Şimdi Ara

Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
5
Favori
3.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oha fragman çok iyi ya. Tom Cruise en saygı duyduğum aktörlerden. Yaşına rağmen neler yapıyor bu nasıl bir meslek aşkıdır.
  •  Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz

Süper oluyor motorsiklet aksiyonları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koobee24 -- 24 Mart 2015; 15:23:37 >
  • Ethan Hunt is Back
  • Bekliyorum

• Tom Cruise ölümsüzlüğünü ilan etmeye kararlı.
  • İlk serilerinde bi motor sahnesi vardı hala aklımda. Umarım by da o tarz bi şey olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksiyon filmleri serileri icinden bu serinin yeri farkli.son spot beklentileri fazlasiyla artiriyor.

•  Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz

• Yeni fragman.

Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz

• 4. film çok iyiydi. Ben ilk 3 filmi sonradan izledim ama 4. film başkaydı kaliteyi yükseltmişler gibi geldi. 5. filmden beklentim var.
  • Uçak sahnesinde dublör ya da efekt olmadığının kanıtı.

• Başlayayım seriye? Tavsiye eder misiniz? Bir de şunu sorayım: Fazla cinsellik var mı filmlerde?

• Aynen dostum. Devamı, şu da çok güzeldi. O kamera açıları o motor sesleri çok güzeldi.

https://youtu.be/AzIQg6Ly_Rw

• Motorsiklet sahnelerinin kamera arkası

•  Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz
     Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• seri güzel gider izleriz sinemada. 3d seçeneği olacak mı marsgate'de gözükmüyor?

bi de başlıktaki İ'yi düzeltirseniz
  • Tom Cruise gerçekten çok başka bir adam.Cesaretine hayran olmamak elde değil.Ethan hunt karakterini bıraksalar gerçek hayatta canlandıracak neredeyse.Dublör kullanmadan çektiği sahneleri başka hangi aktör kabul eder düşünmek lazım.Kendine has bir çizgisi olan oyunculuğu çok beğenilmesede gişe canavarı filmlere imza atan uçan kaçan bir adam.Bir nevi popstarı hollywood'un...
  • ax kullanıcısına yanıt
    Adam zaten filmin de yapımcılığını yapıyor yıllardır, üstüne zaten çok kazanan bir oyuncu ama buna rağmen hâlâ emek harcıyor filmine. O uçak sahnesinin görünce bile bu filme gitmek için yeterlidir benim için.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.