Şimdi Ara

Mitsubishi Colt mu?(otomatik vites) Hyundai Getz mi(otomatik vites)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
8.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar iki araç arasında kaldım ya lütfen bu araçları kullananlar yorum yapsın yada bunlardan daha iyi otomatik vites az km li klimalı 17.500 civarında araç tavsiyelerinizz bekliyorum..

• İkisi arasında Colt derim. Performans olarak sadece CZT yi biliyorum. Bence Getz'e çok rahat tercih edilir.
  • Seçenekler arasından şahsi fikrim getz otomatik vitesi elemeniz. Çok yakıyor ve performansı pek iyi değil.
  • düz viteste getz i

otomatik viteste colt u tercih ederdim
  • Sorduğun hata , tabikide COLT
  • otm viteste colt daha başarılı ne de olsa 6 ileri şanzımanı var
  • Getz güzeldir fakat otomatik benzinli modeli yakıtı içer.Colt bu konuda daha iyidir,performansıda yerindedir
  • getz daha ıyı olur daha az kılometrede daha temızını bulaıblrsınız fakat düz vites bakarsanız daha ıyı olur
  • bence colt daha iyi bir tercih olur.Colt getz'den daha kaliteli hem de daha az yakar.
  • Arkadaşımda vardı Colt pek memnun değildi... şanzuman filan sorun çıkarmıştı... ama hepsi öyle değildir, onunki kullanıcı hatasıydı zaten... Getze nazaran Colt derim.
  • diyecek pek bişey kalmamış
  • İkisi arasından colt derim.
  • Getz kullanıcısı olarak colt getz otomatik yakıt sarfiyatı çoook atrıca 2.elde hyundai eski araçlarını bitirdi yeni araçları neredeyse 2.el fiyatında...Alınca zarar ediyorsun hyundai aracı...
  • otomatik vitesli getz çok yakıyor bende colt'u öneririm fakat aslında colt ne kadar yakıyor onuda bilmiyorum sonuçta colt ülkemizde piyasası olmayan bir araç.
  • M/T ya da AMT çok da fark etmez benim önerim Colt olurdu.
    Ben de aynı kararı verme aşamasından geçmiş bir kişi olarak söyleyebilirim ki Colt sizi neredeyse hiç üzmeyecek ve de her gün daha fazla şaşırtacak bir araçtır.

Colt ana konusunda merak ettiğiniz tüm sorulara kapsamlı cevaplar alabilirsiniz.
    Görüşürüz.
  • colt tabiki de
    getz kullanalar getzin direksiyonu çok mu ağır sanki hidrolik değil gibi diyorlardı
  • Arkadaşlar merhaba. Bende 2. el çok pahallı olmayan bir otomatik vitesi araç arayışına girdim. Şu sıralar GETZ ve Mitsubishi Colt' u inceliyorum.
    Otomatik vitesli bir aractan beklentim ise yokuşta geri kaydırmaması ve vites sisteminin kolay kolay arıza yapmaması. sizce bu iki araç arasında hangisi bu vb. konularda beni üzmez. Tabi aynı seğmentte başka araç önerileriniz var mı? (yarı otomatik olayı sorun çıkartır mı? özellikle yokuşlarda.)
  • Skoda Fabia

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lm_lm

Selamlar arkadaşlar iki araç arasında kaldım ya lütfen bu araçları kullananlar yorum yapsın yada bunlardan daha iyi otomatik vites az km li klimalı 17.500 civarında araç tavsiyelerinizz bekliyorum..

her şartta tartışmasız COLT
  • colt tabikide. canırım cvt şanzuman ile geliyor sanırım. cvt şanzuman en iyi otomatiklerden biridir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.