Şimdi Ara

Misvak dergisinin Ataturke yaptığı saygısızlık (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
0
Favori
11.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adamlar aciklamasinida yapmis yayinlamadan once.

Paylasim yapacaksan dogru durust yap

Misvak dergisinin Ataturke yaptığı saygısızlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gırgır karikatüru bir amaç için konmuş yayıncı kuruluş açıklaması yaptı.

Misvak da provake edici karikatür yayınlıyor.

İfade özgürlüğüne inanıyormusunuz temel mesele bu. Size yapılınca rezalet karşı tarafa yapılınca ifade özgürlüğü. İki yüzlü olmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: cruel53

Lutfen konuyu baska tarafa cekme.

Konu Sahibi konuyu 22:3x civarında açmış. Açıklama 11 saat önce gelmiş hadi 12 saat olsun bi saate ben verdim şuan mesajı 12:32 de yazıyorum saat 00:32 yapar. Buda adamlar açıklama yapmadan önce paylaştığının kanıtı.
  • cruel53 kullanıcısına yanıt
    atatürk ü hedef aldığını anlamayacak kadar aptalsan biz ne yapalım kardeş?
  • quote:

Lutfen konuyu baska tarafa cekme.

Yav bi taraflarını kurtarmak icin böyle acıklamalar yapiyorlar. Orda kastedileni anlamayan ya sorunludur ya da anlamamazlıktan geliyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

quote:

Orijinalden alıntı: dragonfly23

Bırakınız yapsınlar. Ben bunları görünce seviniyorum. Sanıyorlar ki bu düzen sonsuza kadar böyle devam edecek, kimse bunlara hop demeyecek. Analarından doğduklarına pişman olacakları günler elbet gelecek ve bu hiç de uzak değil.

Toplumun laik-seküler kesimi sürekli provoke ediliyor, aşağılanıyor, terörist ilan ediliyor, ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyor. Bu öfke birikimi suratlarında patladığı vakit göreceğiz o surat ifadelerini de göreceğiz.

Artik bize zarar veremezsiniz hele baskanliktan sonra

Anca devletin telefonu ile 2 trilyonluk gorusme yaparak zarar verebilirsiniz

Siz? Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir istedigimizi yaparız sen rahat ol

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Bırakınız yapsınlar. Ben bunları görünce seviniyorum. Sanıyorlar ki bu düzen sonsuza kadar böyle devam edecek, kimse bunlara hop demeyecek. Analarından doğduklarına pişman olacakları günler elbet gelecek ve bu hiç de uzak değil.

Toplumun laik-seküler kesimi sürekli provoke ediliyor, aşağılanıyor, terörist ilan ediliyor, ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyor. Bu öfke birikimi suratlarında patladığı vakit göreceğiz o surat ifadelerini de göreceğiz.

Karikatüre karşıyım lakin düzen değişti, sizin düzeniniz sonsuza dek bitti.

Laik-Seküler kesim milletin ağzına ederken nasıl provoke ediliyor, ezan okuyan imamı darp ederken nasıl ikinci sınıf vatandaş oluyor. Peygamberimize, dine hakaret edecek kadar rahatsınız sizin her tarafınız öfke olsa ne olacak, ancak forumda poşmon olocoklar dersiniz.

hadi oradan, hadi oradan.

Gene mi magdur oldunuz?

• LittleThings kullanıcısına yanıt
    Arkadaş araştırmadan paylaşmış zaten açıklama saati 11 saat önce diyor, bir saate ben eklersem 12 hadi 1 saatde twitterin saati bozuk dedim 13 yaptı 13 saat geri alırsam 23:38 yapar. Konu sahibi konuyu 22:3x civarında açmış yani bu açıklama gelmeden önce bu paylaşılmış Misvak tarafından. Tepki üstüne silip böyle açıkmalı şekilde paylaşmaya çalışmışlar. Ama ellerini yüzlerine bulaştırmışlar.

Açıklama karikatürden önce gelmedi, sonradan geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

quote:

quote:

• Wuxx kullanıcısına yanıt
    Her boşluğa Atatürk'ün fikirleri mi dikiliyor, bu kadar heykel neyin nesi? Bu toprakları fethedenlerin tüm heykelleri Atatürk'ün kaçta kaçı olur acaba. Bir de onun fikirleri ayağına kendilerini bu toprakların tanrıları zannedip millete zulmedenler var o da ayrı
  • LittleThings kullanıcısına yanıt
    Bir tanidigima bu cevabi verdigimde,

Egemenlik kayitsiz sartsiz Allahindir.

Biz ise onun aciz kullariyiz demisti.

Öylece kalmistim.

• milliadam M kullanıcısına yanıt
    Bu yoruma katiliyorum. Bu ülkede islamiyeti sadece söz de yasatmaya calistilar. Basortuluye yapilanlar ... kadin cocugunun yemin törenini tel örgü arkasindan izliyordu.

Bunu yapanlarin cezasi benim neznimde idamdir.

Hic bir insanin ozgurlugy dini ne olursa olsun kisitlanamaz.

yahudi hristiyan musluman alevi farketmez. inanci icin giydigi bir kiyafet yuzunden ne egitim engellenebilir nede oglunun yemin torenini izlemesi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eski akpliyim. Ama akplilerin gercek yüzünü gördükten sonra sogudum. Tayyip de gelip gecicidir ama bu vatan baki kalacaktır rahat olun

• quote:

Orijinalden alıntı: milliadam

Hayırdır İstiklal Mahkemelerini kurup şehir şehir gezip ne kadar hoca, aydın varsa bir celsede yine asmayı mı planlıyorsunuz. Toplumun laik seküler kesimi yıllarca millete işkence etti, başörtüsü takanlar hastanelere alınmadı bu ülkede daha dün, bırakın askeriyeye kamuya sokulmayı, imam hatipli diye sınavı kazanmış onbinlerce gencin hayatı çalındı, küçücük başörtülü kızlar, anneleri joplandı inanç suçundan, siz hanig 2.sınıf muameleden bahsediyorsunu?
    Terörist sayılmaya gelince evet akpyi pkkyla terörü sonlandırmak üzere görüştüğü için eleştirip -ki buna katılıyorum- akp düşmanlığından pkkya oy verecek, yüzde 14 lere çıkartacak kadar rezilleştiğinizi mi?
    benim gözümde hdpkkya oy veren teröristtir evet.
    son söz, çok beklersin, beğenmiyorsan sahibiniz almanya,fransaya,malum kucak açmış bekliyorlar tüm vatan hainlerini

Ulan sizin gibi adamlar fetöyü bastacı etti

Hala daha yok ismailağa yok nurcular yok gavscılar.

Simdide fetoyu hain ilan ettiniz asmak istiyorsunuz. Ne oldu Atatürk hain hacı hocaları asınca suc olduda siz asınca kral mı oldunuz?

Siz hic İngiliz muhipleri cemiyetini duymadınız tabi. Dedeleriniz onlar atalarınız. Sizin gibi dernek cemaat ayagına halkı isyana hainliğe sevk ediyordu. İskilipli gibi hainleri astı o mahkemeler. Bir öğrenemediniz sunu.

• quote:

Bir tanidigima bu cevabi verdigimde,

Egemenlik kayitsiz sartsiz Allahindir.

Biz ise onun aciz kullariyiz demisti.

Öylece kalmistim.

Cemaat abine sorarsan öyle der tabi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: milliadam

Hayırdır İstiklal Mahkemelerini kurup şehir şehir gezip ne kadar hoca, aydın varsa bir celsede yine asmayı mı planlıyorsunuz. Toplumun laik seküler kesimi yıllarca millete işkence etti, başörtüsü takanlar hastanelere alınmadı bu ülkede daha dün, bırakın askeriyeye kamuya sokulmayı, imam hatipli diye sınavı kazanmış onbinlerce gencin hayatı çalındı, küçücük başörtülü kızlar, anneleri joplandı inanç suçundan, siz hanig 2.sınıf muameleden bahsediyorsunu?
    Terörist sayılmaya gelince evet akpyi pkkyla terörü sonlandırmak üzere görüştüğü için eleştirip -ki buna katılıyorum- akp düşmanlığından pkkya oy verecek, yüzde 14 lere çıkartacak kadar rezilleştiğinizi mi?
    benim gözümde hdpkkya oy veren teröristtir evet.
    son söz, çok beklersin, beğenmiyorsan sahibiniz almanya,fransaya,malum kucak açmış bekliyorlar tüm vatan hainlerini

Ulan sizin gibi adamlar fetöyü bastacı etti

Hala daha yok ismailağa yok nurcular yok gavscılar.

Simdide fetoyu hain ilan ettiniz asmak istiyorsunuz. Ne oldu Atatürk hain hacı hocaları asınca suc olduda siz asınca kral mı oldunuz?

Siz hic İngiliz muhipleri cemiyetini duymadınız tabi. Dedeleriniz onlar atalarınız. Sizin gibi dernek cemaat ayagına halkı isyana hainliğe sevk ediyordu. İskilipli gibi hainleri astı o mahkemeler. Bir öğrenemediniz sunu.

Bknz:Karikatür kafa
  • Bu derginin kapatılması için nereye şikayet edelim?

• Din konusundaki tarafsız arkadaşları bu konuyada bekliyoruz.Bu vatanı kurtarıp yeniden kuran adamla kimse dalga geçemez.İyi ki zamanında hain din hocalarını asmış.Atatürk kendi devletinin araplara benzemesini istemiyordu.Geçen gün hayır diyenlere şeytan diyen hocayıda unutmadık.KUDURUN

• mesajım silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 28 Ağustos 2020; 23:15:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight Edge

Bu derginin kapatılması için nereye şikayet edelim?

Bimer, egm, sibersuclar, ihbarweb vs.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.