Şimdi Ara

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
6.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mission: Impossible – Rogue Nation ile sinemada 20. yılını devirmeye hazırlanan seri, devam filmleri arasındaki uzun zaman dilimleriyle biliniyor olsa da, başrol oyuncusu Tom Cruise‘un son açıklamalarına göre bu gelenek yakında bozulabilir. Filmin tanıtımı kapsamında Jon Stewart‘ın sunuculuğunu yaptığı The Daily Show‘a katılan Cruise, Mission: Impossible 6 ile ilgili “Devam filmi için çalışmalara başladık. Önümüzdeki yaz büyük ihtimalle çekimlere başlarız.” diyerek, iki yıldan daha az bir süre içerisinde serinin altıncı filmini izleyebileceğimizin işaretini vermiş oldu.

Tabii altıncı Mission: Impossible filminin yapılabilmesi için öncelikle Rogue Nation‘ın gişede belli bir başarı elde etmesi gerekiyor. Bunların yanı sıra filmin yönetmeni Christopher McQuarrie‘nin seriye geri dönmek isteyip istemeyeceği belirsizliğini korurken, Tom Cruise‘un dopdolu çekim takvimi buna müsaade edecek mi bilinmiyor. Şu sıralarda geçtiğimiz yıl Edge of Tomorrow‘da birlikte çalıştığı yönetmen Doug Liman‘ın son filmi Mena‘nın çekimlerinde olan Cruise, Mena‘nın çekimleri biter bitmez Jack Reacher‘ın devam filmi için kamera karşısına geçecek.

53 yaşında olmasına rağmen çektiği aksiyon filmlerinde hâlâ dublör kullanmayan ve olduğundan genç görünen Tom Cruise, vücudu el verdiği sürece daha ne kadar aksiyon dolu filmlerde yer alacak hep birlikte göreceğiz.

Kaynak: Filmloverss
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaşlar saygı çerçevesi içinde yorumlarımızı yapabiliriz ki bu da bir tercihtir elbette. Basına taraflı diyorsunuz fakat burada asıl taraflı gözüken sizsiniz. Artniyetli ve uç yorumlarla amacınız insanlara fikir vermek değil dikkat çekmek. Başka bir şey değil. Film 3D olduğundan imax tavsiye etmiyorsunuz, 3d nin kendisinden kaynaklanan karanlık sorunu için filmin kendisinden not kırıyorsunuz vesaire. Tutarlı bir tarafı yok yorumlarınızın.
  • Tom Cruise da hiç boş durmuyor nazar değmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 18 Mart 2017; 1:35:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Adam 53 yaşına geldi. 10-15 yıl sonra belki filmlerde (özellikle aksiyon filmlerinde) oynayamayacak hale gelecek. Şimdi sağlığı yerindeyken ve yapabiliyorken mümkün olduğunca çok film çekmek istiyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 31 Temmuz 2015; 14:44:48 >
  • Bu adam 53 yaşında olamaz abi
  • Nasılmış film giden var mı ?
  • film baya saglam gibi bende gitmeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Adam 53 yaşına geldi. 10-15 yıl sonra belki filmlerde (özellikle aksiyon filmlerinde) oynayamayacak hale gelecek. Şimdi sağlığı yerindeyken ve yapabiliyorken mümkün olduğunca çok film çekmek istiyordur.

Ben de öyle düşünüyorum. Yaş ilerliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi bugün izledim gerçekten başarılı bir film olmuş özellikle son yarım saat aksiyon tavan yapıyor resmen tavsiye ederim
  • Efsane bir adam bu ya, hem aksiyom hemde bilim kurgu bu kadar mı yakışır bu kadar mı iyi oyunculuk olur müthiş.
  • Tom Cruise yaşını göstermeyen gerçekten mükemmel bir aktör yeni filmin gelmeside pek şaşırtmadı. Mission Impossible serisi Ghost Protocol ile bayağı yükselişe geçti, yeni filmi Rogue Nation'ın da eleştirileri mükemmel umarım seri aynı kalitede devam eder.
  • Vizyon tarihi: 27 Temmuz 2018
  • 5.film seriye göre sönüktü biraz. Bu daha iyi olur umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmleri çok iyibu adamın. Tom Cruise varsa gözümüz kapalı izliyoruz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bakışta Sinem Kobal'a benzettim. Umarım oyunculuğu benzemez
  • bitmedimi bu seri
  • Hollywood'un vay haline bundan sonra. Artık yeni seriler çıkartmak yerine eskileri sakız gibi uzattılar. 6 nedir 5 nedir 8'e kadar merdiven dayayanlar bile var. Hiçbir konsept bu kadar çok uzatılacak kadar değerli değil sevilen bir şeyse bile nefret ettirirsin böyle yaparak.

• Henry Cavill kadroya katıldı.

Tom ile Henry Cavill arasında 15 santim var bu arada. Henry kötü adam rolündeyse film sonuna kadar aynı karede yer almazlar belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koobee24 -- 18 Mart 2017; 1:38:39 >
  • Bu seride 3 ve 4 ü sevdim diğerleri bana vasat geldi.
  • Tom Cruise, reis olduktan sonra, isterlerse her ay yeni bölüm çıkarsınlar. her türlü izlenir.
  • Adam bu yaşına kadar kazanacağını kazanmış, ölene kadar çalışmasa ve yiyip içip gezip tozsa lüks içinde yaşayabilir. Zaten boşandı, bir tek nafaka gideri var.. Ama hala hem kendisine, hem de işine saygısından rolünü oynuyor, sporunu aksatmıyor, sürekli kendini geliştiriyor.. valla helal olsun !

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.