Şimdi Ara

Mirai Nikki (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
2
Favori
10.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Uzun süredir görüyordum ama hiç ilgimi çekmemişti konusunu daha yeni okuyorum ay başında sanırım başlıyacağım anime belli oldu.
    Kaç bölüm süreceği hakkında tahmini olan varmı ?

26 bölüm sürecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray.gns

quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Uzun süredir görüyordum ama hiç ilgimi çekmemişti konusunu daha yeni okuyorum ay başında sanırım başlıyacağım anime belli oldu.
    Kaç bölüm süreceği hakkında tahmini olan varmı ?

26 bölüm sürecek.

Teşekkürler
    Bu arada sizin buraya üye olduğunuzu bilmiyordum geçen bir email atmıştım bakın siz kadere
  • İzlemeye başladım, güzele benziyor, tavsiye için teşekkürler.
  • Bende burda görünce aşladım, başlarda fazla absürd ve parçalanmış görünen hikaye birkaç bölüm sonra toparlıyor bence
  • anime nin yeni endingden sonunu şöyle düşünüyorum
    yukki tanrı olucak yuuno hala yaşıycak yada sonradan yaşatcak ama yarattığı dünya çok kötü olucak yukki zorlayınca yuuno istemiyerek yukkiyi öldürcek o gördüğümüz yeni açan yeşilliklerde yeni dünyanın güzel olduğunu gösteriyo yuuno nun yarattığının
  • 19

Bölüm itabari ile gerilim yüksek seviyeye geldi.Her zaman ki gibi kaliteli bir bölümdü...

Animenin başından bari Yuno dediğimiz kızımız aslında kim acaba? Yonu'yu öldürüp yerine geçen birisi.Ama bence o gerçek Yuna ve Deus ex machina adlı kardeşimiz, zamanı kırabiliyor yani birşey oldu bence,Yuno'nun geçmiş yada gelecekten gelmiş halini öldürmek zorunda kaldı bir şekilde.Ben öyle düşünüyorum...Hatırlarsanız, Yukiteru o cesetlerin olduğu kapıyı açtıdığında herkesin günlüğü değişmişti ve Deus gülerek " o kapıyı açtın ha yukiteru! " demişti.Kilit noktası orası sanırsam.Gelecek bölüm anlarız.Ve bence finali beklediğimiz gibi bitmeyecek ama yukki'nin de öleceğini hiç sanmıyorum.En fazla yuno'ya bişey olur onu da yukki Tanrı olunca düzeltir bence. Anlarız yahu öteki bölüme herşeyi,2-3 bölümü kaldı zaten animenin.
  • Anime sansürlümü?,ona göre BD sürümünü bekliyecem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrEmq

Anime sansürlümü?,ona göre BD sürümünü bekliyecem..

Sansürlü. Kan gösteriliyor tabii biraz ama kesme biçme kısımları sansürlü.
  • takip :D merak ettim bu animeyi...
  • yunonun o çelik kapıyı açma olayının nasıl olduğu çok ilginç oluyor manganın ilerleyen bölümlerinde öğreniyorsunuz

NOT:mesajı değiştirme sebebim çelik kapı olayı hakkında verdiğim ağır spoilerın bir üyenin uyarısı sonucu oldukça yersiz olduğunu anlamam ve vicdan azabı çekmemdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extra-Terrestrial -- 18 Mart 2012; 16:40:01 >
  • hocam o spoiler ı niye verdin çok gereksizdi rastgele tıkladım (benimde suçum var ama) buraya mangadan bi spoiler koyman gereksizdi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

hocam o spoiler ı niye verdin çok gereksizdi rastgele tıkladım (benimde suçum var ama) buraya mangadan bi spoiler koyman gereksizdi yani

değiştirdim mesajı hocam pişman oldum bende şimdi siz diyince bazı bölümlerde mesaj silme olmadığından mesajımı değiştirip altına bir açıklama koydum
  • sağolasın hocam açıkcası yanlış anlamada film izlerken sonunu söylemeye benzer bir spoiler başkaları görmezse daha iyi olur
  • bi ara başlarım diye erteledim hep 21 bölümü devirmiş.Bi 3 bölüm izledim sardı
  • İlk 8 bölümü izledikten sonra sonra ne olacak diye dayanamayıp wikiden spoilerları alınca izleyemez oldum. Neyse kendi düşen ağlamazmış, bir ara devam ederim herhalde
  • beyler çok fazla fantazi / fantastik öğeler olan animeleri sevmiyorum bu animedede o tanrı gibi bişey var ilk bölümü açıp görünce kapattım animesi önerirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

beyler çok fazla fantazi / fantastik öğeler olan animeleri sevmiyorum bu animedede o tanrı gibi bişey var ilk bölümü açıp görünce kapattım animesi önerirmisiniz ?

valla hocam çok ağır spoiler yedim ona rağmen anime muhteşem fantastik öğe değilde sürekli kan revan içinde insanlar ölüyo resimlerin birinde gördüğün gibi çok başarılı bir anime yinede tavsiye ederim fakat sana kalmışdır tabikide fantastik olaylar güç olarak yok ama tanrı var sadece onun dışında normal insan herkes
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

beyler çok fazla fantazi / fantastik öğeler olan animeleri sevmiyorum bu animedede o tanrı gibi bişey var ilk bölümü açıp görünce kapattım animesi önerirmisiniz ?

öncelikle hiçbir anime tek bölüm izlenip kapatılmaz.
    Animeye gelince çok değişik bir anime klasik serilerden çok uzak kesinlikle izleyiniz!
  • Yuuki iyice psikopata bağladı, özgüven kazandı diyemem ancak kafadaki şalterler attı çocuğun.
  • Ah bir sınavlar, ödevler bitse de devam edebilsem.

Spoiler almama rağmen merak içerisindeyim hala.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.