Şimdi Ara

MİTSUBİSHİ ATTRAGE 1.2 CVT SEDAN HAKKINDA HERŞEY; TESTLER, KULLANICI GÖRÜŞLERİ VB. (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.262
Cevap
38
Favori
130.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki

MİTSUBİSHİ ATTRAGE 1.2 CVT SEDAN HAKKINDA HERŞEY; TESTLER, KULLANICI GÖRÜŞLERİ VB.

(En Son Oy Tarihi: 16.11.2023)
Giriş
    Bende o yüzden uzak duruyorum 35 civarına 2.el bulursam alırım ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

Bugün otomatik vites için 51,750 fiyat aldım.

Gayet guzel fiyat.

Bos paket hyundai i10 otomatigin 51400 tl oldugu dusunuldugunde bir sn oturup dusunmek bile gereksiz eger araca ihtiyaciniz varsa.

Zaten bence konuda tipine filan sayan arkadaslar ya zengin bu paraya tenezzul etmiyor yada araba alacak yasta degil para kazanmak nedir onu bilmiyor.

Piyasa bu halde iken sifir otomatik guvenlik ve donanimida full olan bir arac bu fiyata satiliyor. Zaten gercekten kisitli butcesi olan ve ihtiyaci olan birde konu komsu ne der diye dert etmeyen kacirmayacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 4 Şubat 2017; 11:20:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

Bende o yüzden uzak duruyorum 35 civarına 2.el bulursam alırım ama

gerçekten satmak isteyen mecbur benzer fiyatlara satacak. bi kaçıyla oturun pazarlığa

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    benim sıkıntım sattığımda yaşayacağı değer kaybı.evleneceğim zaman fazla değer kaybetmeden satmak istiyorum. yoksa fiyat çok güzel gerçekten.
  • Alırsınız 5 sene sonra satamazsınız...

• Araç çok hoşuma gitti. Ödeme konusunda bir kolaylık sağlıyorlarmı bilginiz var mı?

• Şimdi ikinci ellerine baktım 40 civarı galeriden satılanlar var. Galeri bunları kaça aldı? İkinci elde ilk kullanıcıdan 36-37 bulunur gibi ve o zaman cazip gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi educationist -- 4 Şubat 2017; 11:53:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: educationist

Şimdi ikinci ellerine baktım 40 civarı galeriden satılanlar var. Galeri bunları kaça aldı? İkinci elde ilk kullanıcıdan 36-37 bulunur gibi ve o zaman cazip gerçekten.

Onlarin bir cogu 2014 intenseler. Cc yok navi yok bluetooth yok direksiyon uzerinde herhangi bir tus yok. Bazi ufak tefekbseylerde yok.

Ayrica ilk ciktiginda 46000 tlye aldilar. 46 ya alip 40 satiyorlar. Fiyat her zamann 52 degildi.

Vw haric deger kaybetmeyen arac var mi?

Hayirli gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 4 Şubat 2017; 11:56:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: educationist

Şimdi ikinci ellerine baktım 40 civarı galeriden satılanlar var. Galeri bunları kaça aldı? İkinci elde ilk kullanıcıdan 36-37 bulunur gibi ve o zaman cazip gerçekten.

Onlarin bir cogu 2014 intenseler. Cc yok navi yok bluetooth yok direksiyon uzerinde herhangi bir tus yok. Bazi ufak tefekbseylerde yok.

Ayrica ilk ciktiginda 46000 tlye aldilar. 46 ya alip 40 satiyorlar. Fiyat her zamann 52 degildi.

Vw haric deger kaybetmeyen arac var mi?

Hayirli gunler

gerçekten pes ! aracın 2.el değeri ortada onu bile kabul etmiyorsunuz

gerçek satıcı 37den yukarıya satamaz

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Evet baz modemiş benim baktıklarım hatırlatma için teşekkürler. Ama yinede uygun geldi. Şuanda kullandığım aracımdan çok memnunum ama bagaj küçük maalesef. Bu yaz olmaz ise gelecek yaz değiştirebilirim. İkinci elde aklıma yattı bu araç, hem kullanıcı deneyimleri de artar bu sürede.

Ayrıca sitede incelerken aracın tipi daha iyi geldi normal hayat içinde katalog resimlerinden daha iyi görünüyor bana mı öyle geldi sadece?

Birde bakım fiyatları nasıl? Bir ara okumuştum mitsubishi servisleri kamyonetten geçilmiyor diye.

• Hyundai i10 bile 50 binlerdeyse bu arac onun yaninda bedava, az yakan, donanimi gayet yerinde, guvenli bir araca bu para a gayet makul bu donemde. Alana hayirli olsun tipine de katlanilir artik, elalem senin benzin parani vermiyor tipine de karismasin bi zahmet

• Teneke diyen arkadaslar... japon arabalari guvenlik konusunda cok basarililar. Bende juke var gecenlerde bi fluance ile hafif hizla bi kaza yaptik fluance pert(sukur yarali yok) benim sadece tampon dustu kaportada sifir hasar farim bile kirilmadi.

• O fiyata clio4 alırım.. Satarken de rahat satarım..

• Rüzgar sesiyle düet yaparsınız kullanırken.

35 bin liraya ikinci el bişey arıyorum ama piyasadaki araçların alayı bu paraya çer çöp maalesef. Elysee bakıyorum kalite yerlerde, clio4 baktım süspansiyon yok resmen ayrıca kronik saçma sapan şeyler cabası, vwler çok saçma fiyatlarda geziyor, temiz auris yok gibi gibi onlarca örnek var. Ne iş arkadaş ya.

• yakıt deposu kapağı içerden açılabiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    açılıyor bagaj da aynı şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa_001453

açılıyor bagaj da aynı şekilde

bagaj hem içerden hem dışardan açılıyor galiba? Düzeltme: anahtarin fotoğrafını atabilecek biri var mi? Bir de yedek anahtar diğerinden farklı mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 4 Şubat 2017; 13:33:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten 2. El kayginiz varsa kosarak uzaklasin mitsubishiden. Bu arabadan piyasada su an 1000 tane var. Satisina devam edilirse belki 1000 tane daha ancak olur. Bu araba

" araba benim icin ihtiyactir arabamada en az 7-8 sene binerim masraf acmadikca satmam diyenlerin arabasi"

Diger markalar yuzde 30 deger kaybediyorsa mitsu 40 kaybeder.

• Guvenli diyenler neye guvenerek soyluyor? Var mi ncap ve ihs testi? Takla attı atacak bi havasi var. Kasgai yuksekliginde.

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Yedek anahtar ve diger anahtar aynı birebir içinden çıkan anahtar da sag ön kapıyı pil bitmesi gibi bir durumda vs kullanmak için içine giriyor lazım olunca çıkarılsın diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa_001453 -- 4 Şubat 2017; 14:17:10 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.