Şimdi Ara

Mitsubishi Carisma, Alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
35.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 14 bin lira bütçeyle daha modelli b sınıfı bakardım şahsen. araç sadece motordan oluşmuyor maalesef.
  • alacak hiç mi başka araba kalmadı derim bu soruya...
  • selam arkadaslar benim 1.6 carismam var ve KILOMETRE GOSTERGESI calismiyor baktim motordan guc almiyor yani kilometre teli yok
    sorun nerde acaba basina gelen varmi yardim ci olursaniz sevinirim .
  • @umera adlı kullanıcı arkadaş var genelikle Proton sayfasında olur. ona sorarsan iyi olur.

quote:

Orijinalden alıntı: sarmas

selam arkadaslar benim 1.6 carismam var ve KILOMETRE GOSTERGESI calismiyor baktim motordan guc almiyor yani kilometre teli yok
    sorun nerde acaba basina gelen varmi yardim ci olursaniz sevinirim .
  • aracın iç döşemeleri kalitesiz diye bilinir fren sistemleri sorunlu ve parça bulma ve parçalarının fiyatarı konusunda sıkıntı yaşayabilirsin.
    ve birde malzeme kalitesiyle alakalı olarak tabi cam otomatları arıza veriyor bunları bildiğim kadarıyla.
  • bende 2002 1.6 aviance modeli mevcut. şimdiye kadar teknik hiç bir sorunla karşılaşmadım.. durmaksızın istanbul- bartın- bartın istanbul, istanbul- bulgaristan, bulgaristan - istanbul yol yaptı 1 hafta içinde yağ değişiminide 1500 km geçmişiz bu arada anlamadık =))) yağını suyunu bakımını yaparsanız yolda bırakmaz.. sadece amortisörleri yumuşak olduğu için bozuk yola pek gelemez. aniden çukurlara girincede darbeyi direk ön takıma yansıtır bu nedenle. bunlara dikkat ederseniz 400.000 km ye kadar kapak açmazsın..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.