Şimdi Ara

Mitsubishi Attrage Kullanıcıları Buraya (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
13
Favori
16.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski bir colt kullanıcısı olarak Mitsubishi nin motorlarını beğeniyorum,boylarından büyük işler başarıyorlar,biraz daha bekleyip şöyle 2015, cruise kontrollü,cvt ,38-40 bin Tl civarında alıp,lpg ye geçip bi 7-8 sene motosiklet niyetine kullanasım var,bazen boşver deyip başka araçlara bakıyorum ama dönüp dolaşıp tekrar attrage diyorum,colt almadanda böyleydi,bu araçlar büyülümüdür nedir ,

bakalım hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdal -- 29 Haziran 2016; 19:45:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumda 2015 modelini 52k ya alan vardı.

bende de nisan 2016 da aldığım skoda fabia 1.0 var ama araç gitmiyor ve manuel.

cumartesi gidip test sürüşü yapacağım eğer iyi fiyat verirlerse cvt plus + navigasyonlu modeli alayım diyorum.

bir süre kullanıp sonra prins tüp takarsakta değmeyin keyfime.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xeriko01

forumda 2015 modelini 52k ya alan vardı.

cumartesi gidip test sürüşü yapacağım eğer iyi fiyat verirlerse cvt plus + navigasyonlu modeli alayım diyorum.

Ben 1.33 corolla da kullandım 99 bg ama cvt 1.2 daha seri asıldıkça gitti test sonrası attrage almaya karar verdim prins le dolanıyorum şehir içi ort. 6.5 lt Lpg şuan eko da 5 lt agresif de 7.5 lt

• Bir aralar bende fabia 1.2 64 hp sedan kullanmıştım,1100 kg civarı ağırlığı vardı,50 km hıza kadar hızlanma iyiydi sonrasında sıkıntıydı,hele klima açılınca sanki 2 silindirli araç gibiydi,benimde attrage la test sürüşü yapmam lazım kıyaslayabilmem için. Fabiada tork 110 nm iken attrage da 106 nm kağıt üzerindeki değerler bunlar,tabi pratikte işler değişebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdal -- 8 Ağustos 2016; 12:26:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xeriko01

forumda 2015 modelini 52k ya alan vardı.

Benden sonra biri 2015 modelini 51k'ya almış, ilgilenenlere duyurulur. Ben çok memnunum bu arada iyiki almışım diyorum. Tavsiye edilir :) O paralara peugeout 208(1.2 etg 5), orta donanım corsa(1.4 tam otomatik), orta donanım fiesta(1.6), ya da c-elysee alınabiliyor. İçlerinde en donanımlısı Attrage, diğerlerinin en donanımlılarında bile Attrage'daki donanım yok.
  • Bu arabanin 2016 duz vites ve cvt si icin fiyat alan varmi? Pazarlik felan ne durumda?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BUGUN ITIBARIYLE 2015 ATTRAGE INTENSE PLUS CVT NAVIGASYONLU ARACIMI ISTANBUL ALDATMAZDAN ALMIS BULUNUYORUM ISLEMLER BITINCE YARIN ESLIM ALACAGIM INSALLAH FIYAT MERAK EDENLER ICIN GERI GORUS KAMERASI HEDIYESIYLE 49750 TL .
  • quote:

Orijinalden alıntı: jewellery79

BUGUN ITIBARIYLE 2015 ATTRAGE INTENSE PLUS CVT NAVIGASYONLU ARACIMI ISTANBUL ALDATMAZDAN ALMIS BULUNUYORUM ISLEMLER BITINCE YARIN ESLIM ALACAGIM INSALLAH FIYAT MERAK EDENLER ICIN GERI GORUS KAMERASI HEDIYESIYLE 49750 TL .

Hayırlı uğurlu olsun kazasız surusler dilerim WhatsApp grubumuza katılmak isterseniz numaranızı pm atabilirsiniz.

• İyi fiyat, hayırlı olsun,kazasız sürüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdal -- 22 Ağustos 2016; 18:56:25 >
  • ılk gun geze geze bayıden bursaya (sakarya uzerınden)300 km yaptım genelde 100-120 arası zorlamadan ve c.control cogu yerde devrede oldu meraktan :) yakıt ortalaması 5.6 bence cok guzel cıktı rodajdakı arac ıcın . ılerde dahada duser kesınlıkle
    yol sesı var colttan alıskınız sorun degıl ıc doseme colttan 1 tık daha dusuk ama otomatık vıtes ve dıger donanımlar gercekten cok hoş herkese tavsıye ederım .
  • Aracı alalı 1,5 ay oldu 2500 km yaptım. Trip B hiç sıfırlanmadı 5,9 litre gösteriyor fabrika verisi 4,9 yazıyor. Sizce yakıt tüketimi nasıl ve sizin araçlarda durum nedir. Araç CVT şanzıman.

• Bu araçta triger kayış mı , zincir mi bilgisi olan arkadaş var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erginy15

Bu araçta triger kayış mı , zincir mi bilgisi olan arkadaş var mı acaba?

Ercan bilir

• isa_001453 İ kullanıcısına yanıt
    Gerek kalmadı hocam, bugün bayiye gidip görüştüm. Bütün araçlarda zincir kullanılıyormuş ve ve otomatik devreye giren esp standartmış, kapatılmıyor yani.

Şu an kullandığım 2009 jazz joy manuel (61000 km ve boya yok) i verip link teki aracı veya sıfırını alayım dedim. 35000 e saydılar aracımı.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-mitsubishi-bayi-guvencesi-ile-mitsubishi-attrage-1,2-otomatik-339957312/detay/

jewellery79 arkadaşımıza 2015 ATTRAGE INTENSE PLUS CVT NAVIGASYONLU ve GERI GORUS KAMERASI HEDIYESIYLE 49750 TL ye verilen araç için bana 55000 dediler ki kamerada hariç.

Galiba 2. elin biraz yaygınlaşmasını bekleyeceğim. Açıkçası tertemiz aracı verip 7000 de üste biraz bana çok geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: erginy15

Gerek kalmadı hocam, bugün bayiye gidip görüştüm. Bütün araçlarda zincir kullanılıyormuş ve ve otomatik devreye giren esp standartmış, kapatılmıyor yani.

Şu an kullandığım 2009 jazz joy manuel (61000 km ve boya yok) i verip link teki aracı veya sıfırını alayım dedim. 35000 e saydılar aracımı.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-mitsubishi-bayi-guvencesi-ile-mitsubishi-attrage-1,2-otomatik-339957312/detay/

jewellery79 arkadaşımıza 2015 ATTRAGE INTENSE PLUS CVT NAVIGASYONLU ve GERI GORUS KAMERASI HEDIYESIYLE 49750 TL ye verilen araç için bana 55000 dediler ki kamerada hariç.

Galiba 2. elin biraz yaygınlaşmasını bekleyeceğim. Açıkçası tertemiz aracı verip 7000 de üste biraz bana çok geldi.

Bence almışken hız sabitlemeli olanından almak
    lazım,sıfırı zaten pahalı,şu an için mantıklı olan düşük km 2.el.

• Bu aracın fabrika çıkış üzerinde 185/55 R15 lastik mevcut. Serviste lastiği değiştirirken 185/65 R15 alırsam daha iyi olacağını, takan arkadaşların olduğunu ve uyumlu olduğunu söylediler.
    Aranızda bu uygulamayı yapan var mı? Varsa artı ve eksilerini yazabilir mi acaba?
  • erginy15 kullanıcısına yanıt
    Bende önceki arabamdan kalma 185/65/15 var, eğer uyumlu olursa çok iyi olacak. Yeniden kış lastiği almayı düşünüyordum. Lastik değişimini serviste mi yaptırıyorsunuz, ne kadar ücret alıyorlar bilgisi olan var mı acaba?
  • Hangisi kopya

• Her ikisi de aynı araç.
    Mitsubishi ile Dodge'un pazarlama stratejisi.
    Attrage,
    Kuzey Amerika'da Mirage G4 adıyla
    Satılmaktadır.

Güney Amerika pazarında ise
    Özellikle Meksika'da,
    Dodge Attitude markası ve modeli adı altında satılmaktadır.
    Tamamiyle bir pazarlama stratejisi.
    Kopyalama yok. Aynı araba.

• Cvt şanzımanın yağı ne kadar sürede bir değişiyor? Bakım periyodu tablosu bulamadım, bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.