Şimdi Ara

Mirror`s Edge 2 Catalyst (Çıkış Tarihi 24.Mayıs.2016)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Mirror`s Edge 2 Catalyst (Çıkış Tarihi 24.Mayıs.2016)

Mirror`s Edge 2 Catalyst (Çıkış Tarihi 24.Mayıs.2016)

Platform: PC, PS4, XONE, X360
    Geliştirici: EA
    Tür: FPS
    Çıkış Tarihi: 24 Mayıs 2016 PC, PS4, XONE & X360

Efsanevi Mirror`s Edge Serüveni devam ediyor. Pc için Pre-order satışa çıktı.

Pc Ön Satış Fiyatı: €59.99

http://www.mirrorsedge.com/buy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 15 Şubat 2016; 13:37:36 >

• Mirror`s Edge hayranları şafak 100
  • 1. oyun 2009 yılında çıktığında bu oyuna benzer başka bir tür daha önce yapılmamıştı. Gerçi halen yapılmadı. O oyunu o kadar çok sevmiştim ki; saatlerce duvarlardan zıplayıp, binalardan atlamanın ve düşüyormuş hissini tam olarak yaşadığım anılarım canlandı. Şimdiye kadar 2 kere oynayıp bitirdiğim başka bir oyunun olmadığınıda belirtmek isterim.
  • maşallah konsolla aynı fiyata çıkıyor oyun.ne anladım ben bu işten.

edit:pardon ps4 fiyatı 269 tl imiş.

60e gözüme baya iyi gözüküyor

ne hale geldik şu fiyatlara bak neredeyse 2 oyun alana 1 konsol hediye edilecek artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 4 Mart 2016; 22:28:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

maşallah konsolla aynı fiyata çıkıyor oyun.ne anladım ben bu işten.

edit:pardon ps4 fiyatı 269 tl imiş.

60e gözüme baya iyi gözüküyor

ne hale geldik şu fiyatlara bak neredeyse 2 oyun alana 1 konsol hediye edilecek artık.

çıksın parasına bakmıycam bunun, denuvo geldi torrent bitti, bunu da kıramazlar belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen çıkışından 2-3 sene sonra, bayağı bir ucuzlayınca anca alıcam Ama bekliyoruz heyecanla
  • Oyun oynamayı bırakalı yıllar oldu fakat çıksada oynayım dediğim tek oyundur .
  • Geliyor gönlümün efendisi. Az kaldı az!! Şu serinin ilgi görmemesi çok üzücü benim adıma. Son derece özgün ve orjinal bir yapım aslında.
  • Oyunun dövüş ve hareket videoları yayınlanmış

• Ilk oyunun yeri bir ayrıdır. Umarim bu oyun da aynı etkiyi yaratir.Aral bu arada bu oyunun pc fiyatında kendi rekorunu kırmış. 234 tl nedir ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.