Şimdi Ara

Misvak dergisinin Ataturke yaptığı saygısızlık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
0
Favori
11.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mizah böyle birşey.mizahcıya ket vuramazsınız.mizah özgürdür...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet, Gırgır konusundaki eşitlikçi arkadaşları bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonfly23

Bırakınız yapsınlar. Ben bunları görünce seviniyorum. Sanıyorlar ki bu düzen sonsuza kadar böyle devam edecek, kimse bunlara hop demeyecek. Analarından doğduklarına pişman olacakları günler elbet gelecek ve bu hiç de uzak değil.

Toplumun laik-seküler kesimi sürekli provoke ediliyor, aşağılanıyor, terörist ilan ediliyor, ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyor. Bu öfke birikimi suratlarında patladığı vakit göreceğiz o surat ifadelerini de göreceğiz.

düşündüklerinde haksızsın. onu sanan sizdiniz bu dincileri sürekli ezeceğiz aşağılayacağız,95 deki başörtüsü var diye aşağılanan senin konuşmaya hakkın yok denilen başörtülü kızları unutmadık sizin yaptığınız tek şey kanal değiştirmekti. laik seküler miş ahaha güleyim bari laiklik demek cumaya giden çocukları haber yapmak mı? ekşide efendimize hakaret etmek mi? sizi terörist ilan etmişmişiz yok öyle birşey asıl siz bizi yok vatan haini yobaz kömürcü falan şimdi gülüyoruz senin gibilerine D:

bide diyorki hiç uzak değil o günler sizin içinde gelecek merak etme sen bu traşları bırak sen iyisimi.

bırak siz sağ-ılımlı kesimi provoke etmeyi onları sindirdiniz zannetmeki son dönemdeki olaylardan bahsediyorum ha. 99 öncesi isonun neler yaptığınıda bu tarih bize gösterdi. bende senin surat ifadeni görmek isteyeceğim. bu dünyada gülseniz bile diğer dünyada bu milletin elleri boyunlarında olacak raad ol

• quote:

Bırakınız yapsınlar. Ben bunları görünce seviniyorum. Sanıyorlar ki bu düzen sonsuza kadar böyle devam edecek, kimse bunlara hop demeyecek. Analarından doğduklarına pişman olacakları günler elbet gelecek ve bu hiç de uzak değil.

Toplumun laik-seküler kesimi sürekli provoke ediliyor, aşağılanıyor, terörist ilan ediliyor, ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyor. Bu öfke birikimi suratlarında patladığı vakit göreceğiz o surat ifadelerini de göreceğiz.

Karikatüre karşıyım lakin düzen değişti, sizin düzeniniz sonsuza dek bitti.

Laik-Seküler kesim milletin ağzına ederken nasıl provoke ediliyor, ezan okuyan imamı darp ederken nasıl ikinci sınıf vatandaş oluyor. Peygamberimize, dine hakaret edecek kadar rahatsınız sizin her tarafınız öfke olsa ne olacak, ancak forumda poşmon olocoklar dersiniz.

hadi oradan, hadi oradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 18 Şubat 2017; 10:44:38 >

• "gırgır kapatılsın diyen arkadaşlar nerdeler"

mesajların çoğu bu minvalde,

gırgır da kapatılsın dedim, bu dergi de kapatılsın diyorum şuan

aslında millet tepki gösteriyor ama "kendi işinize gelene tepki gösterdiniz buna göstermiyorsunuz" havası yaratılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

"gırgır kapatılsın diyen arkadaşlar nerdeler"

mesajların çoğu bu minvalde,

gırgır da kapatılsın dedim, bu dergi de kapatılsın diyorum şuan

aslında millet tepki gösteriyor ama "kendi işinize gelene tepki gösterdiniz buna göstermiyorsunuz" havası yaratılıyor

Girgir icin de tepki gosterenler oldugu halde "bu zihniyet boyle, solcular boyle" diye genelleme yapilip bir kesime laf atildi o konuda. Konu bile oyle acildi. Yazilan mesajlar rekor destek aldi.

Ayrica girgirin 1 karikaturu icin bu kadar olay cikartilirken misvak bunu defalarca yapmasina ragmen ayni tepkiyi hic almadi ve ayni sekilde millete hakarete devam etti.
  • dragonfly23 kullanıcısına yanıt
    idam gelsin mi yani ?
  • Milli degerler , dini degerler uzerinden espiri anlayisi olmaz.

Onun disinda kisiler hakkinda MIZAHI anlami olan , yapanin disinda baskallarinin da yuzunde gulucuk ifadesi veren mizah olmalidir.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    diğer tarafın yaptığı tavıra da karşıyım, "x yapılırken sen nerdeydin" algısı insanları birilerinin kucağına itiyor sürekli, tepki göstereceğin varsa da göstermiyorsun-gösteremiyorsun

misvak dergisinin evet-hayır karikatürüne de, düşündüğünüzün aksine çok tepki geldi, ama dediğim gibi haber ilk başta "heh şu şu olurken tepki gösterdin bunada gösterecek misin" şeklinde servis edildiği için insanların akıllarında kalan da şu oluyor, "diğer taraf demekki hiç tepki göstermiyor iki yüzlülüklerini gördük"
  • Ne alaka Atatürk e saygısızlık. Burada Atatürk ismi, imzası fotoğrafı vs. Hiçbir şey yok. Sadece o olmasa biz de eşek olurduk kısmına takılmışsınız. O olmasa biz de olmazdık demek yasak mı ülkede anlayamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplumu ayrıştırma tamamlandı.

Kin ve öfkeye sebebiyet verme tamamlandı.

• Zaten herkes denmesi gerekenleri denmiş ayrıca, Akıl fışkırıyor karikatürdü cümlelerden..
  • İnşallah tez zamanda dergi kapatılır ve bunu çizen pislik için gerekli ceza yaptırımi uygulanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: atroce

diğer tarafın yaptığı tavıra da karşıyım, "x yapılırken sen nerdeydin" algısı insanları birilerinin kucağına itiyor sürekli, tepki göstereceğin varsa da göstermiyorsun-gösteremiyorsun

misvak dergisinin evet-hayır karikatürüne de, düşündüğünüzün aksine çok tepki geldi, ama dediğim gibi haber ilk başta "heh şu şu olurken tepki gösterdin bunada gösterecek misin" şeklinde servis edildiği için insanların akıllarında kalan da şu oluyor, "diğer taraf demekki hiç tepki göstermiyor iki yüzlülüklerini gördük"

O da var tabi. Mesela girgir konusu "bu zihniyet hep boyle" tarzi acilmasa onu destekleyen mesajlar gelmeyecek ve belki millet karikature daha cok tepki verecekti. Ama o sekilde acildigi icin millet dogal olarak kendini savunmaya gecip "siz de bunu yaptiniz" diye ornekler gosterdi. Yani konuyu acan uyenin karikaturu kullanarak bir kesime laf atmak istemesi konuyu o yonde gelistirdi, ilk 1-2 sayfadaki mesajlardan sonrada olay koptu.

• Din ayri konu

Bueada birsey yok ayrıca Kılıçdaroğluesek heykeli mi ne acacakmis. Bu onunla alay ediyor

• 2 taraf da geri kalmıyor saygısızlık yapmaktan, birlik olamadık gitti..

• quote:

Artik bize zarar veremezsiniz hele baskanliktan sonra

Anca devletin telefonu ile 2 trilyonluk gorusme yaparak zarar verebilirsiniz

• Yanlis yapmislar

Girgirda paylasiyor

Dolar dussunde kim iktidar oluyorsa olsun

• Hocam adamsiniz

• Olaya tepki veren arkadaşlar, bir de şöyle düşünün; Misvak adlı paçavra Atatürk'ü övse daha mı iyi olurdu?

Birakin da herkes tarafını belli etsin. Her sene devletin parasıyla umreye giden sahipleri, birgün özel uçaklarıyla Arabistan'a değil de Fransa'ya kaçtığında, nasıl olsa başbaşa kalacağız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.