Şimdi Ara

Mitsubishi Attrage Kullanıcıları Buraya (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
13
Favori
16.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cardin

Bende almayi düşünüyorum 5 yıl garanti ve 20000 tl 0 faiz kampanyasıyla baya cazip hale geldi.

Evet akıllı adam arabası. Hele ki cvt li 2. Elde de sorun cikarmaz otomatik araba satmak daha kolay. 7 aydır kullanıyorum şimdilik memnunum samsun-istanbul yaptım uzun yoldada iyi rampada biraz gaza basmak lazım sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun yolda 4 kişi 4 bavul ile 80-100 aralığında c.control ile gittim 120 lere çok nadir çıktım ve ortalamam 4.2 litre oldu fakat c.controlde iken yokuşu aynı hızda çıkabilmek için yeri geliyor 5000 devirlere çıkıyor. şehir için trafiksiz ortamda 5 litrelerde geziyor trafikte 6 litreleri pek geçmiyor geçmesi için çok kısa mesafe ve çok sıkışık trafiğe girmeniz lazım, şanzıman motor uyumu çok iyi 5 kişi elmadağ yokuşuna 80'le giriş yapıp sabitledim hiç hız düşüşü yaşamadan 80 le çıkıp bitirdim, çekiş 1.2 ye göre çok iyi. donanım zaten D sınıfı araç seviyesinde konfor oldukça iyi yol sesi biraz alıyor lastik sesi daha fazla fakat üzerinde gelen potenzaların rolü büyük nokian gibi sessiz bir lastikle bu sorun çözülür. Arabadan oldukça memnunum. Önceki aracımda colt'tu tercihim yine mitsubishiden yana oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan_wrc -- 19 Temmuz 2015; 2:02:20 >
  • Aracı herkese tavsiye ederim tabi ki cvt olanı. Yakıtı az, vergisi az, performanslı, geniş, konforlu, donanımlı ve ucuz. Çok çeşit araba kullandım bunun kadar görevini iyi yapanı görmedim, parasının hakkını kesinlikle veriyor. Karışıkta 5lt/100km yaktı ki klima hep açık ve genel olarak yüklüydü. Otomatik daha az yakan araba olabileceğini sanmıyorum. Ikinci elini düşünmeyin zira yıllar önce tr den çekilen tipsiz daihatsular bile sırf Japon ve otomatik diye gayet de satılıyor

• 1.2 cvt şanzımanlı modelini bu hafta test edeceğim. Umarım içime siner.

• test sürüşü bilgilerinizi merakla beklemekteyiz.
  • 1.2 cvt şanzımanlı modeli bugün test ettim. 1.2 motor yeterli performansı sunuyor olsa da, üç silindirli motora sahip olmasından mütevellit biraz hırıltılı çalışıyor. Daha önce dizel araç kullandıysanız, sizi rahatsız etmeyecektir.

Konsolda ve arka kapılarda sert plastik kullanılmış. Neyse ki, teybin etrafı piyano black kaplama yapılmış da, kalite hissini arttırmış bir nebze de olsa.

Otomatik cam düğmelerinde aydınlatma yok maalesef.

Vites geçişleri tabiri caizse kaymak gibi, hissedilmiyor.

Arka koltuk diz mesafesi inanılmaz geniş. 1.80 boyum var ve abartmıyorum, ön koltuğu kendime göre ayarlayıp arka koltuğa oturduğumda 1 karış boşluk kaldı.

Otomatik klima çok verimli çalışıyor. Tüm gün güneşin altında kalmış olmasına rağmen kısa sürede iç mekanı serinletti.

Anahtarsız giriş ve çalıştırma olayı çok keyifli.

Bagajı 450 litre ve çocuklu ailelere göz kırpıyor.

Kapıları çok hafif. Açıp kapattığınızda bu hafifliği hissediyorsunuz. Aslında salt kapılar değil, aracın tamamı hafif. 950 kg civarı yanılmıyorsam. Bu kadar hafif olması yakıt tüketimini pozitif etkiliyor olsa da, güvenlik noktasında kafalarda soru işareti bırakabilir mi bilmiyorum?

Test araçlarında body kit mevcuttu ve aracın belki de en büyük eleştirel yönü olan tasarımını bir nebze iyileştirmiş. Standart donanımda olmadığı için ilave 2500 lira ödemeniz gerekiyor body kit için.

Sonuç: Mitsubishi Attrage, dizel otomobil alıp ekonomi yapacağım diye 10 bin lira fazla para ödemek istemeyenlere, fazla kalabalık olmayan ailelere de geniş iç mekan ve bagaj hacmi sunuyor. Zengin donanımı, muadillerine göre uygun fiyatı, 5 yıl/100 bin km garantisi olması da Attrage'ı alınabilir kılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 24 Temmuz 2015; 0:05:13 >

• temsa test aracıyla testini gerçekleştirdim mitsubishi forumunda okuyabilir ve izleyebilirsiniz.
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    Almaya karar verdiniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

Almaya karar verdiniz mi ?

Birkaç ay sonra almak niyetindeyim. Fakat o vakte kadar kararım değişir mi bilmiyorum. Zira biraz ayran gönüllüyüm 50 bin lira altına bu kadar dolu, ekonomik bir otomobil bulmak da zor. Bunun da farkındayım.

• Mitsubishi Attrage Club - Türkiye
    face de kullanıcıları bekleriz desem beni banlar,lar mi ,

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_001453

Mitsubishi Attrage Club - Türkiye
    face de kullanıcıları bekleriz desem beni banlar,lar mi ,

Facebook sayfasına göz gezdirdim ve abone olmak için istek gönderdim. Gördüğüm kadarıyla hayli aktif bir sayfa. Yararlı paylaşımlar mevcut. Bu forum ise biraz durağan gidiyor.

• bayilerden hangisi daha çok indirim sunuyor bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gece_sovalyesi

bayilerden hangisi daha çok indirim sunuyor bilgisi olan varmı

Toyota gibi 53900 deyip 51 e vermiyorlar ankarada 3 bayi gezmistim mart ayında 500 lira ancak kirdilar. Ama araba kendine aşık ediyor o adar soyleyim.

• bu araçla ilgileniyorum. 2015 lerde navigasyon opsiyonu ile alan ve kullanan var mı merak ediyorum. bu ekranda hani işlevler var? örneğin aracın bilgisayarı zayıf, burada daha detaylı bilgilere ulaşılabiliyor mu? geri görüş kamerası bağlanabiliyor mu? tv olabiliyor mu? veya medya oynatabiliyor mu? yoksa sadece navigasyon mu? bu konuda gerçek kullanıcı bilgisi rica ediyorum. teşekkürler
  • Mitsubishi Attrage Club - Türkiye facebook sayfasında ve mitsubishi team sayfasında daha detaylı kullanıcı yorumları görebilirsin bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: gece_sovalyesi

bayilerden hangisi daha çok indirim sunuyor bilgisi olan varmı

halen almadıysanız yardımcı olabilirim.
  • Konu takip

• Servise sordum 2014lere cruse c takilakiyormuş.

Takilabilse süper olurdu.

• Attrage 1.2 CVT alma planım var.
    Seçimi bekleme niyetimdeyim. Yani 1 kasımdan sonra her an alabilirim.

Balıkesirdeki bayide test sürüşü yapabilmiştim. Araçtan parasına göre memnun kalacağımı düşünüyorum.
    Fiyat araştırmasını şimdiden yapmam mı iyi olur yoksa seçimlerden sonra mı sormaya başlayayım tavsiyeleriniz nedir?
    Bir de pendikte oturuyorum. İstanbul içinde veya kocaeli yakınlarında hangi bayileri tavsiye edersiniz?
  • Hyundai i20, vw polo, ford fiesta hatta courier derken mitsubishiye kadar geldim. Yorumlari ve testleri inceledim,memnuniyet hat safhada. Arabaya distan bakinca honda city gibi duruyor ama tabiki donanim anlaminda cok dolu.

Az yakan,benzinli genis, gorece ferah ve konforlu bir arac ariyorum uzun zamandir. Simdi sorunsuzlugu ile on plana cikan attrage arastirmaya baslayayim bakalim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.