Şimdi Ara

>>>Mitsubishi ASX kullanıcıları<<< (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
29
Favori
168.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

sağolun 67.950'ye satın aldık.

Aynı model aynı paketi bende düşünüyorum, açıkcası 2015 ibizadan geçeceğim için şüphelerim var hantal kalır mı acaba diye.. Birde yol sesi ve iç malzeme kalitesi nasıl? Memnun kaldınız mı beni asx almaya ikna edebilecek arkadaşlar davetlisiniz konuya 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba,

2011 asx ile 2013 asx arasinda ne gibi bir makyaj farki var? Ben goremedim de 🙂

• nzhsvc kullanıcısına yanıt
    - 2013 farklı ön tasarım.
    - intense modelinde 2011'e ek olarak 2013'te dokunmatik ekranlı radyo ve yeni tip direksiyon simidi mevcut.
    - 2013 farklı arka tampon.

2013 diye geçen tipler yeni asx olarak geçiyor. 2012 olanları da var (2012 eylül'den sonra gelen araçların hepsi makyajlı tiptir. bende aralık 2012 çıkışlı 2012 makyajlı asx var mesela)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 6 Ocak 2018; 19:13:37 >
  • 115bin kilometrede ki aracım için bakım maliyeti;

Bosch hava+Yakıt+Polen filtre seti 80-TL
    TRW arka balata seti 105-TL
    Castrol 5W-40 tam sentetik motor yağı 130-TL
    Bosch dot4. fren hidrolik yağı 15-TL
    Plenty Antrifiriz 15-TL
    Locoil Antririzli cam suyu Ücretsiz(Yağ hediyesi)
    Mannbor yakıt katkısı Ücretsiz (Yağ hediyesi)

İşçilik 100-TL

TOPLAM : 445-TL oldu
  • Yalaşık 1,5 sene önce Eskişehirden 2013 asx ile telofon pazarlığı yapmıştım, Ankaradan'da 2010 Avensis. Her iki aracıda internetten görmüştüm. Sabaha kadar karasız kaldım. asx 6-7 bin lira daha pahalıydı. Ankaradakine ufak bir kapora vererek yola çıktım. Yolda Eskişehir'de ASX i görmek istiyordum. Otobüste ASX in sahibi aradı. Aracı sattığını söyledi, kapora vermemiştim. Nasipte avensis varmış, aldım. Aklımda ASX hala duruyor.
    Mütahitin ergen en küçük oğlu arabası olan qashqai düşünmüyorum. Farklı crossower olmalı.

Bu güne kadar bütün araçlarım LPG liydi. ASX te LPG uyumu hakkında kullanıcılardan bilgi almak istiyorum yere yakın aracımım avantajlarından çok dezavantajlarını görüyorum.
    Üzerinde LPG li mi almalıyım. Yada sonradan mı LPG taktırmalıyım.

100 km de ş.içi ve ş dışı LPG tüketimi nasıl?
  • red26 R kullanıcısına yanıt
    LPG montajlı olsa da subap erime ihtimalini göz önünde bulundurarak LPG ile az km yapmış olması tercih edilmeli. Ben LPG'siz alıp kendim taktırdım LPGyi mesela.
    3822 km ortalama yakıt tüketimim (arada aldığım benzinlerde dahil) ve uygulamayı kullanan diğer kullanıcıların ortalamaları resimlerde mevcut.

Sert kullanan 8,5-9 litre LPG ile
    Yumuşak kullanıp tasarruf kasan 6,5-7 litre ile rahatlıkla yürütür.

>>>Mitsubishi ASX kullanıcıları<<< >>>Mitsubishi ASX kullanıcıları<<< >>>Mitsubishi ASX kullanıcıları<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GcGokhan -- 24 Ocak 2018; 15:1:59 >

• GcGokhan kullanıcısına yanıt
    inwells led siparişi vereceğim uzun ve kısalar için? bu fanlı tiplerden. kolay sökülüp takılıyor mu asx'in ampulleri? diğer aracım colt h4 tip tek bir ampul ve çok basitti.. ayrıca fanlı olduğu için biraz uzun geldi ama colt'a sığmıştı buna da sığar diye düşünüyorum
  • quote:

inwells led siparişi vereceğim uzun ve kısalar için? bu fanlı tiplerden. kolay sökülüp takılıyor mu asx'in ampulleri? diğer aracım colt h4 tip tek bir ampul ve çok basitti.. ayrıca fanlı olduğu için biraz uzun geldi ama colt'a sığmıştı buna da sığar diye düşünüyorum

Kendim almadım ama ASX grubunda(fb) alıp takan var. Asx ampullerinin sökme takmasıda çok kolay, sığma sıkıntısı olmaz.
  • Merhabalar 2017 model 0 asx almayı düşünüyoruz da dizel ıntense modeli 118.000 TL fiyat verdiler sizce nasıl ıntsyle olan ise biraz daha pahalıydı tam hatırlamıyorum 130.000 civarı olmalı. Arasında çok fark var mı daha ucuz nerden alabiliriz cevap verirseniz teşekkürler :)

az önce baktım biraz uzun ve kısaları sökmek takmak zor değil gibi ancak park lambası çok saçma bir yerde. soketini zor buldum. o da çok zor değil sanırım ama alan dar ellerim de büyük biraz sıkıntı olucak
  • hsyn16 H kullanıcısına yanıt
    valla yerinizde olsam sıfır km almazdım. ikinci elde çok temiz dizel asx'ler var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-asx-1.6-intense-dizel-mt-2017-model-472638133/detay

mesela daha 36 km'de fiyat 112
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyn16

Merhabalar 2017 model 0 asx almayı düşünüyoruz da dizel ıntense modeli 118.000 TL fiyat verdiler sizce nasıl ıntsyle olan ise biraz daha pahalıydı tam hatırlamıyorum 130.000 civarı olmalı. Arasında çok fark var mı daha ucuz nerden alabiliriz cevap verirseniz teşekkürler :)

İnstyle fazlaları

Deri döşeme, elektrikli sürücü koltuğu, ısıtmalı yolcu koltuğuarka park sensörü olarak görünüyor.

Ben olsam bu farkı vermeyip İntense donanıma panaromik cam tavan opsiyonunu satın alırım.
  •  >>>Mitsubishi ASX kullanıcıları<<<

LED'lendik :D
  • o zaman 2.el bakayım biraz :)
  • quote:

>>>Mitsubishi ASX kullanıcıları<<<

LED'lendik :D

İnvells mi?

Gece sürüş deneyiminizi merak ediyorum. yeterli mi kısalar?
    aynen Inwells.

Gece görüşü yüzde 50 kadar arttı diyebilirim. Hele uzunları da yakınca gece gündüze çevriliyor o derece başarılı. Memnun kaldım. Isınma sorunu da yok kesinlikle fanlı zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güle güle kullanın kazasız belasız inşallah.

100-TL fiyatına göre oldukça başarılı sanırım inwells. Kullananların çoğu memnun.

eyvallah.

ikinci araç colt'ta da var bu inwells. 1 sene oldu. h4 tip colt'taki. çok memnunum.

• güzel araçlar var bayilerde, 2. ellerde de öyle
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.