Şimdi Ara

mitsubishi attrage 40 bin km kullanım raporu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
5
Favori
10.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gediklii

sahipleri güle güle kullansın.

yorumuma gelecek olursak; forumda yerin dibine sokulmayan araç yok neredeyse. hakaret içermeyen iletileri hoş görmek gerekiyor diye düşünüyorum. bildiğim kadarıyla artık satışı da yok. yanlış anlaşılmasın ama benim zoruma giden şu aracı övmek durumunda kalmamız. gelir seviyemiz ülke olarak çok düşük, akaryakıt pahalı, araçlardan beklentilerimiz o kadar düşük ki durum tam olarak 'koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler' durumu. tekrar ediyorum, sahipleri kazasız belasız güle güle kullansın.
    Turkiye de temsanin anlamsiz tutumu sebebiyle satisi yok,

amerikada ve dunyada 2019 model olarak satislari devam ediyor, varolan zengin donanıma sehir ici aktif fren sistemi ve isitmali deri koltuk da eklendi.

Hayirli gunler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: drmert

@Sevgili tasshelhoff ;

Uzun yıllar önce Mitsubishi Colt ile başlayan maceran ve yaptığın "gerçekçi" değerlendirmelerin sonucunda 2009 senesinde ilk Colt'umu aldım ve sayende uzun süre severek kullandım.İlerleyen senelerde bir Colt daha aldım-sattım.Şimdilerde eşim üçüncü Colt'umuzu kullanıyor.Kullanmaya doyamadığımız bir marka/model.Sorunsuz,ekonomik,otomatik,geniş ve ferah.

Ne yalan söyleyeyim Fluence aldığını duyduğumda üzüldüm,memnun olamayacağını düşündüm.
    Yeniden Mitsubishi'ye döndüğüne pek şaşırmadım ama.

İlk çıktığından beri takip ettiğim bir araç Attrage.

Mivec motoru,CVT şanzımanı,donanımı,iç hacmi, sorunsuzluğu ve ekonomikliği ile yine tam bir F/P aracı olduğunu düşündüm.

Orta dönem kullanım raporun da bunu doğrular nitelikte.

Şu forumda,yazdığı her satırı büyük bir heves ve dikkat ile okuyup takip ettiğim az sayıdaki üyelerden birisin vesselam.

İyi ki varsın.
    Guzel mesajiniz icin tesekkur ederim.

Hayirli gunler

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-92A2F8722

Kardeşim seni tebrik ediyorum azminden dolayı , 40000 km bu arabaya tahamül etmek cidden zor :)
    Valla cok kolay tahammul etmek,

size masraf cikarmayan, dusuk mtv dusuk yakit tuketimi dusuk bakim masraflari ile hem ihtiyacinizi karşılayan hemde butcenize destek olan bir arac attrage. Daha ne yapsın?

Hayirli gunler

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    140 yapıyorsa daha ne olsun ?
    tabi bizim dh. rallicileri için çok komik rakamlar bunlar ,onları 230 km. altı kesmez :)

bu tip arabaların en olumsuz yönü 2. elde pek tutulmuyor olmaları ,sırf bu yüzden çok vasıfsız olanlarına razı oluyoruz
    işin ilginci ben kolay kolay araç değiştirmem ama nedense 2. elde tutuluyor mu diye bakarak araç alıyorum :)
    hadi biz eski insanlarız ve arabayı yatırım olarak görmeye alışmışız ama yeni nesil niye buna bakıyor acaba ?
  • 15 sene mıtsubıshı carısma 1.6 glx 99 otomatik kullandı babam. bir kere bile yolda bırakmadı.lafın gelişi bir kere demiyorum gerçekten bir kere bile yolda bırakmadı.çok nadir servis görmüştü bizim araç.içerisine sürekli mal atardı.Hızlanması değilde hızını aldıktan sonra fenaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

Turkiye de temsanin anlamsiz tutumu sebebiyle satisi yok,

amerikada ve dunyada 2019 model olarak satislari devam ediyor, varolan zengin donanıma sehir ici aktif fren sistemi ve isitmali deri koltuk da eklendi.

Hayirli gunler

Alıntıları Göster
    Suudi Arabistan'da da bilhassa 2018 ortalarında ve son çeyrekte ciddi olarak satılmaya başlandı. "Siyyara iktisadi" olarak satılıyordu :) Yani ekonomik araba. 3 silindirli olmasına vurgu yapıldı sürekli ve piyasadaki en ucuz arabaydı benim gördüğüm kadarıyla. Ve fena satılmadı, yollarda görmekteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

Suudi Arabistan'da da bilhassa 2018 ortalarında ve son çeyrekte ciddi olarak satılmaya başlandı. "Siyyara iktisadi" olarak satılıyordu :) Yani ekonomik araba. 3 silindirli olmasına vurgu yapıldı sürekli ve piyasadaki en ucuz arabaydı benim gördüğüm kadarıyla. Ve fena satılmadı, yollarda görmekteyim.

Alıntıları Göster
    Evet abd de de en ucuz araclardan biri, en donanimlisi 16bin dolar abd de.

Hayirli gunler

• quote:

Orijinalden alıntı: Gediklii

sahipleri güle güle kullansın.

yorumuma gelecek olursak; forumda yerin dibine sokulmayan araç yok neredeyse. hakaret içermeyen iletileri hoş görmek gerekiyor diye düşünüyorum. bildiğim kadarıyla artık satışı da yok. yanlış anlaşılmasın ama benim zoruma giden şu aracı övmek durumunda kalmamız. gelir seviyemiz ülke olarak çok düşük, akaryakıt pahalı, araçlardan beklentilerimiz o kadar düşük ki durum tam olarak 'koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler' durumu. tekrar ediyorum, sahipleri kazasız belasız güle güle kullansın.
    Hangi koyun hocam?

Tarihimiz boyunca bizi hep arkadan vurmuş satıcı almanların bize kakaladığı düzenbaz vagın 2 hava yastıklı polosu mu?

İçi tabut gibi fiesta mı?

4 ileri otomatikli hyundai mi?

Corsa mı, 208 mi, clio mu, ne?

Ben koyun görmüyorum, arkadaşı da emeği için kutlarım..

• Denk gelmesem varlığı dışında bilgim olmayacak aracı tasshelhoff sayesinde kendi aracım kadar iyi biliyorum.
  • Sıfır satışı yok galiba şu an?
  • Detaylı incelemeniz için teşekkürler...
    20 bin km kullanım raporunuzu da okumuştum seri devam ediyor anlaşılan... Attrage maceranızı ilgiyle takip ediyorum. Emeğinize sağlık...
  • Yakında ben de 300 bin s40 raporunu yazmaya karar verdim, 2 bin km'miz kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 8 Ocak 2019; 16:13:13 >
  • Merhabalar hocam, bende Eylül 2017 de 2015 mayıs trafiğe çıkışlı, 2014 intense manuel attrage aldım, aldığımda araç 19 bin km idi, şuan 32 binde, ve 24 binde senelik bakıma gittim hava filtresi polen filtresi yağ filtresi motor yağı ön fren balataları ve klima dezenfektan spreyi olmak üzere toplam 700 tl ödedim( nisan 2018 de).
    Bu sene ise 2 mayıs 2019 a yetkilili servisden randevu aldım girsemmi gitmesemmi diye düşünüyorum malum zamlardan sonra sadece motor yağı ve filtrelere 700 tl civarı rakam vermek zoruna gidiyor adamın.
    Hocam yazınızı yorumlarınızı çok beğendim paylaşımınıza emeğinize sağlık, sizin amazondan aldığınız şu fren balatası çok pahalı mı olur bende taktırmak isterim diskte toz bırakmıyor ve 20 bin km oldu ama daha yarıya gelmedi ve diski çizmedi demişsiniz gerçekten böle ise süper, allaha emanet olun, bu attrage için bş whatsapp grubu falan varmı varsa benide eklermisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: tekniker777

Merhabalar hocam, bende Eylül 2017 de 2015 mayıs trafiğe çıkışlı, 2014 intense manuel attrage aldım, aldığımda araç 19 bin km idi, şuan 32 binde, ve 24 binde senelik bakıma gittim hava filtresi polen filtresi yağ filtresi motor yağı ön fren balataları ve klima dezenfektan spreyi olmak üzere toplam 700 tl ödedim( nisan 2018 de).
    Bu sene ise 2 mayıs 2019 a yetkilili servisden randevu aldım girsemmi gitmesemmi diye düşünüyorum malum zamlardan sonra sadece motor yağı ve filtrelere 700 tl civarı rakam vermek zoruna gidiyor adamın.
    Hocam yazınızı yorumlarınızı çok beğendim paylaşımınıza emeğinize sağlık, sizin amazondan aldığınız şu fren balatası çok pahalı mı olur bende taktırmak isterim diskte toz bırakmıyor ve 20 bin km oldu ama daha yarıya gelmedi ve diski çizmedi demişsiniz gerçekten böle ise süper, allaha emanet olun, bu attrage için bş whatsapp grubu falan varmı varsa benide eklermisiniz
    Pm attim

• Tekrar merhaba cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim, ben bu foruma bi kaç sene önce uye olmuştum ve hiç de açıkçası takip etmiyordum taki dün rastgele internette attrage yedek parça arayana kadar, dün rastgele bu yazılarınızı okudum vs. Ve forum hakkında pek bilgim yok " pm attım" dediniz o nedir onu bile bilmiyorum kusura bakmayın, bana crp numaramı yolla diye mesaj atmışsınız cok sağolun ama cep numaramı yazdım beni whats app a eklemeniz için ama forum kabul etmedi

• Tekrar merhaba cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim, ben bu foruma bi kaç sene önce uye olmuştum ve hiç de açıkçası takip etmiyordum taki dün rastgele internette attrage yedek parça arayana kadar, dün rastgele bu yazılarınızı okudum vs. Ve forum hakkında pek bilgim yok " pm attım" dediniz o nedir onu bile bilmiyorum kusura bakmayın, bana crp numaramı yolla diye mesaj atmışsınız cok sağolun ama cep numaramı yazdım beni whats app a eklemeniz için ama forum kabul etmedi

• Sanırım buldum 😀

• ne bitmez atrageymiş yolda bi tane yok millet hergün rapor yayınlıyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

ne bitmez atrageymiş yolda bi tane yok millet hergün rapor yayınlıyo

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.