Şimdi Ara

Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
5
Favori
3.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jessica Chastain kadın başrol için düşünülüyormuş. yeni karakter sokacağız diye Paula Patton'dan vazgeçmezler inşallah. Jeremy Renner de olur inşallah. Simon Pegg olacak gibi zaten.
  • Jeremy Renner da doğrulandı. paula patton kaldı tek.
  • Paula Patton olsun ya
  • Tom Cruise çektiği her filmde başarıyı yakalıyor zaten. İzlenir
  • bu seri'nin aksiyonu her zaman iyi olmuştur benim için
  • Serinin ilk 4. filmini izlemiştim. Sonra izledim 3 filmi. Ama 4. film aksiyon olarak çok iyiydi.
  • klasik olacak ama tom cruise'yle jeremy renner oturup çay içse ben gene izlerim
  • 4. filmde tom cruise yaşından dolayı fena sırıtıyordu bana göre. Finali de o kadar kötüydü ki hiç yakıştıramadım.

Brad Bird daha çok animasyon filmleri yönetmeni olmasına rağmen iyi cesaret göstererek ghost protokol'ün yönetmen koltuğuna oturdu, bilenler bilir.

Seriye epey bir espri katmıştı fakat daha önce söylediğim gibi filmin finali çok kalitesizdi, izlediğime değmediğini hissettim.
  • Star Wars dolayisiyla gosterim tarihi 5 ay öne alindi. 31 temmuz 2015'te vizyonda. Fragman da yakin zamanda cikar muhtemelen.

Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz

4. Filmin olayi dunyanin en yuksek binasindan dublorsuz sarkmakti. Bu sefer de yine dublorsuz uçan uçaktan sallanacak. Bol bol motorsikletli kovalama sahneleri de olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beklemedeyiz..
  • çok iyi yaa
  • Filmin ismi Mission: Impossible - Rogue Nation oldu. Poster ve fragman da geldi.
     Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz

Bunlar da filmden görüntüler.

Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz Mission Impossible Rogue Nation - Tom Cruise - 31 Temmuz

• yine on numara olacak ya müthiş bir şey bu
  • vay canına.. bu adam sanırım hiç yaşlanmayacak
  • 2 den beri hasret kaldım motorlu kovalamaca sahnesine. İyi yaparlar umarım.
  • Trailer bana ikinci filmin havasini verdi. Birde guvercin cikarsa tam John Woo filmi olur :)

• Ismi star wars'tan asirmislar:-) bekledigim gibi motorsiklet sahneleri bol bu sefer. Tam fragman ayin 23 unde geliyormus.

• Yeni fragman.
  • Tom reis iş başında iyi cesaret var bu adamda....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.