Şimdi Ara

Mısır Gevreği İle Kahvaltı Yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2 sene içinde toplamda 40'a yakın kilo verdim. Bu yaz sadece 13'ünü verdim ama geri almaktan korkuyorum açıkçası. Şimdilik yemeklerim düzenli olarak gidiyor fakat 1 ay sonra okullar açılacak ve ben şehir dışında okuyorum. Yani sabahları derslere giderken kahvaltı hazırlayacak vaktim olmayacak. Biliyorsunuz kahvaltı da günün en önemli öğünü. Kahvaltılarımı (özellikle hafta içleri) mısır gevreği ile yapsam normal kahvaltının yerini tutar mı acaba? Sizin bu konudaki görüşleriniz neler?

• vallahi abi benim arkadaşta böyle kahvaltı etmez bişeyler yemez hep abur cubur kahvaltıda gevrek yada sosis salam yer 18 yaşında 65 kiloyu geçebilmiş değil.
  • Mesele kahvaltıda bir şey yiyip yememek değil aslında aç çıksamda olur öğlen yemek var nasıl olsa okulda. Ama kahvaltı çok önemli bir öğün güne başlamak için kaçırmak istemiyorum. Şuanda evde olduğum için düzenli yapabiliyorum. Ama okuldayken özellikle hafta içleri çok zor. Yani tost, poğaça, simitle geçiştireceğime 5dkmı almayan gevrekle yapmak daha mantıklı diye düşünüyorum..
  • Kahvaltı hazırlayacak vaktim olmayacak deme ayırmaya çalış.
  • K-Flakesin besin değerlerini okuyunca ümitlenmiştim yahu
    Gerçi şuan yaptığım kahvaltının yanında hiçbir şey ama simit, poğaçadan iyidir diye düşündüm dediğim gibi. Sonuçta kaç aydır her sabah 2 yumurta, yanında klasik peynirli zeytinli kahvaltı yapıyorum az değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hard Coder -- 22 Ağustos 2013; 20:56:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hard Coder

K-Flakesin besin değerlerini okuyunca ümitlenmiştim yahu
    Gerçi şuan yaptığım kahvaltının yanında hiçbir şey ama simit, poğaçadan iyidir diye düşündüm dediğim gibi. Sonuçta kaç aydır her sabah 2 yumurta, yanında klasik peynirli zeytinli kahvaltı yapıyorum az değil

Okuldan önce bunları hazırlasan zaten 10 dakika falan sürmez mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.