çıkmıştı elegance). invite'ta öyle sonradan eklenecek bir opsiyon yok, daha doğrusu colt'un hiç bir paketinde ek opsiyon yok hepsi tek tip. ruhsatta yanlış yazıyor ama sıkıntı olmaz aracın donanımı ve model yılından ne donanımda olduğu belli zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joesef_35

Herkese iyi forumlar. Yeni kasa colta genel bakım için filtre elemanları ve yağ olarak hangi marka önerirsiniz?
    yağ olarak motul x-clean efe (benzinliyse 5-30 öneririm)
    filtre seti olarak ben bosch kullandım hiç sıkıntı yaşamadım. bosch dışında mann filter da olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.