Şimdi Ara

Mitsubishi COLT alınırmı ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
62
Cevap
1
Favori
34.065
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    180 Mesaj
    Arkadaşlar bu hafta içi colt'u banka kredisinde bir sorun olmazsa alıyorum inşallah.Sahibi teknik konularda biraz bilgisiz ,ama benim gözüme hiç çarpmamıştı,ben aracı cz3 diye biliyodum ,ama aracın arka kapağında biliyosunuzdur marka ve model ismi olur. orada CZT yazıyo,yani araç czt.Peki CZT'lerde benim bildiğim 1.5 motor var,ya da 1.3 olanlarıda var mı?ve cz3'e göre donanım ve teknik özellikler olarak aralarında fark var mı?
    teşekkürler....
    |
    |
    eğer ucuza alıyosan adama ayıp olacak çünkü czt'ler 35000li fiyatlardan başlıyor. benim gönlüm razı olmaz eğer ucuza kapatıyorsan. manuel 6 vitesi var 1.5 turbo 150bg motoru var. 1.3 olanı yok ama aynı vergi dilimindeler. esp ve 16" jant standartdır. faza bilmiyor demişsin. cz3ler 15000km'de bir czt'ler 5000km'de bir bakıma giriyorlar. adamın bundan haberi yok ise az bakıma girmiş olabilir mi diye bi soru işareti oluştu aklımda. kontağı açtığında kayan araba işaretini görürsen ve kadran beyazsa o kesinlikle czt.
    |
    |
    kadran beyazsa; ve motor kapağı mevcutsa o bir czt dir.

czt rubo motorludur, bakımlarının düzgün olması şarttır.

bence yazısını czt yazmış; zaten cz3 15 czt 16 janttır.

başka farklılıkları czt lerin farlarının içi siyahtır

hayırlı günler.
    |
    |
    Teşekkür ederim sizlere,aracı bugün kaporasını verip almış bulunmaktayız.Yarın alım satım işleri yapılacak.Sizlerin yardımıyla bu aracı seçtik arkadaşlar.Bu arada araç cz3 modeliymiş.
    En kısa zamanda fotoğraflarını sizlerle paylaşırım.
    Herkese tekrar teşekkür ederim,iyi akşamlar:)
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: ytkn

tasshelhoff ve opeth.
    Teşekkür ederim sizlere,aracı bugün kaporasını verip almış bulunmaktayız.Yarın alım satım işleri yapılacak.Sizlerin yardımıyla bu aracı seçtik arkadaşlar.Bu arada araç cz3 modeliymiş.
    En kısa zamanda fotoğraflarını sizlerle paylaşırım.
    Herkese tekrar teşekkür ederim,iyi akşamlar:)

hayırlı olsun, problemsiz kazasız belasız sürüşler dilerim.

servise göstermiştiniz umarım ekspertiz için.

hayırlı günler.
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

yeni dükkana da bekleriz. pm atarsan yeri söylerim. yada markalar bölümünde mitsubishi bölümünde konuyu göreceksin.

Yeni dükkan tabi olur ,siteden bahsediyosunuz demi m2el?

tasshelhoff ,teşekkür ederim.evet servise gösterdik araç temiz çıktı,boya ,kaza değişen yok .2008 model 28binde.
    |
    |
    quote:

quote:

yeni dükkana da bekleriz. pm atarsan yeri söylerim. yada markalar bölümünde mitsubishi bölümünde konuyu göreceksin.

tasshelhoff ,teşekkür ederim.evet servise gösterdik araç temiz çıktı,boya ,kaza değişen yok .2008 model 28binde.

dükkan derken forumdan bahsediyorum. bu arada imzanı bu şekilde yapamazsın haberin olsun.
    |
    |
    quote:

quote:

quote:

dükkan derken forumdan bahsediyorum. bu arada imzanı bu şekilde yapamazsın haberin olsun.

Forum tamam anladım teşekkürler.İmzamı neden böyle yapamam anlamadım,hatalı mı yapmışım ?
    |
    |

• Yarbay
    7620 Mesaj
    iki küçük foto olması yasak
    |
    |
    arkadaşlar 1 ay içinde bu araçtan almayı düşünüyorum ama kafama takılan bir soru var.
    otomatik vites almak istiyorum ama amt denen bi durum var yarı otomatik diyorlar.bu modellerde vites atmak gerekiyor mu yoksa otomatik gibi hiçbirşeye dokunmadan sürülebiliyor mu?
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: cannama

2011 alinir mi bende dusunmeye basladim ? Corsa polo fiesta yaris yoksa colt mu zor karar ....

Bir yıl aradan sonra konu hortlamış ama tercih yeni...

Şu başlıkta arkadaşımızın tercihi Colt oldu.

http://forum.donanimhaber.com/m_41179810/mpage_2/f_/key_//tm.htm#41472879
    |
    |

Orijinalden alıntı: BarısHoca

Hocam, hiç düşünmeyin alın Colt'u
    quote:

Orijinalden alıntı: lenovocu

Hocam, hiç düşünmeyin alın Colt'u

Konu 3 yıl önce açılmış yanlız ...
    |
    |
    konuyu hortlatani tebrik ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma... Anlatılanları iyi dinle, ama hepsini doğru sanma...Sessiz kalmak bir şey bilmediğin anlamına gelmez...Çok konuşmakta çok şey bildiğini göstermez... Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun... Bir insanı küçümsemek akılsızlık, çok büyük görmekte korkaklıktır... Cesaret akıldan gelirse cesarettir, bilgisizlikten gelirse cehalettir...
  • Teğmen
    146 Mesaj
    konuyu bende hortlatmış olıyım.colt almayı planlıyorum.tavsiye edeceklerden yorum bekliyorum...
    Allâh';ım! Eğer Sana Cehenneminden korktuğum için ibâdet ediyorsam beni cehenneminde yak. Eğer Sana Cennet';ini Arzuladığım için İbâdet ediyorsam Beni Cennetinden mahrum bırak. Seni sevdiğim için ibâdet ediyorsam Beni Cemâl';inden mahrum bırakma...Bir yer var doğrunun ve yanlışın ötesinde. Seninle orada buluşacağız ....
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: moondaye

konuyu bende hortlatmış olıyım.colt almayı planlıyorum.tavsiye edeceklerden yorum bekliyorum...
    quote:

kıymeti bilinmeyen ve bu yüzden de piyasası olmayan b sınıfı hatchback'tir kendisi. amt şanzımanlı,1.3 95 bg modelini kullandım ben,mest oldum arabaya.
    donanım açısından gayet zengin,iç mekan kalitesi bakımından öne çıkan (mesela muadili getz'le karşılaştırın yüzüne bile bakmazsınız getz'in) ve benim en çok hoşuma giden yanı,yani motoru ile tam bir f/p aracı colt.

temizini bulun düşünmeyin bile,en az sorun çıkartan araçlardan bir tanesidir colt..yani namı var bu konuda ki resmi sonucunu bilmesem de böyle bir sıralamada derecesi var diye biliyorum yani sorunsuzluk sıralamasında..
    95 bg motor 1.3 olanı gayet performanslı taşıyor,bastım mı da hissettiriyor gücünü çünkü kasa ufak haliyle. ve yakıt tüketimi acayip makul lpg ile hele daha da makul.

bir de ufak noktalar çok hoşuma gidebilir,benim için bu nokta direksiyondur hep. ve colt'taki direksiyon acayip şık tam ele oturası tombul bir direksiyon.benim kullandığım modelde sunroof artı kırmızı-siyah kumaş koltuklar vardı gerçekten şıklığı tamamlıyorlardı.

ha kusuru yok mudur var,altı yere çok yakın bana göre.. yedek parça konusunda bir getz kadar rahat davranamazsınız bu da bi gerçek.. amt şanzıman on numara bir şanzıman olmasına rağmen yarı otomatiğe alışkın değilseniz tuhaf gelebilir ilk başlarda ve bu aracın tam otomatiği yok.. (en azından makyajlı köpekbalığı kasada varsa da ben bilmiyorum)

neyse aşağı yukarı aklıma gelenler bunlar,harika bir arabadır..temizini kovalayın,buldum mu da kaçırmayın
    |
    |

• Yarbay
    10882 Mesaj
    quote:

quote:

Valla konuyu bastan okuyun, ayni seyleri yazacagiz gene neticesinde. Temizini bulursaniz alin.gayet basarili bir aractir.

|
    |

|
    |
    Allâh';ım! Eğer Sana Cehenneminden korktuğum için ibâdet ediyorsam beni cehenneminde yak. Eğer Sana Cennet';ini Arzuladığım için İbâdet ediyorsam Beni Cennetinden mahrum bırak. Seni sevdiğim için ibâdet ediyorsam Beni Cemâl';inden mahrum bırakma...Bir yer var doğrunun ve yanlışın ötesinde. Seninle orada buluşacağız ....
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.