Şimdi Ara

Misvak dergisinin Ataturke yaptığı saygısızlık (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
11.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada isim verilmemis neden sorun oluyor ancak sacma taasublarinizi nasilda taniyorsunuz ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyide bunda ne var ki
    o olmasaydı hepimiz eşek olurduk demiş sadece.bir açıdanda atatürk le bağdaştırınca doğru demiş aslında atatürk olmasaydı eşek olurduk.
    bunda kötü birşey yok bence tamemiyle bakış açısıyla alakalı.
    sadece solcular atatürke hakaret olarak görücektir.
    ''tarafsız yorum''
  • Dinci yobazlar için normal bir karikatürdür.

Osmanlının kuruntularını hayal eden kesime laf anlatamazsınız boş verin.

Elbet gün bize de gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Orijinalden alıntı: dragonfly23

Bırakınız yapsınlar. Ben bunları görünce seviniyorum. Sanıyorlar ki bu düzen sonsuza kadar böyle devam edecek, kimse bunlara hop demeyecek. Analarından doğduklarına pişman olacakları günler elbet gelecek ve bu hiç de uzak değil.

Toplumun laik-seküler kesimi sürekli provoke ediliyor, aşağılanıyor, terörist ilan ediliyor, ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyor. Bu öfke birikimi suratlarında patladığı vakit göreceğiz o surat ifadelerini de göreceğiz.

Karikatüre karşıyım lakin düzen değişti, sizin düzeniniz sonsuza dek bitti.

Laik-Seküler kesim milletin ağzına ederken nasıl provoke ediliyor, ezan okuyan imamı darp ederken nasıl ikinci sınıf vatandaş oluyor. Peygamberimize, dine hakaret edecek kadar rahatsınız sizin her tarafınız öfke olsa ne olacak, ancak forumda poşmon olocoklar dersiniz.

hadi oradan, hadi oradan.

Sonsuz çok uzun bir zaman dostum, ona göre destur al. Bu yolda giderseniz istiklal mahkemeleri olacak sonunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• silmişler hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

iyide bunda ne var ki
    o olmasaydı hepimiz eşek olurduk demiş sadece.bir açıdanda atatürk le bağdaştırınca doğru demiş aslında atatürk olmasaydı eşek olurduk.
    bunda kötü birşey yok bence tamemiyle bakış açısıyla alakalı.
    sadece solcular atatürke hakaret olarak görücektir.
    ''tarafsız yorum''

Essek heykeli var orda ne bakis acisindan bakiorsun? Bakis acisiymis ayni sey dini bir karikaturde olunca auuvv.

Not: dini karikaturede baktim sacma sapan komik olmayan bisey madem girgira atip tutuyorsunuz konu ataturk olunca da ayni atari g o s t e r e c e k s i n i z

• quote:

Orijinalden alıntı: cenghover

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Orijinalden alıntı: dragonfly23

Bırakınız yapsınlar. Ben bunları görünce seviniyorum. Sanıyorlar ki bu düzen sonsuza kadar böyle devam edecek, kimse bunlara hop demeyecek. Analarından doğduklarına pişman olacakları günler elbet gelecek ve bu hiç de uzak değil.

Toplumun laik-seküler kesimi sürekli provoke ediliyor, aşağılanıyor, terörist ilan ediliyor, ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyor. Bu öfke birikimi suratlarında patladığı vakit göreceğiz o surat ifadelerini de göreceğiz.

Karikatüre karşıyım lakin düzen değişti, sizin düzeniniz sonsuza dek bitti.

Laik-Seküler kesim milletin ağzına ederken nasıl provoke ediliyor, ezan okuyan imamı darp ederken nasıl ikinci sınıf vatandaş oluyor. Peygamberimize, dine hakaret edecek kadar rahatsınız sizin her tarafınız öfke olsa ne olacak, ancak forumda poşmon olocoklar dersiniz.

hadi oradan, hadi oradan.

Sonsuz çok uzun bir zaman dostum, ona göre destur al. Bu yolda giderseniz istiklal mahkemeleri olacak sonunuz.

Hangi yolda gidiyoruz?
    CHP' nin hiç bir zaman iktidar olamayacağını düşünmenin yanlış olan tarafı nedir?
    istiklal mahkemesi asdasdasda.

• Bu derginin bir karikatürünü hiç unutmam.İşid propagandası yapan bir dergi.Elbet cezalarını çekecekler.
  • cruel53 kullanıcısına yanıt
    Karikatürün içine bakıldığından Kartal Belediyesi'yle ilgili olduğu konusunda herhangi bir ibare yok. Kıvırma konusunda nirvanayı yaşamışsınız.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Karikaturde kartal belediyesi mi yazmasi gerekliydi ?

• Gırgır dergisine kızmadım fakat misvakın bu karikatürüne sinirlendim, Gırgır dergisini oluşturan o zihniyet pis'tir bunu herkes bilir charlie hebdo kafası gibi o özellikleri ile ön plana çıkarlar misvak bu karikatürü yaparak sonu olmayan bi savaşın içine girdi ve gene toplumu kutuplaştıracak bir sebep daha ürettiler. Bu resimler sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılacak reklamları olacak ve birbirlerine daha çok böyle göndermeler yapacaklar belki gelen Kâr oranları yükselecek ama asıl olan zihin altyapısını oluşturmaya çalışan küçük yaşlardaki yeni nesiller ise bunlarla büyüyecek. Tahammülsüz,sabırsız,saygısız.

• quote:

Orijinalden alıntı: cruel53

Karikaturde kartal belediyesi mi yazmasi gerekliydi ?

Yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmak için gerekirse yazacak ya da bir işaret bırakacak belediyeyi eleştirirken. Kimse bu eleştirinin belediyeye yapıldığını düşünmemiş, bak istersen yorumlara. Sen o Twit'i görmesen sen de böyle olduğunu düşünmeyecektin. Demek ki karikatür aslında böyle bir şeyi anlatmıyor. Geç onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 19 Şubat 2017; 0:47:49 >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle dusunecektim hocam.lakin adamlar paylasimlarinda yazmis.buraya kopyalayan arkadas goruntunun tamamini almamis.

• Şu konuda kavga edenlerin hepsi ama hepsi birer asalak. Aynen kardeşim eminim Meksika' da doğsaydın ismin Recep değilde Rafael olsaydı "hak din" islama kavuşurdun, yada eminim kardeşim Amerika' da doğsaydın ismin Faruk değilde Frank olsaydı "En ulu ırk türk ırkı, en büyük önder Atatürk, ben kemalist olacağım" derdin. Daha kendinizin bile seçme şansı olmadığı şeyler hakkında salak salak tartışıyorsunuz. Hepiniz saygı duyacaksınız olacak bitecek.

Aptalın biriside "15 Temmuz da tankların altına yattık sizden mi korkcaz" falan demiş aynen kardeşim, bravo sana sen kurtardın memleketi. Artık ne güzel yattıysan altına helal olsun hepimizi kurtardın.
    Hani sen bile övünüyosun ya "15 Temmuz' da sen marketlerde koşuştururken biz sokaktaydık" diye, işte insanları da bırakacaksın ki senin kurtarmaya çalıştığın bir ülkenin olmasını sağlayan en önemli adama saygısını-sevgisini gösterecek.

Şuraya bakıyorum boş boş 10 sayfa kavga edilmiş, ülkenin durumuda bu.

Tamam adamların peygamberlerine sövdünüz dergide süper be artık herkes laik, herkes mükemmel oldu harikasınız.
    Yada harika be Atatürk'e eşek dediniz, onun fikirlerini önemseyip onu kendine örnek olanlara eşek dediniz hadlerini bildirdiniz sizde mükemmelsiniz.

Bu kafayla devam edin hepiniz.

• yalnız unutulan bir durum var ... gırgır ı yayıncı kuruluş (fetö ve alman vakfı destekli sözcü gazetesi) kapattı .. devlet onu kapatmadı yada kapatılsın falan daha demedi siyasi liderler ..

sebebi de bence yahudilerin aşagılanmış olması ... şayet islam la ilgili olsaydı ooooooooo kapatılmasın ifade özgürlüğü vs vs diye diye aylar geçerdi ... k a p a t ı l m a z d ı !!!

bu da ayrı bir özgür güzel harika memleketim vakası ... cumhuriyet charlie hebbo yu aynen alıntıladığında neler yaşamıştık sanıyorum unutmamıssınızdır ...

islam dışında her konu da otokontrol mükemmel çalışıyor süper aydınlık ve güzel ülkemde ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorismund

https://m.facebook.com/misvakdergi/photos/a.1668170840072205.1073741828.1668161890073100/1892347277654559/?type=3&source=54

aynı kararı misvaktan da bekliyoruz !!!!!!!

Su yorumlar bakin. Ne kadar nefret ve kin dolu mesajlar yaziyorlar.

• gırgıra yapılan buna yapılmalı hatta insanların fikirleri ile dalga geçen her dergi gazete,kanal gibi medya kurluşları kapatılmalı islamcı olsun sağcı olsun solcu olsun fark etmez karşı fikire saygı duymuyorsa kapatılmalıdır ancak ülkemizde bu mümkün değil malum parti yüzünden Atatürk'e hakaret edenler yükselebilir bir seviyede resmen. O yüzden bu dergi kapanmayacağı gibi üstüne internet dergiliğinden çıkıp somut bir dergi olabilir. malumunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel53

Lutfen konuyu baska tarafa cekme.

Adamlar aciklamasinida yapmis yayinlamadan once.

Paylasim yapacaksan dogru durust yap

Misvak dergisinin Ataturke yaptığı saygısızlık

Bırak boş muhabbeti, akıllı geçinip milleti akılsız sanmayın. Kutsal inek ne? buranın halkı Hindistan'lıların ineğe taptığı gibi eşeğemi tapıyorda kutsal eşek oluyor. O olmasaydı hepimiz eşek olurduk!!! geçin bunları ne demek istendiği kime taş atıldığı belliyken sizin gibilerin çıkıp körü körüne savunmasını artık kimse takmıyor.

• alex59 kullanıcısına yanıt
    Gerekli bilgiyi alamadiysan misvak dergisine mesaj atarak alabilirsin. Sarikli sakalli tecavuzcu karikaturu yapanlar islama mi saldirmis oluyor ?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.