Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Mirror's Edge Catalyst Türkçe Yama - v2.0 Yayımlandı!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
93
Cevap
10
Favori
10.531
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Mirror's Edge Catalyst Türkçe Yama - v2.0 Yayımlandı!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4929 Mesaj
      06 Eylül 2017 23:26:20
      Oyun yada yama yüklerken virüs programını kapatmak lazım
      |
      |

• Yarbay
      3760 Mesaj
      07 Eylül 2017 08:08:49 Konu Sahibi

Çevrilmeyen kısımları girişte zaten detaylıca anlatmıştım, oyunun seyrini etkileyecek bir durum söz konusu değil.

Orjinal ve online oynayanların giriş ekranında beyaz kutular çıkıyor, offline oyunda çıkmıyor, bunlar sunucudan okunan dosyalar doğal olarak çevrilemez.

Oyun evrenine dağılmış etkileşimde olmadığımız pek çok karakter var, bunlar konuştukları halde konuşmaların altyazıları yok, onları doğal olarak çevirmedim ama biriyle karşılaşılırsa çeviririz. Ayrıca anonslar da öyle metinleri arşivde bulunduğu halde oyunda altyazıları yok. Sesleri duyuluyor ama.

Düellolar tamamen oyuncu topluluğu tarafından yapılmış içerikler ve hangi dille yazılmışlarsa öyle görünüyorlar, yani adam ispanyolca bir şey yazmışsa bütün herkes onu öyle görüyor, buna da yapacak bir şey yok. Keza bunları online oynayanlar görebiliyor.

Oyunun ilk girişindeki yazılı videonun altyazı desteği yok, arşive o videoyu gömebilecek bir babayiğit varsa videoyu altyazılı olarak editleriz ama yamanın boyutu büyür haliyle. çevirisi yamaya word belgesi olarak eklendi, gerek de yok.

Oyunda İngilizce olarak görünen herhangi bir altyazı yok, zaten karşınıza çıkarsa bildirin çeviririz elbette, arayüzde de bahsettiğim online içerikler görünüyor onlarda bir elin parmağını geçmez. online zımbırtıları ve ilk girişteki videoyu saymazsan ki altyazısı yok, yama zaten %100 durumda.
      |
      |
      ddsmurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1511 Mesaj
      07 Eylül 2017 14:05:08

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      KarapathiaN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2336 Mesaj
      08 Eylül 2017 00:14:21
      Ben çalıştıramadım. Tam setup ekranın arkasında açılan dos sayfasında bi kaç işlem yapıp peşpeşe çalışmayı durdur diyor. Yönetici, uyumluluk vs denedim bi sonuç vermedi.

Virüs programıda devre dışı ama yinede alıyo sürekli. İşletim sistemi windows 10 64

i7 7700K - Z270 MPOWER TITANIUM - Team NIGHT HAWK 16GB DDR4 3000 - MSI ARMOR GTX 1080Ti SLI - SAMSUNG 65"JU7000 - Z906
    • Yarbay
      3760 Mesaj
      08 Eylül 2017 07:58:01 Konu Sahibi

Siyah ekrandaki mesajın görüntüsünü almayı deneyin ve burada paylaşın. Yama doğru yere kurulmamış olabilir veya oyun arşivi araçla uyumsuz bir sürüme sahip olabilir.
      |
      |
      izmitcarsi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      121 Mesaj
      10 Eylül 2017 21:57:50
      quote:

Orijinalden alıntı: izmitcarsi Ben çalıştıramadım. Tam setup ekranın arkasında açılan dos sayfasında bi kaç işlem yapıp peşpeşe çalışmayı durdur diyor. Yönetici, uyumluluk vs denedim bi sonuç vermedi.

Virüs programıda devre dışı ama yinede alıyo sürekli. İşletim sistemi windows 10 64
      quote:

Orijinalden alıntı: izmitcarsi

Ben çalıştıramadım. Tam setup ekranın arkasında açılan dos sayfasında bi kaç işlem yapıp peşpeşe çalışmayı durdur diyor. Yönetici, uyumluluk vs denedim bi sonuç vermedi.

aynı sorun bende de var bi türlü kuramadım yamayı (windows 10 64 bit, oyun cpy)

• Yarbay
      3760 Mesaj
      11 Eylül 2017 00:42:30 Konu Sahibi

Gereken açıklamayı yaptım, ya yanlış yere kurmaya çalışıyorsunuz ya uyumsuz bir dosyanın üzerine kurmaya çalışıyorsunuz ya da kurulum yaptığınız diskte veri yazdırmak için gereken yönetici haklarına sahip değilsiniz ve aracın çalışması engelleniyor. Bizzat orjinal oyunda test ettim ve sorun yaşamadım, zira diğer arkadaşlar da sorun yaşamadılar. Oyunu yeniden kurun, olmadı farklı bir sürüm edinin veya orjinal oyun satın alın. Ancak ilk öncelikli olarak dosyayı doğru dizine kurup kurmadığınızı kontrol edin.

Son olarak kurulumu sorunsuz gerçekleştiren arkadaşlardan ilgili dizinlerdeki ilgili dosyaları paylaşmalarını rica edin. İnterneti hızlı olan arkadaşlar dosyayı sıkıştırıp kolaylıkla paylaşabilirler. Bu dosyaları aynı dizinlere atmanız yeterli olacaktır, fakat öncesinde yedek almayı unutmayın.

Mirrors Edge Catalyst\Data\Win32\gameconfigurations\initialinstallpackage

cas_01.cas

Mirrors Edge Catalyst\Patch\Win32\gameconfigurations\initialinstallpackage

cas_01.cas

cas_02.cas
      |
      |
      gezgin963 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      121 Mesaj
      11 Eylül 2017 22:35:17

daha önceki yorumları da okudum ancak düzgün bir kurulum gerçekleştiremedim. hatta oyunu silip yamayı masaüstüne kurayım çıkan dosyaları (oyunu yeniden kurduktan) sonra ilgili dizinlere atarım dedim o da olmadı sürekli resimdeki hata çıktı, yamada hata yoktur hata bizdedir ama nerde bu arada her ne kadar yamadan faydalanamasamda emeğine sağlık
      |
      |

• Yarbay
      3760 Mesaj
      12 Eylül 2017 08:29:42 Konu Sahibi

bu tür sıkıntıları olan arkadaşlar özelden bilgilerini göndersin, ancak uzakmasaüstü uygulamayla yardımcı olabilirim. dosyalarınızı incelemem lazım.
      |
      |
      Bahsedilenler: izmitcarsi , gezgin963 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4929 Mesaj
      12 Eylül 2017 13:30:55
      Siyah ekrana bakın
      dizine kuruyor mu yoksa erişim reddedildi mi diyor erişim reddedildi diyorsa o sürümde gömemiyor benim fitgirl w7 idi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 12 Eylül 2017; 13:39:29 >
      |
      |

• Yarbay
      4929 Mesaj
      12 Eylül 2017 15:13:42

sadece o 3 dosyayı paylaştım

cas güvenlik katalogu data daki ve patch deki cas-1 backup, cas-2 backup , patch deki cas3-4-5 i paylaşmadım
      http://dosya.co/ep4xo3l388mi/Mirrors_Edge_Catalyst.zip.html

yine hata alanlara diğerleriyle paylaş derseniz onuda yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 12 Eylül 2017; 15:18:9 >
      |
      |

• Yarbay
      2815 Mesaj
      12 Eylül 2017 16:04:07
      ellerinize sağlık teşekkürler
      |
      |

• Yarbay
      3760 Mesaj
      12 Eylül 2017 17:40:23 Konu Sahibi

Diğerlerine gerek yok zaten, onlarla herhangi bir işimiz olmuyor. Ancak sanırım bu yama eski, daha önce değiştirdiğim bazı metinleri göremedim. Ayrıca dosyaları yanlış dizine atmışsın, yamayı güncelleyip dosyaları ilgili yerlerine atarsan makbule geçer, direkt dosyaları oyuna çıkararak yamayı kurabilirler böylece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 12 Eylül 2017; 18:9:54 >
      |
      |
      666azazel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      11 Mesaj
      12 Eylül 2017 20:53:01

arkadaşlar ne yaptıysam olmuyor sürewkli bu hatayı alıyorum

• Yarbay
      3760 Mesaj
      12 Eylül 2017 22:42:17 Konu Sahibi

Mirrors Edge Catalyst\Patch\Win32\gameconfigurations\initialinstallpackage

Mirrors Edge Catalyst\Data\Win32\gameconfigurations\initialinstallpackage

Şu dizinlerdeki cas_01.cas dosyalarının boyut değerlerini söyler misin? dosyalara sağ tıkla, özelliklere gir ve oradaki boyut değerlerini yaz baytla birlikte.

Ör: 30,6 MB (32.139.690 bayt) şu şekilde.
      |
      |
      Taner.k. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      121 Mesaj
      12 Eylül 2017 22:52:07

Bende;

Data\Win32\gameconfigurations\initialinstallpackage dizinindeki cas_01.cas 138 MB (145.381.690 bayt)

Patch\Win32\gameconfigurations\initialinstallpackage dizinindeki cas_01.cas 30,6 MB (32.139.690 bayt)

resim gönderen arkadaştaki hatanın aynısı benim sorunumda.. ilginiz için teşekkür ederim.
      |
      |

• Yarbay
      3760 Mesaj
      12 Eylül 2017 23:26:53 Konu Sahibi

Dosya boyutları da benimkilerle birebir aynı. Belki işletim sisteminde, belki de oyunun kurulu olduğu disk veya dizinde aracın çalışmasını engelleyen bir durum var. o dosyalara veri yazdırmayı engelliyor. Oyunlarınızın klasör adı nedir bu arada, "Mirrors Edge Catalyst" ifadesinden farklı yazılmışsa o da hatayı tetikliyor olabilir. Programcı dostumun hazırladığı aracın ek dinamiklerini bilmiyorum, askerde olduğu için soramıyorum da.

Son olarak ilgili dosyalara sağ tıklayın, özellikler kısmında salt okunur seçiliyse onu kaldırın. Güvenlik sekmesinde tam denetim olayının onaylı olması lazım. Kullandığınız oturum da yönetici haklarına sahip olması gerekiyor, dosya üzerine veri yazma haklarına sahip değilseniz sıkıntı olabilir. İndirdiğiniz sürümle veya işletim sistemiyle alakalı olarak oyunu kurarken dosyalarda bu tür sınırlandırmalar yapılıyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 12 Eylül 2017; 23:41:13 >
      |
      |
      gezgin963 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4929 Mesaj
      13 Eylül 2017 04:15:30

• Yarbay
      3760 Mesaj
      13 Eylül 2017 10:13:32 Konu Sahibi

Linki konuya ekledim, bu sefer sorun çıkmaz umarım. Teşekkürler dostum.
      |
      |
      666azazel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      292 Mesaj
      13 Eylül 2017 16:30:25

Yama çok güzel çalışıyor.Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
web tasarım
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.