Şimdi Ara

Mirai Nikki (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
2
Favori
10.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hüznü Şenlendiririm

Yukiteru seri boyunca ayar etti beni yapamam , edemem ezik modlarından gına getirdi.Keşke biri halletseydi şunu

diğer evrendede gördük ama yuunoyu koruyan oydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

quote:

Yukiteru seri boyunca ayar etti beni yapamam , edemem ezik modlarından gına getirdi.Keşke biri halletseydi şunu

[he bi zahmet açılsın biraz. kan gövdeyi götürdü o saaten sonra herkes başlardı adam öldürmeye,kahramanlık taslamaya ki ordada günlüğü devreye giriyo günlüğü başka b i özellikte olsa yine bi nane yapamaz bu.Gerçi animelere standart böyle tipler başta ezik, bişey yapamayan tipler seri sonunda kahraman kesiliyo/spoiler]
  • quote:

quote:

quote:

[he bi zahmet açılsın biraz. kan gövdeyi götürdü o saaten sonra herkes başlardı adam öldürmeye,kahramanlık taslamaya ki ordada günlüğü devreye giriyo günlüğü başka b i özellikte olsa yine bi nane yapamaz bu.Gerçi animelere standart böyle tipler başta ezik, bişey yapamayan tipler seri sonunda kahraman kesiliyo/spoiler]

Alıntıları Göster

yanlış anladın hocam murmur diğer evreni gösterirken ninth ile ilk karşılaşmasında daha yukiteru önde yuuno arkada farkındaysan bir iki yeri daha gösteriyo hep aktif olan yukiteru yani burda azda yuuno ile alakalı

edit:pc virüslü olduğundan spoiler a alamıyorum sanırım bir sorun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasdacik -- 12 Nisan 2012; 13:22:23 >
  • quote:

gidin biraz balık yiyin hafızanız gelişir cidden bunu yeni farketmenize şaşırdım ben 1.ci bölümde paralel evren olduğunu düşünmeye başlamıştım

edit:biraz ağır yazmışım gibi gözüksede böyle şeylere ilerde dikkat etmeniz için böyle yazdım

headshot
  • Beyler bırazdan baslıyorum bende. 25 bolum + 1 ova var sanırım. tv serısı mangayı tamamen bıtırdı dımı ? yanı ortada kalmadı. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

Beyler bırazdan baslıyorum bende. 25 bolum + 1 ova var sanırım. tv serısı mangayı tamamen bıtırdı dımı ? yanı ortada kalmadı. ?

1 bölüm kaldı,pazartesi çıkacak son bölüm.

İnanılmaz gidiyor şuanda.

@dasdacik - SPOILER İÇERİR,İZLEMEYEN AÇARSA BANA KÜFREDER.

Haklısın yaaa,ben onu şizofrenik bir düşünce sanmıştım.Yuno zaten deli idi.Ama haklısın,öteki evrende Yukiteru onu koruyor ve ona destek oluyor.Burda işler farklı.

Finaldan beklentim yüksek.Bir Guilty Crown gibi berbat etmezler umarım.
  • 6 dayım cıdden gerıyor ınsanı farklı bı anıme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

6 dayım cıdden gerıyor ınsanı farklı bı anıme.

izle hocam izle izleyip beğenmeyene iade ediyoruz

çeviri sağlam kurgu sağlam yuno sağlam

infinity ammo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 13 Nisan 2012; 16:00:49 >

• 19 dayım.tartısmasız bu senenın en ıyı anımesı o kadar dıyorum ılkten kan vb ogeler ıcın ızlıyordum ama beyler etkıledı benı ya... bu kadar acı ust uste gelıp guvenmedıgın bırının hep yanında olması falan cılgın mevzu harıka kurgulamıslar...
  • izlemeye başlıcam da arkadasın biri kesip biçme sahnelerinde sansür var demiş sansürsüz versiyonları mevcutmu
  • yok sanırım hocam. tek tip sürüm var.
  • Hellsing ultimate gibi bi anime bulmak cok zor ne kadar anime izlediysem hep sansür var
  • hocam elfen lied diye bir anime varmış ona çok psikopat kesme biçilme sahneleri varmış benim şuan listemde mirai nikki finali bekliyorum mirai nikkiye veda ettikten sonra onu izleyeceğim. istersen bir kaç trailer izle. hoşuna giderse izle. belkide izlemişsindir bilmiyorum :D iyi anime diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 15 Nisan 2012; 19:00:34 >
  • dvd versiyonu çıkarsa ilerde onda sansürsüz olabilir ancak arşivciler için felan olur oda elfen lied kimisi sever kimisi sevmez ortası yoktur ben sevenlerdenim
  • elfen lied (gereksiz echii sahneleri)
    blood c (sansürlü)
    deadman wonderland (sansürlü)
    gibi serileri izledim ya sansür koyorlar yada echi sahneler
  • hocam another animesini izle istersen ondada sansür var galiba olan olaylar epey vahşet içerikliydi. hani sansürlü olsa bile o sansürsiz gibi geliyor izlerken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

hocam another animesini izle istersen ondada sansür var galiba olan olaylar epey vahşet içerikliydi. hani sansürlü olsa bile o sansürsiz gibi geliyor izlerken.

Hocam Another'in ilk bölümünü izleyip bırakmıştım. Cidden o kadar vahşet varmı? Devam edeyim mi?
  • another 2 3 haftadan beri indirmeyi düşünüyodum ztn. bu aksam listeye alım.başlık taki konudan da baya bi uzaklastık anime taviseye bölmüne döndü konu buarada:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipponese

quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

hocam another animesini izle istersen ondada sansür var galiba olan olaylar epey vahşet içerikliydi. hani sansürlü olsa bile o sansürsiz gibi geliyor izlerken.

Hocam Another'in ilk bölümünü izleyip bırakmıştım. Cidden o kadar vahşet varmı? Devam edeyim mi?

abi şimdi spoiler'ımsı şeyler söylemek istemiyorum ilk başlarda çok durgun evet ama sonradan başlıyor olaylar ve sona doğru gittikçe zirveye ulaşıyor neredeyse. animeyi tavsiye ederim izlediğim için pişman değilim. fakat anime tek oturumluk bir anime. ben 10 bölüm birden izledim sonra son 2 bölümü 2 hafta sonra izleyince benim için sönük bir bitiş oldu. ara vermemek lazım pek tek oturumluk bir anime diyorum ben another için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 15 Nisan 2012; 19:36:30 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.