Şimdi Ara

Mitsubishi Colt Takımı (<< Marjinal ama orijinal>>) (638. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.955
Cevap
77
Favori
682.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2010 Manuel coltum var.

Az önce eps ışığı yandı ve direksiyon taş gibi oldu.

Eps ışığı da yanmaya devam ediyor.

Sıkıntı ne olabilir?

Böyle birşey yaşayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi sorunumu kendim cevaplayayım.

Sanayiye gittim. Ön yolcu koltuğunun önn kısmında beyinin olduğu yeri açtılar.

1 2 tak çıkardan sonra herşey yoluna girdi.

• #002# # kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, kolay çözülmüş sorun.

• Merhabalar,
    Bu ilandaki CZ3 çok yakın bir arkadaşımın, şehir içinde bazı talihsiz kazalardan dolayı hasar kayıtları biraz fazla ancak motor , vites ve mekanik olarak temiz bir araç. İlandan ulaşabilirsiniz, linki tıklayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: #002#

Kendi sorunumu kendim cevaplayayım.

Sanayiye gittim. Ön yolcu koltuğunun önn kısmında beyinin olduğu yeri açtılar.

1 2 tak çıkardan sonra herşey yoluna girdi.
    Gecmis olsun.

Kimsenin aklina gelmez bu çözüm icin, kimin aklina geldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zippocakmak

Gecmis olsun.

Kimsenin aklina gelmez bu çözüm icin, kimin aklina geldi :)

Alıntıları Göster
    Forumda arkadaşın biri paylaşımda bulunmuştu.

Oksit sökücü sıktık düzeldi diye.

Onu yapan ustaya gösterdim.

Önce direksiyon ile oynadı altına üstüne baktı.

Daha sonra alttan baktı.

En sonda da ön yolcu koltuğunun kurcaladı.

1 2 tak çıkar eski haline döndü.

Avantajım ustanın Dayıoğlu olması idi.

Yoksa direksiyon tamircisine yönlendirmişlerdi

• Arkadaslar merhaba esimin geri manevrasinda direge çarpması sonucu asagidaki hasar olustu,

Koyu,yesil,duz renk cam modelleri vardi ilk basta koyu renk alacaktim 500 liraya stokta yokmus, yesil tonlusundan aldim 300 liraya hem indirimli oldu ustelik en az tonlu camli filmi cektirdim mukemmel yakisti.

Cami servisten baska bi yerde bulamam diye tahmin ediyordum iki camciya sordum ikiside getirtiriz depoda var dedi.

Mitsubishi Colt Takımı (<< Marjinal ama orijinal>>)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zippocakmak -- 30 Mayıs 2018; 13:4:13 >

• zippocakmak kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, cam fiyatı uygun olmuş bana göre.

• 30k bütçem var colt arıyorum. önceliğim 1.5 motor. hasar hasar kaydı fazla olmadığı müddetçe mantıklı araçları değerlendirebilirim. şimdiden teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar,
    2005 model Colt Invite aracımın sağ ön kapısındaki problemi nedeniyle servise götürdüm, menteşe değişikliği için işçilik kdv dahil 600 tlye yakın fiyat çıkardılar. Daha ucuza yaptırma şansım var mıdır? Tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dino Dini

Merhaba arkadaşlar,
    2005 model Colt Invite aracımın sağ ön kapısındaki problemi nedeniyle servise götürdüm, menteşe değişikliği için işçilik kdv dahil 600 tlye yakın fiyat çıkardılar. Daha ucuza yaptırma şansım var mıdır? Tşk.
    Selam, hic servise gitmene gerek yok en yakinindaki sanayide torna atolyesine gideceksin 100 tas catlasin 150 liraya mentese pasosu problemini cozerler

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vwag -- 13 Şubat 2019; 23:44:10 >
  • Selam colt ailesi daha aracın şöyle kötü diye i duymadım. Ve bende f p kapsamında düşünüyorum otomatik.

Bayadır da araştırıyorum.

Dizeler kafamı kurcalıyor ekonomik olmasından ama sorun varmı bilmiyorum çünkü sayısı az ve 2.el etkisinde öyle.

Şimdi amt şanzıman 100lerde en fazla baskı balata değişmeli anladığım kadarıyla.

2. 1.5 mi 1.3 mü neden? Aralarında yakıt farkı çok mu fazla? Vergi farkı varmı? Lpg gereklimi

6.viteste iken 120 km h ile devir saati kaçta?

Aslında yeni kasa tercih ama fiyatlar yüksek.hasar kayıtlı yeni kasa yada kazasız eski kasa sizce hangisi?

Adam hırpalanmış 2000 model Honda cıvıcmiş diye 30 küsür para istiyor.

Cruise control hangilerinde var.? İnvite olduğu nasıl anlarız?

Çok sordum ama önemli benim için

Çok teşekkürler.

• Hız sabitleme son kazalarda var, bende 2010 model invite amt modeli var gayet memnunum,yakiti 100 km de sehir içi 6 lt lpg taktirmadim gerek yok,bu fiyatlarda böyle araç gerçekten yok,benim son kasa daha hoşuma gidiyor,ses yalitimida eskiye göre daha iyi,5 bin fazla ver son kasa al:))

• Hız sabitleme çalışmayan varmı arkadaşlar debriyaj musurunu servis deistirdi düzeldi ama 5 ay geçti yine sabitleme yapmıyor sorun ne olabilir sizce.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-sahibinden-2005-model-temiz-colt-579542029/detay

bu araç hakkında fikrinizi alabilir miyim?

1.1 inform modeli nasıldır? kullanan oldu mu çekişi vs sorun olur mu? yakitta vs nasıl?

yorumlarınızı alabilir miyim arkadaşlar. çok teşekkür ederim...

• arkadaşlar merhaba,

punto evo aracımı satıp otomatik vites colt almayı düşünüyorum. Otomatik vitesi nasıldır bu aracın, hangi donanım iyidir, nelere dikkat etmem lazım yardımcı olabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

arkadaşlar merhaba,

punto evo aracımı satıp otomatik vites colt almayı düşünüyorum. Otomatik vitesi nasıldır bu aracın, hangi donanım iyidir, nelere dikkat etmem lazım yardımcı olabilir misiniz ?
    1. Si araç öncelikle yarı otomatik. Tam otomatik konforu + hill holder beklentisi varsa uzak durun.

Eğer denk geliyor ise 1.5 ınstyle donanım alınır. (zor bulunur)

Sunroof+ deri koltuk + koltuk ısıtma var. 1.5 ler 109 hp

1.3 ler 95 HP dir. Hepsi 6 ileri yarı otomatiktir AMT olanların.

İnstyle'a örnek.

Bu dediği gibi ise ben 26-28 civarında alırım örneğin.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-ful-ful-paket-sanruf%2Cderi-koltuk-koltuklar-isitmali-574631653/detay

• tolga_kaan_ kullanıcısına yanıt
    Kullandığım araçta yarı otomatik o yüzden alıştım hatta puntonun şanzımanı daha kötüdür colttan büyük ihtimalle. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

Kullandığım araçta yarı otomatik o yüzden alıştım hatta puntonun şanzımanı daha kötüdür colttan büyük ihtimalle. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür
    Aracımı ilk aldığımda Fiat Servisinde boya koruma yaptırmıştım.

Aracın otomatiği harika, Punto'nunki çok kötü demişti servis çalışanı arkadaş.

Bir test sürüşü imkanınız varsa deneyiniz. Selamlar.
  • 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.