Şimdi Ara

Mitsubishi Attrage Kullanıcıları Buraya (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
13
Favori
16.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu segmentte cvt bile başlı başına bir olay bana göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maalesef tasarım rezalet. tipik japon
  • Biraz daha iyi olabilirdi evet

• diğer b segmenti sedan araçları düşününce çokta anormal gelmiyor bana. symbol, accent çok mu farklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

diğer b segmenti sedan araçları düşününce çokta anormal gelmiyor bana. symbol, accent çok mu farklı?

Hele vwin hindistan için urettigi bir giris seviyesi sedan var ki evlere senlik. Onu golf,arkasi polo cakmasi gulyabani gibi bir sey....
    Bu aracin tipi bence idare eder. Ne cok kotu ne de cok iyi. Tam arada bir yerde...

• Arkadaşlar, herkese merhaba.
    Cvt Plus + Navigasyon opsiyonlu Mitsubishi Attrage kullanıyorum.
    Araç veya donanım ile ilgili bilmek istediğiniz hususlarda yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan. -- 22 Şubat 2016; 0:45:04 >
  • ozkan. O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler @ozkan

Bu opsiyonla araçta bir de ekran oluyor, merak ettiğim bu ekranda yer alan fonksiyonlardı. bu ekranda hani işlevler var? örneğin aracın bilgisayarı zayıf, burada daha detaylı bilgilere ulaşılabiliyor mu? geri görüş kamerası bağlanabiliyor mu? tv olabiliyor mu? veya medya oynatabiliyor mu? yoksa sadece navigasyon mu? ayrıca radyonun vs. kumandaları bu ekrana mı geçiyor? kullanım kolaylığı ve dokunmatik kalitesi nasıl? bilgi verebilirseniz çok sevinirim, teşekkürler
  • 1)Mitsubishi Attrage da kullanılan ekran modeli
    Blaupunkt Car Multimedia Series 530

2)Multi Medya ekranının yol bilgisayarı ile bağlantısı yoktur.

3) Geri görüş kamerası bağlanabilir. Ben yetkili serviste oldukça uygun fiyata bağlattım. Çok işe yarıyor kerata. Resmi aşağıda mevcut.

4) TV bağlantısı ile ilgili bir bilgiye kullanıcı kılavuzunda rastlamadım. Büyük ihtimalle TV bağlanamıyor. Ancak olursa eğer bir ihtimal Av-In girişinden olur.

5) Aracın el freni çekik durumda iken dvd, vcd, cd,usb ve Micro Sd karttan video oynatılabiliyor. Mp3 zaten çalıyor. Ayrıca harici ekran bağlantısı yapılabiliyor.

6)Ekran dokunmatik. Ayrıca uzaktan kumandası da var. Resmi aşağıda mevcut. Radyoyu ekran üzerinden, uzaktan kumanda cihazından veya direksiyondan kontrol edebilirsin.

7)Dokunmatik kalitesi fena sayılmaz. Ben bir yamuğunu görmedim. :-)

8) Kullanım kolaylığı olarak ilk başta doğal olarak biraz zorlandım. Ama kullandıkça alışıyorsun.

Beğenmediğim Özellikler

9)Ekranım ram hafızasının yetersiz geldiğini düşünüyorum. Navigasyon açık iken bir kaç kez hata verdi. Kapatıp açtığında düzeliyor.

10) GPS in uyduları tanıma süresi 5 dakikayı bulabiliyor. Bazende hemen buluyor.

11) Ekran sabit olduğundan, güneş ışığı direk geldiğinde görüş zorlaşıyor.

Şimdi resimler:

Kitapçık resmi:
    http://i.hizliresim.com/0nVlDB.jpg

Kumanda resmi:
    http://i.hizliresim.com/GRnP0b.jpg

Ekran kapalı halde iken:
    http://i.hizliresim.com/7gm7yl.jpg

Geri görüş kamerası (Vites R 'de iken akşam saat 20 civarı. Sokak lambası var.):
    http://i.hizliresim.com/OA2Vvz.jpg

Navigasyon menüsü ana ekranı:
    http://i.hizliresim.com/qMqjNQ.jpg

Usb, Av-ın ve Micro sd girişi:
    http://i.hizliresim.com/pz4Xkz.jpg

Cihaz ana ekranı:
    http://i.hizliresim.com/m6l4Dy.jpg

Direksiyon Kumanda tuşları:
    http://i.hizliresim.com/ZkNMoA.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan. -- 22 Şubat 2016; 23:06:21 >

detaylı açıklamalar için çok teşekkür ederim. bazı araçların dokunmatik tablet benzeri ekranlarında araç menüsü ve daha detaylı yol bilgisayar kullanım bilgileri yer alıyor. aracın en zayıf noktası da yol bilgisayarı olduğundan belki burada daha çok desteği olur diye ummuştum. yine de ürün güzelmiş. oldukça fonksiyonel, ben de alırsam muhakkak bu ekranla ve kamera bağlatarak alırım. siz de bir kere daha güle güle kullanın.
  • sonradan takılmış bir ürün olduğundan o değerlere ulaşması çok mümkün olmuyor
  • Arkadaşlar manual fiyat alan varmi son zamanlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: Cook_Candidate

Arkadaşlar manual fiyat alan varmi son zamanlarda

İmkânın varsa cvt al dua edersin.

• Hava filtresi 40 binde bir yazıyor dedi zaten temizledik değişecek kadar bir şey yok dediler değiştirmemişler yagı 81 liraya aldım (3X1 lt eneos ) 225 lira da bakım için verdim yanlız balatalar bitmiş değişmesi gerekiyor fazla gitmez dedi bu kadar kısa sürede bitmesi otomatik oldugu için normalmiş sürekli araba ileri dogru kuvvet uygularken bizde durdurmaya çalıştıgımız için daha fazla sürtünme sonucu balatalar daha çabuk bitiyor manuel e göre. servis orjınalıne 410 yan sanayi için 165 deyince araştırdım dışarda 130 yan sanayi 180 de orjinali taktırılabiliyor garantiyi de etkilemediği için dışarda orjınalini taktırmayı düşünüyorum 50 lira için yansanayi ye girmek istemiyorum sonuçta illaki iyidir ama abartı bi fark yok sonuçta.
    toparlayacak olursak ilk bakımım 1 yıl doldugu için 16500 de girdim yağ 81 servis de de 225 lira 306 tl ye 20 bin / yıl bakımından çıkmış bulunmaktayım.
    Bu arada yan sanayi balatalarda 45 lira 20 lira da işçilik le dışarda 65 liraya halledebilirim kendi ustam da en az 5-7 bin arası yolu var dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa_001453 -- 19 Mart 2016; 0:30:37 >

• Syn.isa_001453 benimde 2015 space star mitsubishim var.İlk bakımım yaklaşmak üzere,acaba yağı kendim götürsem servis kabul edermi?Saygılar.

• quote:

42750 diyarbakır bayisi. Beyaz renk ekstra park sensoru hediye. 2015 modellerden.

Pazartesi symbol u satarsak işyerine alıyoruz. Symbol aldık, rezalet.

• İnşallah memnun kalırsınız.
    Bence B sedan segmentinde alınabilecek en iyi fiyat/performans aracıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan. -- 18 Mart 2016; 22:36:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belash

quote:

42750 diyarbakır bayisi. Beyaz renk ekstra park sensoru hediye. 2015 modellerden.

Pazartesi symbol u satarsak işyerine alıyoruz. Symbol aldık, rezalet.

Hocam kaç adet araç var orda acaba

• 2 adet. Beyaz manuel diğeri gri cvt. İkisi de 2015

Valla 2. El megane aldık, baktık arızası bol, sattik. 2013 symbol aldık, en boş paket. Onda da fransız kalitesizliği var, iyisi mi elden çıkarıp japona dönmek dedik.

Zaten işyeri için kullanacağız, motor sogukken dizel çok yakıyor, bunda aynı yakariz galiba. Bir de hem donanım olarak dolu, hem de sorunsuz. En az 10 sene rahat kullanırız. O kadar zamandan sonra da ikinci el değeri de irgalamaz bizi...

Ve evet, bence de en iyi seçimlerden biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Belash

2 adet. Beyaz manuel diğeri gri cvt. İkisi de 2015

Hocam cvt ne fiyat dediler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.