Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Mirror's Edge Catalyst Türkçe Yama - v2.0 Yayımlandı!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cenkakay08, Vrataski, anil523 Daha Az
3 Kayıtlı Üye
97
Cevap
9
Favori
10.706
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Mirror's Edge Catalyst Türkçe Yama - v2.0 Yayımlandı!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5524 Mesaj
      05 Ağustos 2017 23:08:53
      Emeğinize sağlık.Bir oyun daha sizin gibi güzel insanların sayesinde Türkçe oldu
      |
      |

• Yarbay
      2336 Mesaj
      06 Ağustos 2017 01:56:16
      Güzel haber.. Türkçe yama yok diye biraz oynayıp silmiştim. Şimdi tekrar oynayacağım. :)
      |
      |

i7 7700K - Z270 MPOWER TITANIUM - Team NIGHT HAWK 16GB DDR4 3000 - MSI ARMOR GTX 1080Ti SLI - SAMSUNG 65"JU7000 - Z906
    • Yüzbaşı
      664 Mesaj
      07 Ağustos 2017 08:38:55
      O kadar emek var. Kuru bir teşekkür bari edelim. Sağ olun, var olun :)
      |
      |

harbi...
    • Yüzbaşı
      536 Mesaj
      07 Ağustos 2017 17:54:32
      Oyun pek beğenilmemiş yinede eline sağlık
      |
      |

• Yüzbaşı
      622 Mesaj
      10 Ağustos 2017 18:58:06
      eline sağlık bekliyoruz.
      |
      |

• Yüzbaşı
      398 Mesaj
      10 Ağustos 2017 22:06:37
      İlk oyunu beğenerek oynamıştım, bu oyun için de çok teşekkürler.

Bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Ne Mutlu Türküm Diyene
    • Binbaşı
      1818 Mesaj
      10 Ağustos 2017 22:22:51
      Test edecek kimse çıkmadı sanırım.

• Yarbay
      3761 Mesaj
      11 Ağustos 2017 02:16:42 Konu Sahibi

Sağ olsunlar var 1-2 kişi arka planda veri gönderiyorlar. Dedik ya forum hali ışte. Hemen her oyunda adımız geçiyor yardımımı istiyorlar, fakat biz bir şey talep ettiğimizde herkes sessiz, belli ki daha zor şeyler bekliyoruz.

Herkese adam akıllı cevap veremiyorum, gerçekten uygun imkanlara sahip değilim, bildiğiniz dağın başındayım, şu mesajları okuyup yazmak işkence. Eylülde somut adımlar gelecek. Yeni projemi de duyuracağım.

|
      |
      Bahsedilenler: 2PÁC , mehmet4428 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      287 Mesaj
      11 Ağustos 2017 08:32:03
      quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN Sağ olsunlar var 1-2 kişi arka planda veri gönderiyorlar. Dedik ya forum hali ışte. Hemen her oyunda adımız geçiyor yardımımı istiyorlar, fakat biz bir şey talep ettiğimizde herkes sessiz, belli ki daha zor şeyler bekliyoruz.

Herkese adam akıllı cevap veremiyorum, gerçekten uygun imkanlara sahip değilim, bildiğiniz dağın başındayım, şu mesajları okuyup yazmak işkence. Eylülde somut adımlar gelecek. Yeni projemi de duyuracağım. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Sağ olsunlar var 1-2 kişi arka planda veri gönderiyorlar. Dedik ya forum hali ışte. Hemen her oyunda adımız geçiyor yardımımı istiyorlar, fakat biz bir şey talep ettiğimizde herkes sessiz, belli ki daha zor şeyler bekliyoruz.

Herkese adam akıllı cevap veremiyorum, gerçekten uygun imkanlara sahip değilim, bildiğiniz dağın başındayım, şu mesajları okuyup yazmak işkence. Eylülde somut adımlar gelecek. Yeni projemi de duyuracağım.

Acaba Eylül ayında açıklanacak olan oyun bir AAA yapım mı ?

|
      |

• Yarbay
      5715 Mesaj
      11 Ağustos 2017 09:28:18
      1. oyundan sonra bu oyun bana hiç tat vermedi ama türkçe yamanın hatırına bitirilebilir
      |
      |

Intel i7 3930K 6C/12T || Asus P9X79 PRO || Corsair 32 GB DDR3 RAM || Rtx 2080(ti?) Bekleniyor || Samsung 850 Pro 512GB SSD || Seagate 2 TB HDD || Thermaltake 750W XT PSU || AOC G2460PG 144Hz Gsync
    • Çavuş
      45 Mesaj
      11 Ağustos 2017 12:03:59
      Ooo Reis yeni çeviri çıkartmış.. :D

Elinize emeğiminize sağlık Witcher ve Divinity çevirinizi oldukça beğenmiştim yine kaliteli bir çeviri olduğundan adım gibi eminim :)
      |
      |

• Yüzbaşı
      622 Mesaj
      11 Ağustos 2017 13:20:37
      quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN Sağ olsunlar var 1-2 kişi arka planda veri gönderiyorlar. Dedik ya forum hali ışte. Hemen her oyunda adımız geçiyor yardımımı istiyorlar, fakat biz bir şey talep ettiğimizde herkes sessiz, belli ki daha zor şeyler bekliyoruz.

Herkese adam akıllı cevap veremiyorum, gerçekten uygun imkanlara sahip değilim, bildiğiniz dağın başındayım, şu mesajları okuyup yazmak işkence. Eylülde somut adımlar gelecek. Yeni projemi de duyuracağım. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

bu oyunun çıkışı eylüle mi kalıyor. ?

• Yarbay
      3761 Mesaj
      11 Ağustos 2017 14:13:09 Konu Sahibi

Oyunu hiç oynamadigim için zorunlu olarak öyle olacak, eylülden önce eve dönemiyorum. Testerlar istemiş olma sebebim biten bir çalışmayı çok bekletmemek için, en azından fikir edinmemi sağlayacaklar. Ortalama yamalar beni kesmez bilen bilir, kusursuz olmasa da bir standart yakalamam gerek.

Yeni duyuracağım projem aracini hazırlattığımı duyurduğum ama kimsenin pek oralı olmadığı Souls serisi. Çeviri Formunu paylaşmıştım. Arka planda çeviri çalışması var fakat bir çobana ihtiyaç var, iyi niyetli bir arkadaş azimle çeviri yapıyor ne var ki tecrübesi yok. Onun dışında o forma bir sürü adam ekledim fakat ne yaptıklarını bilmiyorum, mecburen sorumluluk alacağım. Çünkü o satırların duzenlenebilmesi için ücret verildi, kenara atabilecegim bir şey değil. Açıkçası aralıktan beri başka planımız vardı ama başka bahara belki...

Güzel yorumları için diğer arkadaslara da teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 11 Ağustos 2017; 14:23:44 >
      |
      |
      Bahsedilenler: maffay__musty , emrecan12bjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      863 Mesaj
      11 Ağustos 2017 23:42:10
      Ömür abi kusura bakma, konuyu daha yeni gördüm. =) Ellerine sağlık, resimlerden görüldüğü üzere çok güzel duruyor. Yamayı yayınladığınız andan sonra ilk fırsatta deneyeceğim. Uygun durumda olsaydım, test konusunda yardım etmek isterdim. Neyse, laf kalabalığı yapmayayım. Yama için tekrar teşekkürler.

• Yarbay
      3761 Mesaj
      12 Ağustos 2017 12:23:08 Konu Sahibi

Dostum senin derdin sana yeter, sözümü üzerine alınma sakın. Forumda en azından işin bu kadarını kıvırabilecek vakti uygun adamlar var, hem de iyi kötü üzerinde emegim olanlar, onlara imada bulundum. Ne var ki ihtiyacım da yok kendi başıma kısa sürede test ederim. Arkadaşlar beklesinler istemiyorum sadece. Eylülde çıkacak zaten en geç.

|
      |
      evilhuman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      459 Mesaj
      18 Ağustos 2017 17:38:27
      Elinize saglik

|
      |

• Yarbay
      2587 Mesaj
      25 Ağustos 2017 19:24:27
      usta ellerin dert görmesin. finale ulaşmasını dört gözle bekliyorum
      |
      |

• Yüzbaşı
      622 Mesaj
      27 Ağustos 2017 13:49:46
      son durum nedir ?

• Yarbay
      3761 Mesaj
      27 Ağustos 2017 14:56:59 Konu Sahibi

Konuyu oku. Gereken açıklama zaten yapıldı, bir değişiklik yok. Eylül ayına kadar yokum, yani en erken bayramdan sonra açıklama yaparım.

|
      |
      emrecan12bjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3761 Mesaj
      01 Eylül 2017 13:26:16 Konu Sahibi
      İyi Bayramlar arkadaşlar. BETA sürüm sizlerle...

Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
web tasarım
web tasarım
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.